W48 Hakkında Düşünceleriniz nedir ?

• Konuyu başlatan DeletedUser66960
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66960

Ziyaretçi
İyi oyunlar arkadaşlar ne olacak bu world'un hali oynayan arkadaşların gerçekten düşüncelerini merak ediyorum. Sizde çok iyi diplomasiler mi yapılıyor , yoksa diplomatlar berbat bi strateji mi izliyor. kaç kişi zevk alarak oynuyor cidden merak ediyorum + olarak şu oyunda gördüğüm en sessiz forum sebebi ne acaba canlandırmak için ne yapabiliriz ;)

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Bu forum canlanmaz cunku world te dogru duzgun 1 savas bile olmadan 3 klan kalindi siralamadi cogu oyuncu koylerinin %70ini kendi klanindan topladi ilerisi icin yine saglam bir savas olmaz diplomasiyle biter.Hiz 1 kule var ve 8 saatlik gece bonusu tam bir esnaf yasli worldu kisaca cöp.

aklı başında bir adam aynen böyle bir durum görüyorum bende. her nekadar henüz 6-7 ay olsada w kapanmasına öyle ekşını bol bi w olmadıgı için diplomasiyle biteceği belli. Çekilecek dünya değilde hala ufak hesap dürenler var onlarında bi elimine olması lazım. Ve şuan sanırım bişeyler olacak yine hayırlısı :)

DeletedUser66960

Ziyaretçi
bak bak çok doğru yerden girdin ustam :) usko'da tp mage oynuyordum burdada support oynamaya devam ;)

DeletedUser54093

Ziyaretçi
Bu forum canlanmaz cunku world te dogru duzgun 1 savas bile olmadan 3 klan kalindi siralamadi cogu oyuncu koylerinin %70ini kendi klanindan topladi ilerisi icin yine saglam bir savas olmaz diplomasiyle biter.Hiz 1 kule var ve 8 saatlik gece bonusu tam bir esnaf yasli worldu kisaca cöp.

Köylerin %70 kendi klanının toplaması her worlde oluyor sadece buraya özgü değil bence yönetimde olanlar sarı yaktı oyunu bıraktı iğne battı çamura yattı deyip kendi klan oyuncularını topluyorlar .Bir yıl geçiyor ve 2 klan kalıyor dünyada onlarda kendi arasında çok kısa bir savaş verip dünyayı kapatmayı bu 2 klan hak ediyor diyerek bir birleşmeye gidiliyor :) sonrasında yine kendi klan oyuncularını toplamaya başlayarak dünya kapanıyor.
Hız 1 gece bonusu var diye çöp yazmışın .Kiminin çöplüğü diğerinin hazinesi :)evli barklı çoluğu çocuğu olan esnaf vs dediğin gibi adamlar için yani ben bulunmaz bir dünya çünki gece bonusu olmadığı zaman artık bizim gece 2-3-4 gibi kalkıp saldırıyla misle uğraşmamız çok zor.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Köylerin %70 kendi klanının toplaması her worlde oluyor sadece buraya özgü değil bence yönetimde olanlar sarı yaktı oyunu bıraktı iğne battı çamura yattı deyip kendi klan oyuncularını topluyorlar .Bir yıl geçiyor ve 2 klan kalıyor dünyada onlarda kendi arasında çok kısa bir savaş verip dünyayı kapatmayı bu 2 klan hak ediyor diyerek bir birleşmeye gidiliyor :) sonrasında yine kendi klan oyuncularını toplamaya başlayarak dünya kapanıyor.
Hız 1 gece bonusu var diye çöp yazmışın .Kiminin çöplüğü diğerinin hazinesi :)evli barklı çoluğu çocuğu olan esnaf vs dediğin gibi adamlar için yani ben bulunmaz bir dünya çünki gece bonusu olmadığı zaman artık bizim gece 2-3-4 gibi kalkıp saldırıyla misle uğraşmamız çok zor.
Her world mu oluyor? Su ana kadar 12 farkli worldde oyun oynadim ilk defa burasi bu kadar kendi kendini toplayarak son duzluge girmis bir world goruyorum.

DeletedUser54093

Ziyaretçi
İyi oyunlar arkadaşlar ne olacak bu world'un hali oynayan arkadaşların gerçekten düşüncelerini merak ediyorum. Sizde çok iyi diplomasiler mi yapılıyor , yoksa diplomatlar berbat bi strateji mi izliyor. kaç kişi zevk alarak oynuyor cidden merak ediyorum + olarak şu oyunda gördüğüm en sessiz forum sebebi ne acaba canlandırmak için ne yapabiliriz ;)
Savaş olmayınca çok fazla konuşulacak konuda kalmıyor zevk de olmuyor doğal olarak.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Girdigim her worldun oyuncularinda tw statslarinda gezcek degilim ama sen bir durumu yanlis algiliyosun.Bi savas yapmadan kendi kendini toplaya toplaya world de son duzluge varmak var bide son duzluge vardiktan sonra final savasini yapabilmek icin pasif hesaplarin toplanmasi var farkli seyler bunlar

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
W48 de hangi klanlar için geçerli bu dediklerin?

Hocam çok merak ediyorsan ilk 25deki oyuncuların tw statsını açıp ilk 50 köylerini nasıl aldıklarına bakabilirsin çoğunlukla kendi klanından veya barbar görüceksin en yüksek kesimi yapan klan toplamda 60 milyon kesmiş yani orta aşamayı geçmiş herkesin 60-70 köyü oldugu worldde böyle bir kesim puanı komik gerçekten

DeletedUser54093

Ziyaretçi
Dünyadaki 1-2 klan değil tüm dünya aynı taktiği izlemiş diyorsun.Bu diplomasiyle de sağlanmaz ki o zaman konuyu açan arkadaşın bir sorusunu yanıtlamış oluyoruz diplomatlar berbat bir strateji izlemiş.:)Yapılan son açıklamayla w48 adı değiştirilip casual4 olacakmış.

DeletedUser67294

Ziyaretçi
w48 dekilerin suçu yok kami 1 ayda basılıyo adamlar ne yapsın ne savaşı :D

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Burdan Katil klanındaki tüm arkadaşlarıma ve arkadaşlara başarılarının devamını diliyorum
dünyanın en zor başında en zor bölümde sağ salim ayakta çıktıktan sonra gerisini getirmişsiniz
herkese bol bol selamlar