w51 Haber Bülteni

• Konuyu başlatan DeletedUser68439
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36620

Ziyaretçi
1-) Arma
2-) Günde 200 kami yiyen We klanı olabilir. Ne gelirse gelsin alıyorlarmış.
3-) Sinser veya Kral Katili

K A R M A

Baltacı
1-) CROM | Haritayı boşverin. Bir Günde Fethedilen Köyler sıralamasına girince bile anlayabiliyorsunuz. Cimmerian değil Barbarian mübarek.

2-) GALAXY | Ne olursan ol yine gel.
JZgJ9q.png
Buralar toplama koktu.

3-) EİBO | Nayt valkır isimli EİBO oyuncusu genel forumda, YÜCE KRALIMIZ 86. GALAXY PADİŞAHI HAZRETİ KUTSAL SÜPER KAHRAMAN BAŞ KUMANDAN MAREŞAL SÜVARİLERİN EN NİNJASI KOMANDO KUNG FU USTASI onmylove 'a sataşarak genel forumu aşşşşıırı derecede rahatsız ettiği için ve X-Rois isimli kesim puanı, köy puanlarıyla kapışabilecek EİBO oyuncusunun genel forumda rahatsız edici postlar atmasından dolayı EİBO klanını yazdım.

Ödülden kazandığım 5 TL mi gazete yazarımıza Osmanbey06 'e armağan ediyorum.

İmza :
ZXyBlZ.png

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Ama bebeklerim oyuncu yazmayın dedikçe oyuncu yazmışsınız :D

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
1-) Eibo

2-) Galaksi

3-) Forumu takip etmiyorum fazla shelby ile sorry nin aynı klanlar olduğunu düşünüyordum bu sayfayı okuyana kadar :) galaksiyle kim kavga edip duruyorsa o bence. Diriliş diyorum.

Bence birinci soru yanlış anlaşıldı :p Barbar olmadığından yağma yapamayanlar mı kastedildi yoksa barbar dan başka bir şey almayanlar mı kastedildi ?
1.Eibo (Nwo gibi barbarlarla savaşıyorlardı, HBO'ya kadar. O yüzden barbarsız yapamazlar)
2.Diriliş
3.Sinser

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Ellerine sağlik Alperen. Galaxy güzel özetlemişsin. :p:D

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Barbar olmadığından yağma yapamayanlar mı kastedildi yoksa barbar dan başka bir şey almayanlar mı kastedildi ?

ikincisi, tamamen barbar olmasa tamam yine galaksi için korkulu olur ancak w51 forumunu takip edenler dünyadaki barbar muhabbetinden haberdarlar zaten diye düşündüm, barbarı yağmadan bağımsız düşünelim :D

Kişi değil klan demiştim hem sinser reisim w51 genel forumuna bakmıyor soruları w51 özelinden düşüncez xd

Yarın 12.00 da cevaplamalar bitiyor :p

1. Eibo
2. Galaxy
3. Bu konu hakkında bilgim ve fikrim yok ama diğer forumcuların çoğunluk cevabına istinaden Crom diyorum .:eek:

Gün geçmiyor ki Dünya'da bir aksiyon olmasın. Klanlar arası çekişmeler ayrı bir konu,klan içi olaylar daha bir dehşet. İbretlik bir Dünya . o_O

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Cevaplar

1- Eibo. Yağmadan bağımsız olarak düşünün diye belirttim bi de barbar olmazsa galaksi yağma alamaz ancak eibo köy alamaz, sizce hangisi daha korkutucu :D

Diriliş - Haritalar uygulamasına her girdiğimde xxx klanı diye etiketlediğim Klan dirilişe geçmiş oluyordu, bu yüzden ne olursan ol yine gel toplamacılığı dirilişe aittir, dünyaya çok girmekle dünyada başkalarını bünyeye katmak farklı şeyler

Galaksi - Yani genel forumda en aktif klan galaksi, diğer yanıtların mantığı kendilerince haklı olabilir ama mesela kral katili forumu kirleten birisi, onun sorusu seviyeyle ilgili olabilirdi. Ayrıca kişi değil Klan diye belirttim :D

2.sayı daha anlaşılır sorularla gelecek, ben bunu da 4 5 kişi bilir kura çekeriz diye hesaplamıştım ama ilkten zor sormuşuz :D

@*Sakaryale54 kardeşim seri iban gönder

mR.yücel

Kılıç Ustası
#Boykot.
Cevaplar çoktan seçmeli .
Her sorunun birden fazla cevabı olduğu için cevaplar arasında anket istiyorum. #şikeciosmanbey.
@*Sakaryale54 2 liraya satın altın demi la çocuğu doğru söyle

DeletedUser68439

Ziyaretçi
İyiki cevapları bültenden önce @Strafe moduma bildirmiştim usulsüzlük iddialarına karşılık, mesaj paylaşmak belki yasaktır diye ss ini atmıyorum buraya sayın modum bilgilendirsin sizi :p

Oyları baştan saydırsan da kazanan belli xd

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Eheheheh alperene 2 lira rüşvet verip 5 lira kazandığıma göre beleşten iki dene çikilata yiyebileceğim :) :) :p