w50 ?

• Konuyu başlatan DeletedUser55510
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser55510

Ziyaretçi
Yanıta kapatmayıp net bi cevap alsak iyi olur.. Siz de farkındasınız ki zamanı geldi de geçiyor ama daha ortada bir şey yok ?

DeletedUser55510

Ziyaretçi
Neyin zamanı geliyor? Kendi kafanıza göre yazıp çizmeyi bırakın artık. Sizin demenizle ne açarlar ne de duyururlar.
Öncelikle zamanı geliyor falan demedim yekten 'geldi de geçiyor' dedim.. Diğer dünyaların açılma süresine baktığımızda 40-50 gün arasında açıldığını göreceksiniz. w49 6 eylül'de açıldı ve bugün tam 66 gün olmasına rağmen bir hareketlilik yok bunu belirtmek için yazdım, kimse kendi keyfine göre bir talepte bulunmuyor yani rahat ol.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Öncelikle zamanı geliyor falan demedim yekten 'geldi de geçiyor' dedim.. Diğer dünyaların açılma süresine baktığımızda 40-50 gün arasında açıldığını göreceksiniz. w49 6 eylül'de açıldı ve bugün tam 66 gün olmasına rağmen bir hareketlilik yok bunu belirtmek için yazdım, kimse kendi keyfine göre bir talepte bulunmuyor yani rahat ol.

Storm ve Mayıs da açtığınız bu başlığı görüp sizi takdir edecektir. Onlara hatırlattığınız için.

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Adamlar dünya açmak zorunda mı ya :D Yok 45 gün olmuş yok 60 gün olacakmış falan. Basit bi tarayıcı oyunu oyuncusuyuz hepimiz, ne bu special ilgi merakınız? Özel mail ister misin? Zaten bu konuyla ilgili tonlarda başlık açılıyor her gün neredeyse. Forum okuyucusu olarak bu tarz gereksiz başlıklardan sıkıldım açıkçası.

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Adamlar dünya açmak zorunda mı ya :D Yok 45 gün olmuş yok 60 gün olacakmış falan. Basit bi tarayıcı oyunu oyuncusuyuz hepimiz, ne bu special ilgi merakınız? Özel mail ister misin? Zaten bu konuyla ilgili tonlarda başlık açılıyor her gün neredeyse. Forum okuyucusu olarak bu tarz gereksiz başlıklardan sıkıldım açıkçası.

Kardeşim o bu oyunun admini ise açmak zorunda ne demek açmak zorunda mı babamın hayrına değil orada. İşini yapmayacaksa orada ne işi var. Bir diğer konu sen sıkılıyorsun diye kimse başlık açmayacak değil. Görmezden gelirsin olur biter.

-AzraiL-

Yasaklı
Tabi açmak zorundalar. O kadar premıum alıyoruz. Para veriyoruz sonuçta.

rascal125

Ağır Atlı
her başlık açana neden bir linç var burada? adamlar belki okumadı öteki başlıkları.. yazmayın arkadaş o zaman başlığa sanki zorla yazdırıyorlar

Durum
Konu yanıtlara kapalı.