W51 SHELBY

• Konuyu başlatan DeletedUser64591
  • Başlangıç tarihi

HiziReis

Kılıç Ustası
okey shelby bittiyse ağlamanız savaşalım bi op daha yapın sınavlarım bitti de. aktiflerden köy alabilirseniz burda sizi daha çok ciddiye alıcam 3-5 çocuğun kurduğu klan sizi madara ediyor izin vermeyin upsss yazıyordu bu op tam olmadı bir sonrakinde hesap sil yaparsınız falan onu bekliyorum

koray36*

Milis
Ya kurtlar vadili savaş ilanıma takılmışlar hala orda 10 cümle yazı yazacagıma olayı anlatan bişey koydum sadece :D

Hala sezere söylenen laflar var . Diplomasiyi teknik olarak ben bozdum savaşı ben açtım olayı anlamıyorsunuz . Biz kaypaklık falan yapmadık siz karşınızdakine saygı göstermezseniz ondan güzel bişey bekleyemezsiniz kusura bakmayın . Ha yine söylüyorum aktif bir savaş yok 9 gün geçti siz bir op yaptınız onun haricinde takılıyor iki klanda :D

3-5 çocuk demişsiniz haklısınız inanın saysam 10 tane aktif insan çıkmaz . Keşke sizde biraz oyunu oynayabilseniz 7 klansınız içimizden geçin artık söylediginiz gibide rahat etsem yoruldum :(

DeletedUser68301

Ziyaretçi
okey shelby bittiyse ağlamanız savaşalım bi op daha yapın sınavlarım bitti de. aktiflerden köy alabilirseniz burda sizi daha çok ciddiye alıcam 3-5 çocuğun kurduğu klan sizi madara ediyor izin vermeyin upsss yazıyordu bu op tam olmadı bir sonrakinde hesap sil yaparsınız falan onu bekliyorum
Galaxynin arkasına sığınıp sağda solda konuşmaya devaaaam etttt :D Bak şöyle yapalım. Sen bana de ki ben sığınmacı falan değilim ve bana yaptığın operasyondan hem öncesinde hem de operasyon sırasında galaxyden tek 1 mızrak bile almayacağım de. Sana söz veriyorum şu vize haftamda operasyonu ben ayarlayacağım :)

Ya kurtlar vadili savaş ilanıma takılmışlar hala orda 10 cümle yazı yazacagıma olayı anlatan bişey koydum sadece :D

Hala sezere söylenen laflar var . Diplomasiyi teknik olarak ben bozdum savaşı ben açtım olayı anlamıyorsunuz . Biz kaypaklık falan yapmadık siz karşınızdakine saygı göstermezseniz ondan güzel bişey bekleyemezsiniz kusura bakmayın . Ha yine söylüyorum aktif bir savaş yok 9 gün geçti siz bir op yaptınız onun haricinde takılıyor iki klanda :D

3-5 çocuk demişsiniz haklısınız inanın saysam 10 tane aktif insan çıkmaz . Keşke sizde biraz oyunu oynayabilseniz 7 klansınız içimizden geçin artık söylediginiz gibide rahat etsem yoruldum :(
Oooo naber lan baş kaypak bear. Utanmadan genel foruma girip yazı yazıyorsunuz ya bitiyorum buna kdslfjksldf Hayır bir insanda şeref karakter olmaz da bu kadar mı olmaz :D Yaptıkları şeyi savunmaları çok hoşuma gidiyor ldsjkfksldf
Son dediğine gelince içinizden zaten geçicez rahat ol :D

HiziReis

Kılıç Ustası
Galaxynin arkasına sığınıp sağda solda konuşmaya devaaaam etttt :D Bak şöyle yapalım. Sen bana de ki ben sığınmacı falan değilim ve bana yaptığın operasyondan hem öncesinde hem de operasyon sırasında galaxyden tek 1 mızrak bile almayacağım de. Sana söz veriyorum şu vize haftamda operasyonu ben ayarlayacağım :)
Utanmadan genel foruma girip yazı yazıyorsunuz ya bitiyorum buna kdslfjksldf Hayır bir insanda şeref karakter olmaz da bu kadar mı olmaz :D Yaptıkları şeyi savunmaları çok hoşuma gidiyor ldsjkfksldf
Son dediğine gelince içinizden zaten geçicez rahat ol :D

yahu galaxynin arkasına sığınıp ne semihcim siz op yaparken bize bizim askerlerimiz galaxydeydi :) aldığımız destek verdiğimiz kadar yoktur bile ama ona rağmen işte başarısız bir girişim tebrik ederim ama yine de ikinci olarak sen ayarlama seni patlatırsam cidden üzülürüm forumda alay konusu falan olursun ha şöyle bir durum var 7 klansın "7" biz "1" 7 kat vurursunuz vurunca ama yine bir şey çıkacağını sanmıyorum orası ayrı neyse çok konuşmayayım saat 12 yi geçti diye yazdım bugün ki hakkımı kullandım size günde 1 mesaj atıyorum çok sarıyor gerçekten ^^

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Okuyorum okuyorum yıllardır Pusula'da oynayan genç arkadaşlara piyasaya çıkmış yeni yetme klan yönetimleri "3-5 velet, kaypak" yazıyor, yazmayın. Üzülürsünüz.
Yukarıda belirttiğim gibi. Kaypak olmasalar kaypak demezdim. Asıl sen her tanıdığını düşündüğün insana gözün kapalı güvenme. Üzülürsün.

Arkadaş bana etkinlikte casus savunma güçlendiricisi çıkmış, dünyam kararmış. Siz burda neyin kavgasını yapıyorsunuz ya...
Sana müstehak abi. Ben dedim sana 1 köyünün ismini benim nickim yap diye. Yapmazsan böyle gudubetlikler sarar başını :p

JrFly

Dük
şelbey hesap silin gari .. speed atalım boşverin 51.dünya malı dünyada kalsın :D