W50 yi kim kapatır ?

• Konuyu başlatan DeletedUser53646
  • Başlangıç tarihi

W50 yi kim kapatır?

• Karamustafapasha

Oylar: 47 15,4%
  • Alarm

Oylar: 44 14,4%
  • Tricks

Oylar: 86 28,2%
  • Şizofren

Oylar: 17 5,6%
  • Cedcal

Oylar: 26 8,5%
  • Nwo

Oylar: 24 7,9%
  • Sancak

Oylar: 50 16,4%
  • Nirvana

Oylar: 11 3,6%

• Toplam oy kullanan
    305
  • Anket kapalı .

DeletedUser68759

Ziyaretçi
Vak vak team hangi üst düzey zekanın ürünü ? Millet aslan kaplan koyar siz fenerbahce gibi seçmişsiniz(saldır kanarya).Ördek nasıl saldırsın olum

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
pusula klanını patates gibi toplayan alarm klanı kapatır

troll-nedir-300x274.jpg

DeletedUser68759

Ziyaretçi
Ah ah bu gerçekleri yüzünüze vuran olmamış bu güne kadar şimdi psikolojinizi derinden sarstım :) psikolojik aşamalar 1-İnkar 2-Öfke 3-Pazarlık 4-Depresyon ve tepki 5-Kabullenme . İnkarla başladınız sonra öfkenizi kustunuz sonra ama tam kadro değildik diyip orta yolu bulmaya çalıştınız(pazarlık). 3. Evreyi geçtik şimdi depresyon dönemi arkasından kabullenme gelecek ama vaktini bilemem tabiki ehehehhe :)

DeletedUser64878

Ziyaretçi
Vak vak team hangi üst düzey zekanın ürünü ? Millet aslan kaplan koyar siz fenerbahce gibi seçmişsiniz(saldır kanarya).Ördek nasıl saldırsın olum

Patenti bana ait. Üst düzey zeka olduğunu bildin. Gittim, ölçtürdüm üniversite 1'de.

Neden ördek?

Küçükken darkwing duck vardı bilir misin? Gecelerin korkulu rüyası darkwing duck. Ben çok severdim o çizgi filmi. Oyunlarda, saçma sapan üye isimlerinde hep ördek, vakvak, duck gibi tercihlerde bulundum. Bu oyunda da aynı şekilde oldu.

Arkadaşlar bana vak vak dedi sürekli. Böyle böyle derken ekip olarak vak vak olduk.

Moğol Şamanizminde ise dünya eskiden sadece suydu ve altın gözlü ördekler deniz, göl ve nehir altlarında çamurdan dağlar yapmaya başladı. Bu dağlar denizin üstüne çekti ve toprak oldu. Sonrasında ise kara parçaları meydana geldi.
Yani bastığın ve yüzbinlerce yıldır yaşadığımız toprakları ördekler oluşturdu.

Başka sorun varsa cevaplarım.

compliment

Kılıç Ustası
C5'in üstünden kaç sene geçmiş halen aynı kavga devam ediyor. Uzatmaya gerek yok 50 sene de geçse üstünden alarm klanı diyecek ki biz sizi topladık, pusula klanı diyecek ki sizin topladığınız bizim as kadromuz değildi. Bu tartışmayı 2-3 ayda bir tekrar yapmaya gerek yok herkes kendi bildiğine inansın konu kapansın artık 3-4 sene olmuş C5 biteli :)

ayrıca karamustafapasha kapatacak zaten burayı, onu da tartışmaya gerek yok :D