W51 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Banlama süresi eskisi gibi degil en az. İki gün daha durur.

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Gün geçmiyor ki dostlarımızdan yeni darbeler yiyelim dnsldmsşala Neyse en azından kaliteli insanların şikayetiyle banlanırız da 2-3 gün uzak kalabilirim şuradan :D Şaka bir yana yapmayın oğlum zaten önceki global yedi diye ismimin başında yıldızla geziyorum ayıptır dkdldls

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Lan semih galaxi başka bi yerde kafana vurmasın diye köy isimlerini @Pressman yapıyormuşsun ?
Galaxy benim kafama hiçbir zaman vurmaz da ben kendisi istediği zaman köylerin ismini pressman yaparım zaten :D Kimse kusura bakmasın Galaxyde pressman gibi bir kişi daha yok canını sevsinler onun :D Muazzam matrak adam. Pardon adam dedim ya geçen ay arabasızlığı bahane edip benimle buluşmaktan kaçınmıştı kendisi fkddmsp

DeletedUser66170

Ziyaretçi
ojasaısjdgualpğod
asğda :D:D.D Olum sen kim,köyünün ismini pressman yapmak kim ?

Edit-997395

Yasaklı
Harbiden hala ban yememiş :D Torpillimisin la sen :D Ben birine mal desem global ban atarlar bana :D Çifte standart seziyorum :D:D

DeletedUser68439

Ziyaretçi
@beykoz61 in ss iyle geldim, be dangalak banın var derken seni görmezden gel yaptım demeye çalıştım :D Bu arada çekeceğin sirküyü sorduğun abilerinden duydum iktidarsızlığını, yoksa ben senin gibi önemsiz bir klanla niye ilgileniyim :D Hadi işine bak ayak takımı ya da gel discorda, hesap silince yalakalığa ara mı verdin :D

DeletedUser66812

Ziyaretçi
@beykoz61 in ss iyle geldim, be dangalak banın var derken seni görmezden gel yaptım demeye çalıştım :D Bu arada çekeceğin sirküyü sorduğun abilerinden duydum iktidarsızlığını, yoksa ben senin gibi önemsiz bir klanla niye ilgileniyim :D Hadi işine bak ayak takımı ya da gel discorda, hesap silince yalakalığa ara mı verdin :D
Bu kim la osmanbey mi ne kimsin canım sen ? çoluk çocuk foruma yazmaya başlamış ağzı olan konuşuyo :)

-Elliot Alderson

DeletedUser68439

Ziyaretçi
semih az sessiz ağla 12 mesajlı forum hesaplarından bile tepki alıyorum

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Adam hesabını o kadar çok seviyor ki ban yemek için başka hesap kullanıyor emeğe saygı.

DeletedUser66812

Ziyaretçi
Yok lan semih değilim ben kaynatmaya geldim elliot alderson canım ben

DeletedUser66812

Ziyaretçi
Arada foruma gelip yargı dağıtıyorum forumda kendi hesabımı kullanmıyorum .Forumda bol mesajın olması marifet değil yani osmanbeycim haddini bil

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
konu hiç oldu yalnız. modu yok mu buranın hey

3075284_o09ec.jpg