W47

• Konuyu başlatan DeletedUser65861
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65936

Ziyaretçi
özledim kral saglam bi oyun oynayalım yoksa 42 ye doncem bakın geri :p

DeletedUser60497

Ziyaretçi
Yok öyle değil de en son sırlı mırlı acayip bi dünyaya girdiler, yine kötü bir dünya özelliği olur anlamında söyledim. :D yoksa girdikleri an da set klanları olmaya talip olacağım yegane klandır kendileri :D

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Yok öyle değil de en son sırlı mırlı acayip bi dünyaya girdiler, yine kötü bir dünya özelliği olur anlamında söyledim. :D yoksa girdikleri an da set klanları olmaya talip olacağım yegane klandır kendileri :D

Aynen rün köyleri, dünyayı kapatmak için bu köylerin %70'inin mi ne elinde bulunması gerekiyordu ki bu köylerinde -%50 gibi bi savunma olayı vardı.Tabi bu dünyada 1 de fake limiti ve 200ms ile mis atabiliyordun :D
Harbiden sayınca böyle çok özellikli 1 dünyaymış işte elit adamlar elit dünyalarda oynar.

@Honey Badger.

DeletedUser64688

Ziyaretçi
İftarın son saatlerini burada geçiyorsun heralde :D

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Aklıma geldi bakayım dedim :D Boşta kaldıkça gelip bakınıyorum işte :D
Yalnız şu anda bir bizon devirebileceğimi hissediyorum :D Damacanayı da hortumla ağzımın köşesine bağladım mı tamamdır :D

Öyle hortumla olmuyor ya denedim de ambians tutmuyor.O hortum bahçeli 1 evde çeşmeye takılı olacak veya inşaat da çeşmeye takılı olacak ve içtikten sonra hortumu kaldırıp atacan ''-Eeeh guyu suyuymuş'' diyecen.
Neyse iftarımı açtım sigaraya go go gogogogogogog

DiOny SoS

Hafif Atlı
Hız 1.1 e 0.5 olsun, klise olsun, kule olsun, fake limiti olsun, mis 200 ms olsun, gece bonusu olsun

Bizim dünyamız kötü arkadaşlar kusura bakmayın herkesin ki kötü olsun :p

Durum
Konu yanıtlara kapalı.