W48 Baron

• Konuyu başlatan DeletedUser45916
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45916

Ziyaretçi
İyi oyunlar herkese buradan tek söylemek istediğim word içerisinde oyun başından beri tunga ile müttefik olan baron klanının düşmanın oyunlarına gelip aramızda ki sürtüşmeleri ve tartışmaları büyütüp bize düşman kesilmesi ve bir şekilde anlaşma yapıldıktan belli bir süre sonra hazırlıklarını yapıp köylerimize yakın misleri baktıktan sonra hiç bir haber olmadan sabahın 6:30'unda savaş açıp mis ve kami atmalarını hiç unutmayacağım bize bir zararı oldu mu olmadı ama size zararı olabilir baron klanındaki
srm33
Kara Küheylan
lastoffmohicans
By erhan
niru
Smnylmz
forelera
Kemerkaya
HUMEYIN
Lord Koblay
Buyt
Bu arkadaşlara güvenirken 2 kere düşünün derim her an arkanızdan vurabilirler çünkü :)

IMBALASSI

Kılıç Ustası
w nin en pasif klanı. bugüne kadar maşa olarak geldi, en sonda da ihanet edip yol aldılar.

böyle w de asalak bi bölge oluşturulmuş aha bölge oyuncularının da ismi yukardaki listede.

canımız ciğerimiz mütümüz. bunlar yüzünden vuslat ile uzun süredir yaklaşık 2000 3000 köy eksik savaştık.

hepimiz insanız anladık da insanın delikanlısı olmadıktan sonra nafile, ben bu wde çok gördüm istemediği yerde haysiyetsizce barınan, kuyu kazan.

şimdi hepsi aynı kuyuda, iyi bari giderken zahmet vermediniz. bi de sizin için kuyu açacaktık.

DeletedUser58852

Ziyaretçi
w48 açıldı 1 ay sonra kendileriyle müt olduk. tam 240 gün müttefik kaldık.ama bir sabah ansızın geldiler.ama geldikleri gibi gittiler.Ben böyle şeylerin oynanılan w de kalması taraftarıyım.Ama madem konu açılmış 2 çift laf edeyim. 240 müt kalan bir klandı kendileri 86 milyon kesim yaptılar. Bizimle savaşa girdiler 10 günde 100 milyon kesim yaptılar. Arkadaşlar gerisini bu w yi oynamayan herkes gayet tabii değerlendirebilir.. Hekese iyi oyunlar.

DeletedUser69421

Ziyaretçi
Gayet iyi oldu kendini oyuncu sananlar hiç savunması bile olmayan kişilere kaybetti:))
ihanet edeceksen bile kendi doğruların için ihanet et!
Kucaktan kucağa dolaşma niru oturduğun yerlere dikkat et ;) bu oyunu oynadığın sürece bunları okuyacaksın ve duyacaksın her zaman

Dükkânı kapatıyoruz millet ALP ER TUNGA w48 i KAZANDI

W48 Kral Kör testere