W51/DİRİLİŞ KLANI

• Konuyu başlatan DeletedUser47580
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68397

Ziyaretçi
ELİNE EMEĞİNE SAĞLIK ÜSTAD...

DİRİLİŞ

Kamiler patlatır ordunu,
Misler alır köyünü,
Hiç düşünme DİRİLİŞ kapatır oyunu...

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Farklı klan oyuncu silseydinix ya sadece zoom yapıp durmuş

DeletedUser68821

Ziyaretçi
kardeşim kurgu felan harika olmuş tek eleştireceğim konu başka oyuncuların reklamını yapman olucaktır eline emeğine sağlık süper :)

DeletedUser47580

Ziyaretçi
kardeşim kurgu felan harika olmuş tek eleştireceğim konu başka oyuncuların reklamını yapman olucaktır eline emeğine sağlık süper :)
Teşekkür ederim hocam :) Tabi bazı eksiklikler var Artık onları ilerideki Yarışmalarda hallederiz. . .

morpheus55

Acemi
Video çok başarılı tebrik ederim. En çok şarkının ismini merak ediyorum açıkçası.

Ama ben tanıtım deyince oyuncuların sıralamalarından ziyade, hani olur ya, şirketi tanıtın deyince kimse şirkette çalışanlardan bahsetmez de yaptıklarından bahseder, klanın raporlarından vs bahsedeceksiniz sanmıştım, o kısım çok kısa olmuş oyuncu tanıtımı da biraz uzun olmuş. Sadece yan klanlarınızın ismi ve üye listesi yeterli olurdu bence.

Söylediklerim gelecek videolarınızda eksiklerinizi artıya çevirmeniz için nacizane fikirlerim.

Bir de videoyu hazırlarken kullandığınız programın ismini öğrenebilir miyim?

DeletedUser47580

Ziyaretçi
Video çok başarılı tebrik ederim. En çok şarkının ismini merak ediyorum açıkçası.

Ama ben tanıtım deyince oyuncuların sıralamalarından ziyade, hani olur ya, şirketi tanıtın deyince kimse şirkette çalışanlardan bahsetmez de yaptıklarından bahseder, klanın raporlarından vs bahsedeceksiniz sanmıştım, o kısım çok kısa olmuş oyuncu tanıtımı da biraz uzun olmuş. Sadece yan klanlarınızın ismi ve üye listesi yeterli olurdu bence.

Söylediklerim gelecek videolarınızda eksiklerinizi artıya çevirmeniz için nacizane fikirlerim.

Bir de videoyu hazırlarken kullandığınız programın ismini öğrenebilir miyim?

İlk olarak teşekkür ederim hocam.Açıkcası bende Klan tanıtımında bazı konularda kararsız kaldım Nasıl yapılabilir diye
Lakin tabiki her yorum benim için değerli bu konuda.Daha önceki oynadığım oyunlar video çekilebilecek oyunlar olduğu için daha iyi oluyordu.Raporlar kısmındada kararsızdım.Sonuçta raporlar adlı bir başlık var.Ama güzel bir video ortaya koymak istedim.

Müzik linkini vermemde herhangi bir sakınca yoksa Veya program isminde verebilirim tabiki.
Yorumunuz benim için değerli çok teşekkür ederim.