W50 yi kim kapatır ?

• Konuyu başlatan DeletedUser53646
  • Başlangıç tarihi

W50 yi kim kapatır?

• Karamustafapasha

Oylar: 47 15,4%
  • Alarm

Oylar: 44 14,4%
  • Tricks

Oylar: 86 28,2%
  • Şizofren

Oylar: 17 5,6%
  • Cedcal

Oylar: 26 8,5%
  • Nwo

Oylar: 24 7,9%
  • Sancak

Oylar: 50 16,4%
  • Nirvana

Oylar: 11 3,6%

• Toplam oy kullanan
    305
  • Anket kapalı .

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Nwo kapatir ya 20 isim daha degistirir 5 klan daha satar adamligi ayaklar altina alip sansarlikla kapatir.

Uygar sen misin yoksa forum hesabını da 12381927398127312983 kişi ile paylaşıyor musun ? Kuzenin yazmış olmasın ? Hani sen böyle bir delikanlısın ya ondan söylüyorum :)

pNc*

Casus
Tricks kapatır diyenler Karamustafapaşa'yı karşısına almak mı istiyor ne... karamustafapaşa kapatır diyin görürse kızar sonra kötü olur :/

DeletedUser2315

Ziyaretçi
Yahu 1231231231723 kişi tek hesapla oynarsanız bana karşı şansınız yok zaten be uygar :D 1231231231723 kişi 1 tane hesabı bile idare edemediniz hala yok vurmadık hala yok şöyle diyorsun. Hile yap, hakaret et, seviyesiz ve dengesiz ol ondan sonra adamım diye gez. Sizin kayıtlı olduğunuz adamlık müessesinde benim kaydım yok rahat ol... Klavye Adamları, çocuk adamlar sizi. :)

ah sansar ah actirma simdi eski defterleri
biz oyun oynarken agliyordun simdi mi delikanli oldun:) fake attim diyordum klana gel ziyaret etsin diyecek kadar korkaktin. Sen sat hadi birilerini kapatirsin belki dunyayi sozlerini yiyerek. Ruzgar ne yonde simdi? Kac gun sonra baslayacak sozlerinin tersini yapman? Sonra gel burda adamim diye gez. Udw sizin hk da beni dinlemeli sizi 2 gunde haritadan silmeliydi de mustafanin hakatmeyenlere oyun icin madamlik yapanlara guvenmesi iste bizi üzen. O degilde herkesin milyon kesim puani yaparken senin 50 k kesim puanin vardi oyunda hesabim yok bakmiyorum su anda kac oldu ogrendin mi oyunu? Hala barbarlarla savasmaya devam mi?

DeletedUser68297

Ziyaretçi
ah sansar ah actirma simdi eski defterleri
biz oyun oynarken agliyordun simdi mi delikanli oldun:) fake attim diyordum klana gel ziyaret etsin diyecek kadar korkaktin. Sen sat hadi birilerini kapatirsin belki dunyayi sozlerini yiyerek. Ruzgar ne yonde simdi? Kac gun sonra baslayacak sozlerinin tersini yapman? Sonra gel burda adamim diye gez. Udw sizin hk da beni dinlemeli sizi 2 gunde haritadan silmeliydi de mustafanin hakatmeyenlere oyun icin madamlik yapanlara guvenmesi iste bizi üzen. O degilde herkesin milyon kesim puani yaparken senin 50 k kesim puanin vardi oyunda hesabim yok bakmiyorum su anda kac oldu ogrendin mi oyunu? Hala barbarlarla savasmaya devam mi?

Yahu uygarcım SANCAK ile SA yaptım diye, Bizi salın GassaL ı vuralım diye aciz bir teklifle giden bir ekibin parçasısın.
Ben savaşırken, senin ekibin müttefik olduğunda sizi anlıyorum saygı duyarım demiştim.
Kısacası bitmedi "Sattı" davanız.
İlk satırdaki teklif, önce ki olaylar, müspet gelen saldırılar ve hala hala arka bölgede alınan barbarlara istinaden size olan güvenimizin 0'lanması neticesinde diplomasiyi nötre çekmemiz ki bu hamle hesap sil moduna geçeceğiniz bilgisi geldiğinde yapıldı satmak değildir.
Aşağı mahallede biri vuruldu, buraya öldü diye haber geldi :)
Ha illa ki siz bunu istediğiniz gibi algılamak istiyor olabilirsiniz buda benim için sorun değil. Kendi başarısızlıklarınızı GassaL bizi satmasa şöyle olur böyle olur diye kapamaya çalışıyor olabilirsiniz. Ama kalkıp da her fırsatta "Vuralım" diye muhabbet çevirdiğiniz klan size güveni bitti diye diplomasisini bitirince ağlamayın. Azıcık delikanlı olun :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Diyorum ya kişi profili olarak Polat Alemdar, çakır vs karakterleri örnek alan hayatını KURTLAR VADİSİ'nde geçirirmişcesine takılan bir kitleyi, kalkıpta benim mantık çerçevesin ikna etmem çok zor... Siz adamlığı ve delikanlılığı muhtemelen KURTLAR VADİSİ dizisinde öğrendiniz.. Dostum bu dizi bitti ayık olun artık hayat devam ediyor ve dizi de anlatılan yaşanan olayların çoğu hayal ürünüdür. Artık gerçek dünyaya gözlerinizi açın lütfen :)

DeletedUser2315

Ziyaretçi
Cvp alamadim soruma kesim puanin kac barbar almaya devam mi:)
oyunculugu ogrenebildin mi?

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Cvp alamadim soruma kesim puanin kac barbar almaya devam mi:)
oyunculugu ogrenebildin mi?

Yahu köy boş çıkıyorsa ben napayım uygar :D Seni veya belli bir kesimi tatmin etmek için illa çakılacağım köyler bulup onlara mı saldırayım ?
Ne yani barbar alan oyuncular boş oyuncumu ? ilk 25 i aç barbar almayan 5 tane oyuncu say. O zaman sana göre kimse oyuncu değil :)
Hadi yol al uygar.

DeletedUser2315

Ziyaretçi
Yeni girecegin dunyaya habersiz girme sakin. Nick de degistirme.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Yeni girecegin dunyaya habersiz girme sakin. Nick de degistirme.

Klan savaşlarından beri nickim aynı. Yalnız sen gireceğin dünyaya tek gir olur mu ? hesaba 1238172389 kişi girip ban yeme. Sonra ban yemesem böyle olurdu diye ağlarsın kıyamam sana.

DeletedUser2315

Ziyaretçi
Sansarcim kafana yatmayan durumda sikayet et butonu var istedigin zaman edebilirsin. Bekliyorum haberini.

DeletedUser2315

Ziyaretçi
Sansarcim biliyorum pakt falan dolasiyorsun devam devam

DeletedUser53646

Ziyaretçi
La gidin baska başlıkta dövüşün :D
Herhalde şu forumda @SiNSeR senle dövüşmeyen bi bem kaldım :D Herhalde sen de forumda tek beni seviyon :D Gerçi beni sevmemek mümkün değil mükemmel bi insanım :D