w48 harita

• Konuyu başlatan DeletedUser58852
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66182

Ziyaretçi
İsko bir şey sorucam bansız kaç gün biçiyon kendine ? merak ediyorum :)

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
sizin gibi çocukları tokatlamadıkça ban yemiyorum tam tokatlarken en ufak şeyden bile ban yiyorum artık :p

DeletedUser67830

Ziyaretçi
Şu forumun en boş 2 insani sinser ve global yedim.

Dur ben daha bir şey yazmadım :D :D :D zamanında nasıl koyduysam acısı çıkmamış demekki dost düşman herkesi 50 ye bekliyorum neden mi bir daha koymak için zevki bir başka oluyor :D :)
W50 nin fon müziği hıhı ıhı

Not : GECE GÜNDÜZ FORUMDAN ÇIKMIYOR DÜNKÜ VELED BOŞ DİYOR :D 2 3 KOYUNDA PEŞİNDEN GİDİYOR :D Neyse 50 ye bekliyorum :p

DeletedUser67830

Ziyaretçi
Dahada muhattap olmama gerek kalmadı abi eline sağlık canımsın...

DeletedUser67830

Ziyaretçi
Şunu yapmayın işte, sizi yolda yakalasa pastırma niyetine duvara asacak adamlara atar yapmayın. Ahhhh ahhh. Başımıza gelmez sanıyorlar ama işte gelenler burada olmadığı için sanıyorlar...

Haklı bak bi sevdiğimiz abi zorbalıkla anlatmış bir diğeri ise tatlı ve güzel dille dene ve tarafını seç bana laf atan velet. Bir laf atarken belirtirken kime gidiyor ucu kime gider diye düşün..

DeletedUser67830

Ziyaretçi
global yedim kendi açtığın hesapla konuşuyorsun ne gereksiz bi mahluksun sen

Kendi açtığım hesap mı ver numaranı konferans yapalım :) Gerçi sen ona da bu senin numaran dersin :D neyse ben abimi dinleyip daha da yazmayacağım. Hadi karrrşimm görüşürüz

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Alperzz ne dedi de anaya bacı sövdünüz böyle karakter abidesi insanlar yüzünden ülkem den utanıyorum.. Dedeler ülke icin canını verirken bir alman oyunu oynucak diye ülkesindeki kardeslerine sövüyor

DeletedUser67830

Ziyaretçi
Erhan senin abilerin sen 1.yken klandan atıp toplarlar :)
benim abilerim
beni korur, sever, savunur gerekirse ban yer. Aramızda ki fark da bu hiç bir zaman anlayamayacaksın burada gelipte ülkemden utanıyorum yazma hele sen hiç yazma karakter abidesi insanlarmış ilk önce aynaya bir bak.

Gören okuyan eş dostlar var ise bu konuyu boş geçin gerekli uyarıyı sert bir şekilde Ferhat abi yaptı lütfen yazmayın şunlara bırakın konuşsunlar. Az kaldı..

maer14

Mızrakçı
Çocuk yapıyorlar foruma salıyorlar lafı çok doğru 1 laf özellikle yukarda bu lafı kullanan kişi için, hiç alakası yokken adama niye anabacı düz gidiyorsunuz ki tam tokat manyağı yapılmalık
KEMAL_SUNAL_PATRONUN_KARISINA_TOKAT.gif

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Dur ben daha bir şey yazmadım :D :D :D zamanında nasıl koyduysam acısı çıkmamış demekki dost düşman herkesi 50 ye bekliyorum neden mi bir daha koymak için zevki bir başka oluyor :D :)
W50 nin fon müziği hıhı ıhı

Not : GECE GÜNDÜZ FORUMDAN ÇIKMIYOR DÜNKÜ VELED BOŞ DİYOR :D 2 3 KOYUNDA PEŞİNDEN GİDİYOR :D Neyse 50 ye bekliyorum :p

Ettiğin lafların tümünü sana iade ediyorum. Herkes fıtratına yakışanı yapar. Ben senin eli öpülesi annene küfredemem çünkü benim inandığım değerlerde böyle bir şey yok. O küfür ettiğin hesap %100 sana ait çünkü bu forumda bu karektersizliği bir tek sen yapabilirsin. Yok sana ait olmadığını farz etsek bile edepsizin birisiymiş. Öyle bir küfrü eden birisine abi kelimesini kullanmayı bırak insan kelimesini kullanmam. Yukarda konferans falan yazmışsın.Rica etsem konferans falan ayarlayabilir misin? Discord Skype falan? :)

S.D.44

Baltacı
Ettiğin lafların tümünü sana iade ediyorum. Herkes fıtratına yakışanı yapar. Ben senin eli öpülesi annene küfredemem çünkü benim inandığım değerlerde böyle bir şey yok. O küfür ettiğin hesap %100 sana ait çünkü bu forumda bu karektersizliği bir tek sen yapabilirsin. Yok sana ait olmadığını farz etsek bile edepsizin birisiymiş. Öyle bir küfrü eden birisine abi kelimesini kullanmayı bırak insan kelimesini kullanmam. Yukarda konferans falan yazmışsın.Rica etsem konferans falan ayarlayabilir misin? Discord Skype falan? :)

Oyunda multi ile oynayıp, forumda multi hesabı açmayacak kadar akılsız değildir herhalde. Abi dediğimiz kelime sadece yaşı senden büyükler için kullanılmaz. ayrıca saygı göstermek manasında da yeri gelir kullanılır. o küfrü eden de saygıyı haketmediği için bana göre itten daha değersiz.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Hayret birinin anasına küfür ediliyor ve bu kişi isko denen köylü değil şaşırdım :/

DeletedUser65666

Ziyaretçi
Beyler anlamıyorum nıye bırda muhabbet edıp ortalıgı kızısyırıyosunuz yusuf sende yapma bın defa dedım sana bu oyun forum oyunu degıl herkes kendını oyunda gostersın yapmayınya gencecık adamlarsınız yakısıyomu sıze