W50 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

egElif.

Baltacı
Delikanlılık buraya sahte nickler ile yazı yazmak ise biz almayalım çocuk. Varsa ciğerin çıkarsın meydana ben şuyum dersin. Biz de sana oyun içinde oynadığın her dünyada gereken tarifeyi uygularız. Boş laflar bunlar çocuk kimseden korkumuz çekindiğimiz yok hodri meydan.

Worafz

Okçu
Delikanlılık buraya sahte nickler ile yazı yazmak ise biz almayalım çocuk. Varsa ciğerin çıkarsın meydana ben şuyum dersin. Biz de sana oyun içinde oynadığın her dünyada gereken tarifeyi uygularız. Boş laflar bunlar çocuk kimseden korkumuz çekindiğimiz yok hodri meydan.

Ben buldum arkadaşı abi ama dikkat et çok tehlikeli bu bordo klavyeliler :(

DeletedUser69451

Ziyaretçi
Biz de sana oyun içinde oynadığın her dünyada gereken tarifeyi uygularız.
Eski fiyattan vereceksen olur yeni tarife hoşuma gitmedi..
korkumuz yok diyorsunda dünden beri aramadığın adam kalmamış. Senmisin yok ötekimi yok bumu. Kim olduğumun ne önemi var aslanım. Bu senin masumluğunu falan mı kanıtlayacak.

DeletedUser69451

Ziyaretçi
Hani şunu mu diyeceksin. "Haaa ben bunun köyünü almıştım onunda zoruna gitmiş gelmiş burada bana iftira atıyor"
Veya "Bastım parayı aldım oyundan yasal yolla preyi buralara kadar geldim beni kıskanıyorlar ben başarılı bir oyuncu olduğum için çekemiyorlar" mı diyeceksin? Kimse senden bir acıklama beklemiyor aslanım sana diyorum ki kimse sana birşey yazmıyor. Durduk yere her mesajında milletin beyniyle oyunculuğuyla dalga geçiyorsunya bak yapma gerek yok git işine bak. Akıl akıldan üstündür derler bunu duymadın heralde hiç sen. Durduk yere insanların tepkisini üzerine çekme çekil köşene ekmeğine bak. Abi tavsiyesi..

Worafz

Okçu
Hani şunu mu diyeceksin. "Haaa ben bunun köyünü almıştım onunda zoruna gitmiş gelmiş burada bana iftira atıyor"
Veya "Bastım parayı aldım oyundan yasal yolla preyi buralara kadar geldim beni kıskanıyorlar ben başarılı bir oyuncu olduğum için çekemiyorlar" mı diyeceksin? Kimse senden bir acıklama beklemiyor aslanım sana diyorum ki kimse sana birşey yazmıyor. Durduk yere her mesajında milletin beyniyle oyunculuğuyla dalga geçiyorsunya bak yapma gerek yok git işine bak. Akıl akıldan üstündür derler bunu duymadın heralde hiç sen. Durduk yere insanların tepkisini üzerine çekme çekil köşene ekmeğine bak. Abi tavsiyesi..
l

DeletedUser67841

Ziyaretçi

upload_2019-8-14_16-59-47.png

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Bu ne tatava, çöplüğü başka worldlerden şutladılar yine fake hesap gelip buraya mı dadandı? Kimseye laf atmıyorum deyip herkese bir laf geçirme çabası..

DeletedUser64783

Ziyaretçi
Ant gibi zayıf bı klan sen anti tatmadin galiba çok sesin çıkıyor.

Bitti o şaşalı trickers günleri egoist kurucu kadronuz sayesinde
5 kişi oynuyor onlarda pasif hesaplarda dönüyor herşey ayyuka çıkacak biraz daha sabredin.

Haftada istatistik atında bakalım şu zayıf anta.

1 hafta geçti. Göstermedin hala güçlü antını

DeletedUser69024

Ziyaretçi

Kurtlar vadisi kacıncı bölüm? Browser oyunu için fazla berelisin kardeş az biraz soda iç.