W50 Özellikleri Hakkında

• Konuyu başlatan DeletedUser67428
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser67428

Ziyaretçi
Yanlış hatırlamıyorsam eskiden oyun içi anketler yapılırdı gelecek dünyanın özellikleriyle ilgili. Ama artık tamamen dayatma dünyalarda oynuyoruz bu yüzden 3 ya da daha fazlası köklü ekiplerin girdiği dünyalar yok sayılacak kadar az oluyor.

W48 ve 49 üst üste hüsran dünyalar oldu. En azından yarım dalya şerefine w50 özelliklerinin tamamını olmasa bile hız, birim, bina, kapatma şekli ( Hakimiyet, rün vb.) gibi bir ya da iki başlık altında ki özellikleri biz belirleyelim.

He durum sizlik değil innogames ile ilgiliyse söyleyin o zaman Alman ürünlerini boykot edelim, becks yerine efes içelim, mercedes yerine ford alalım.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Ben zaten hep Efes içiyorum. Araba olarak da ayaklarıma biniyorum genel de masrafsız oluyor

Ortalama Biri

Misyoner
Yanlış hatırlamıyorsam eskiden oyun içi anketler yapılırdı gelecek dünyanın özellikleriyle ilgili. Ama artık tamamen dayatma dünyalarda oynuyoruz bu yüzden 3 ya da daha fazlası köklü ekiplerin girdiği dünyalar yok sayılacak kadar az oluyor.

W48 ve 49 üst üste hüsran dünyalar oldu. En azından yarım dalya şerefine w50 özelliklerinin tamamını olmasa bile hız, birim, bina, kapatma şekli ( Hakimiyet, rün vb.) gibi bir ya da iki başlık altında ki özellikleri biz belirleyelim.

He durum sizlik değil innogames ile ilgiliyse söyleyin o zaman Alman ürünlerini boykot edelim, becks yerine efes içelim, mercedes yerine ford alalım.

Hayin. Vatan hayini. Ford amarigan malı. Hem hayin hem cahilsin. Almanlar kaybederse bizde kaybediyoruz. Hiç mi tarih okumadın.

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
The world will launch with a reduced premium system (PA/AM/FA only).

The settings

Speed: 2.0
Unit speed: 0.5
Flags: No
Hauls: Limited
Paladin: Yes, no weapons
Watchtower: No
Archers: No
Church enabled: No
Noble system: Gold coins
Morale: Points & unlimited time based
Bonus villages: No
Barbarian villages: Grow to 1500 points
Tech system: Level 3 Techs
Beginner protection: 3 days
Tribe limit: 25
Other info: Players can choose their starting direction. There will be an attack and support gap of 50ms.

bu internationalde w100 ün özellikleriydi premium kullanımı vs yoktu ardından 101 i açıp eksiğini de hissettirmediler pre kullanmak isteyenlere de bence güzel bi dünya oldu bayapı çekişmeliydi normal dünyada pre kullanımının kısıtlı olması 50 ms aralıklı mis atımı vs.. bence 50. dünyaya özel böyle bir şey yapılabilir adamlar anket açarak belirledi bu özellikleri sanırım öncedende 50.dünya için yapmışlar clasic yakın zamanda açıldığı için çok önemli değil ama sadece öneriyorum

Ortalama Biri

Misyoner
Şu anket olayına kafam takıldı. Burada bize Almanya ne derse o özellikte açıyoruz demiyorlar mıydı? Diğer sunuculara karışmıyorlar mı?
Bence dış güçlerin bize karışmasına izin vermemeliyiz.
@Mr.Storm kodları kopyala yeni site kur gelelim :p Bütün prede dönen para ülkemize kalır hem :p

Durum
Konu yanıtlara kapalı.