W50 Haber Bülteni 2 - Haritayla Birlikte -

• Konuyu başlatan DeletedUser61632
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68061

Ziyaretçi
Klanın tek operasyonda 30 köy verdi 1 tane alamadı geliyorsun bir de yüzsüz yüzsüz burada başka bir klan hakkında atıp tutuyorsun.Ayıp insanda biraz utanma olur.

kardeşim anıl, Sence Bu sinserde o yüz var mı :)

Bundan onceki Wordde de böyle Ağladı zırladı yürüyüp uzayıp gitti , Akıl desen arama mantık desen sıfır, Ancak çene çalar :D

DeletedUser65515

Ziyaretçi
Serhat hangi klan ile savaştaysanız oraya geliyim :) korkudan diplomasi yapa yapa bi hal oldunuz :)

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Çok güzel çalısma olmuş eline yüregine saglık

DeletedUser67860

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar bugün Gassal klanının belli üyelereden cok sık bir şekilde fake ve destek isteniyor bu üylerde malum cok hızlı kasılamadı
Bende savaş boyu destek ve fake atıp opa katılanlardanım , ansızın klandan atıldım ve 45 sn sonra atan kişi haricinde biri köyüme mis treni attı yanı ayarlanmış bir olay.
Ben burdan SiNSeR ve ekibinin bazı oyuncuları belli bir seviyeye kadar klanda tutup ondan sonra kendi ekibine peşkeş çekdiğini anladım
İtirazlarım sonucu klan yöneticisinden sadece malesef yanıtını aldım bir sebeb yokmuş , SiNSeR tarafından ise engel yedim
6 köyüme şuan saldırı geliyor
Ben burdan bir analiz yapayımmı udw ile gassal müttefikliğinin ömürü 2 hafta
Udw ailesine buradan başarılar diliyorum.
Oyun dahi olsa bir insanda şeref olur.
Yazık...

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Biz yeni yılda TİTAN olacaz tamamen uydurma şeyler bunlar.

Evet arkadaşlar bugün Gassal klanının belli üyelereden cok sık bir şekilde fake ve destek isteniyor bu üylerde malum cok hızlı kasılamadı
Bende savaş boyu destek ve fake atıp opa katılanlardanım , ansızın klandan atıldım ve 45 sn sonra atan kişi haricinde biri köyüme mis treni attı yanı ayarlanmış bir olay.
Ben burdan SiNSeR ve ekibinin bazı oyuncuları belli bir seviyeye kadar klanda tutup ondan sonra kendi ekibine peşkeş çekdiğini anladım
İtirazlarım sonucu klan yöneticisinden sadece malesef yanıtını aldım bir sebeb yokmuş , SiNSeR tarafından ise engel yedim
6 köyüme şuan saldırı geliyor
Ben burdan bir analiz yapayımmı udw ile gassal müttefikliğinin ömürü 2 hafta
Udw ailesine buradan başarılar diliyorum.
Oyun dahi olsa bir insanda şeref olur.
Yazık...

Her yere yazmış