w50 yi BİRAZ HAREKETLENDİRELİM..

• Konuyu başlatan DeletedUser58672
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58672

Ziyaretçi
Merhaba şovalyeler:)
Bildiğiniz üzere TRİCKERS'ın şizofrene açtığı haklı savaşın (Bahanelerden bahsetmiyorum, olması gereken buydu) Sonucunda w50 çekilmez bir hale geldi.Efsane olacak dediğimiz dünyada şuana kadar tek efsane olan ŞİZOFREN-ALARM savaşı oldu .Dünyanın şimdiden savaşsız bir hal almasını kimse istemez sanırım.Trickers ın bu şekilde dünyayı kapatacağını hatta kapatma klanı listesinin bile hazır olduğunu biliyoruz.

O yüzden TRİCKERS içindeki, zamanın gelmesini bekleyen uyuyan hücrelere buradan sesleniyorum;''.Zamanı geldi.''
Size yapılacak olan yamukluk yapılmadan yapmanız gerekeni yapın.
Şizoyuda yanınıza aldınız mı dünya artık sizin hükmünüzde olacaktır.
Gösteri sırası sizde...Sahne sizin..

Her şey w50'yi güzelleştirme adına..

TyPHonE

Yasaklı
Bu şey değil mi ya

-Hacı nasıl kıçımızı kurtarcaz Nisan 5 i beklersek kıçımızı kurtaramayız
-Umm ALARM'a yazamayız TRICKS'e yazmaya yüzümüz yok zaten,e NİRVANA'yı ipleyen yok,hacı son çare şunların klanındaki adamlara yazakta belki kışkırtabiliriz ya başka çare yok

askmdfoığasmpdfsafsadfsadfsadpmkfğsadfsad :D

Almahara

Baltacı
Bildiğiniz üzere TRİCKERS'ın şizofrene açtığı haklı savaşın (Bahanelerden bahsetmiyorum, olması gereken buydu) Sonucunda w50 çekilmez bir hale geldi.Efsane olacak dediğimiz dünyada şuana kadar tek efsane olan ŞİZOFREN-ALARM savaşı oldu .Dünyanın şimdiden savaşsız bir hal almasını kimse istemez sanırım.Trickers ın bu şekilde dünyayı kapatacağını hatta kapatma klanı listesinin bile hazır olduğunu biliyoruz.

O yüzden TRİCKERS içindeki, zamanın gelmesini bekleyen uyuyan hücrelere buradan sesleniyorum;''.Zamanı geldi.''

Şizofren sana ne kadar ödüyor onu merak ettim ben :D işe alım şartları ve maaş nedir bilgilendirirsen sevinirim xdd

DeletedUser63716

Ziyaretçi
buradan değilde oyundan seslensen daha etkili olur bence, oyunda hesabın varsa tabii, yoksa silip gidenlerden biri miydin? takip edemiyorum artık.

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Bunu kim bize yapmayı denediyse kendi içinden truva çıktı bilginize :)

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi

Hadi artik ya sinserin sancak sslerini aticagi gunden beri hep bi zaman bekleyen tayfa var neyin zamani geliyosa gelsin artik bide biliyosan listeyi soylesene bizim kuzenler listede varmiymis

Worafz

Okçu
Benim o kapatacak 50 kişilik listede olacağımı sanmıyorum ama nolursa olsun sonuna kadar klan için savaşırım sonunda da gerekirse kapatacak kişilere köyü bırakır giderim belki profilimde 50. Dünyayı Klanın Trickster ile kapattın yazmayacak ama en azından yola çıktıklarımızı bırakıp gitmeyecez :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Fenersavar truva çıkmadığı sürece truvayla trickse zarar geleceğini sanmıyorum :D

Beni karıştırmayın zaten hızlı bir genç beni dövecekmiş hazırlık yapıyormuş korkuyorum. Yüzyüzeyken konuşuruz attığın da ciddiye alıp özür dilemeliydim darp edecekler beni :(