w50 yi BİRAZ HAREKETLENDİRELİM..

• Konuyu başlatan DeletedUser58672
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Beni karıştırmayın zaten hızlı bir genç beni dövecekmiş hazırlık yapıyormuş korkuyorum. Yüzyüzeyken konuşuruz attığın da ciddiye alıp özür dilemeliydim darp edecekler beni :(

Tüm süprizi bozdun şimdi :)) iyiki boş boğaz bir adamsın vesselam :) bizde hangi 3 kuruşluk adamın arkasında gereksiz şekilde durmuşuz anlamış olduk :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Mis limitleri fazla olanları sahaya alalım :D sinser sağ olsun :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Uuuu hear me roarı mailden patlatmış sinser Tricks bitiyor beyler maf olduk

Gardaşım bir şeye ihtiyacın var mı gardaşım... Olm niye klandan attırıyorsun... Sana destek atacaktım :((

hear me roar+1750 tl+10k pre+yemek ve yol biraz daha kabul etmezsek bi doblo sahibi olabiliriz

İnsanın kendisinin olmayan bir şeye bedel biçmesi ne kadar ironik değil mi :) başkasının arabasıyla hava atanlar gibi geldiniz yazdınız çizdiniz... Ee ne oldu şimdi ?? :)

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Tüm süprizi bozdun şimdi :)) iyiki boş boğaz bir adamsın vesselam :) bizde hangi 3 kuruşluk adamın arkasında gereksiz şekilde durmuşuz anlamış olduk :)

Ooo yancı da gelmiş naber basiretsiz korkak nasılsın çen hesap çalmaya da mı başladın aman da aman yanlamaktan başka özellikler kazanmaya başlamışsın iyi biraz daha kendinden büyüklerle atış 40 tane de fırın bul kendine yavaş yavaş yarımız olacaksın :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ooo yancı da gelmiş naber basiretsiz korkak nasılsın çen hesap çalmaya da mı başladın aman da aman yanlamaktan başka özellikler kazanmaya başlamışsın iyi biraz daha kendinden büyüklerle atış 40 tane de fırın bul kendine yavaş yavaş yarımız olacaksın :D

Adam gibi konuş.. hesap çalmak, hesap satın almak sizin işiniz. Zaten benim olan hesabın neyini çalayım ?

JrFly

Dük
.Oyunun ilk iki ayında :

Samet alarm tricksi vurucak :D ( vurmaz abi baksana yerleşimlerine bölüşerek girmişler dedim :D )
Samet tricksin içinden ekip çıkacak vurucak. ( Abi adamlar savaşı kazanıyorlar niye çıksınlar , çıksalar da adamları nasıl desteklicez sınırı destekleyemiyoruz :D )
Samet titan savaş girdi artık seri oplarla bitiricez :D ( Abi titanda cellat gibi olmasın sonra :D:D)

Hala aynı muhabbet devam ediyor mu ya ? aylar oldu yıllar oldu hiç mi tricks klanını takip etmiyorsunuz. 3-5 ekip var trickste oynayan ve hepsi birbiri ile diğer dünyalarda kapatmaya oynuyorlar. Zaten onun dışında katılan üyeleri de sessiz şekilde topladılar ( çok mantıklı hareket ) :D

Gerçekten tebrik ediyorum. Klan yönetiminin ilk defa oyun başında "KLANINDAN DESTEK ÇEKMEK YERİNE" klanındaki oyuncularına destek atan bir ekip gördüm. Neyse truva olsun diye bekliyor adamlar @*FenerSavar bir kaç kişiyi çıkartında sevinsinler :D

Ortalama Biri

Misyoner
Oyunun ilk iki ayında :

Samet alarm tricksi vurucak :D ( vurmaz abi baksana yerleşimlerine bölüşerek girmişler dedim :D )
Samet tricksin içinden ekip çıkacak vurucak. ( Abi adamlar savaşı kazanıyorlar niye çıksınlar , çıksalar da adamları nasıl desteklicez sınırı destekleyemiyoruz :D )
Samet titan savaş girdi artık seri oplarla bitiricez :D ( Abi titanda cellat gibi olmasın sonra :D:D)

Rüyamda arıyordu yine bir şeyler diyordu :D :D Hesabı sileceğim ama hala rüyama giriyor :D