W47 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66676

Ziyaretçi
farkın bi önemi yok
puddi savaş arenasında ayın 1inde yaptığı op ile öne geçmiş
k35i alma mücadelesinde
respawn 65i alma mücadelesinde
kim hızlı iş yaparsa savaşı etkileyecek
puddi yukarıyı hızlıca alırsa savaş sonu yakın olur
respawn aşağı hızlıca alıp yukarıyı tutarsa
Dünya, futbol maçlarında olduğu gibi top bi o kalede bi bu kalede olacak ,golü atarsa puddi kazanacak
respawn atarsa aradaki farkı azaltacak

aslankilic

Yasaklı
farkın bi önemi yok
k35i alma mücadelesinde
Dünya, futbol maçlarında olduğu gibi top bi o kalede bi bu kalede olacak ,golü atarsa puddi kazanacak

k35 i temizleyecem senin için :)

DeletedUser30057

Ziyaretçi
farkın bi önemi yok
k35i alma mücadelesinde
halim,inanma

aslankilic

Yasaklı
olay çok basit aslında kime dalsam topluyor arkadaşlar en son 5-6 kişi kalacaklar kendi kendilerini bitirecekler iyidir iyi :)

Grimwood

Acemi
upload_2019-4-27_4-23-24.png

O paylaştığınız istatistiklerde karga klanı bizim müttefiğimiz olduğu dönemki istatistikler var. Yukarıda klanların savaşta neler yaptığı istatistiklerde görülüyor. PRORESPAWN klanında mehmethan hakkaniyet assasincred gibi oyuncular savaş zamanı destek ve mis arası için geldiklerinde kaybettikleri köylerde bizim istatistiğimize yansımıştır. Sonra karga klanını savaşmadan direkt olarak klanlarınıza dahil ettiniz. Karşıda RM, SİNERJİ ve KARGA olarak 3 klan var, biz tek klanız ve buraya kadar klanları bünyemize katarak değil wom klanını da önümüze çıkan tüm klanları son köyüne kadar savaşarak aldık. Tam 6 aydır savaşın içindeyiz puddi klanları savaşın başından beri rakibi küçümseyip pasif avcılığı yapmaktan başka birşey yaptığını görmedik. Elbet pasifler bitecek sonra worldde başbaşa kalacağız. Bizim için savaş daha yeni başlıyor :)

Grimwood

Acemi
upload_2019-4-27_4-34-17.png

Bu da savaşa eklemediğiniz bir klanınızın istatistiği, buna benzer puddi6 da var onu buraya eklemiyorum, o yüzden siz istatistik peşinde koşmaya devam edin bu world'de son köye kadar savaş sürecektir. Tüm rakiplerimize saygı duyarız, hiçbir rakbimizi şimdiye kadar küçümsemedik, küçümsemeyeceğiz. Ama bu worldü kim kapatırsa kapatsın kolay olmayacak bunu anlamanız için zamana ihtiyacınız olacak. Bayrak kasıyoruz , RSPAWN çöp diye dalga geçenler de olacaktır tabiki de, ama bunu unutmayın kasım' da savaş başladığında 1 ay'a RSPANW' ı siliyorlardı :)

7239 adlı eklentiyi görüntüle

O paylaştığınız istatistiklerde karga klanı bizim müttefiğimiz olduğu dönemki istatistikler var. Yukarıda klanların savaşta neler yaptığı istatistiklerde görülüyor. PRORESPAWN klanında mehmethan hakkaniyet assasincred gibi oyuncular savaş zamanı destek ve mis arası için geldiklerinde kaybettikleri köylerde bizim istatistiğimize yansımıştır. Sonra karga klanını savaşmadan direkt olarak klanlarınıza dahil ettiniz. Karşıda RM, SİNERJİ ve KARGA olarak 3 klan var, biz tek klanız ve buraya kadar klanları bünyemize katarak değil wom klanını da önümüze çıkan tüm klanları son köyüne kadar savaşarak aldık. Tam 6 aydır savaşın içindeyiz puddi klanları savaşın başından beri rakibi küçümseyip pasif avcılığı yapmaktan başka birşey yaptığını görmedik. Elbet pasifler bitecek sonra worldde başbaşa kalacağız. Bizim için savaş daha yeni başlıyor :)

İşte simdi hemen bu durumdan 5-6 ay öncesine kadar biz noptan köy alırken siz köyleri kaybederken ki duygumuzu paylasıyoruz diye yazıp geciyorum ..

İkinci olarak kargayı klana aldık , almasak siz alacaktınız ki istediniz ki coğu bizi tercih etti .

Ücüncüsü rm , sinerji , karga diye 3 klan yok puddi diye tek klan var .

Dördüncü konuda haklısın sizi kücümseyenlerin başında ben geldim . 3-4 ay klanın basında doğru düzgün ilgilenen yoktu diye bir umut , bir alevlenme geldi size bir heyecanlandınız ama artık geçti , vaktiniz doldu .. Cünkü ben geldim ve siz gidiceksiniz , sizin icin savas bitti ..

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Kendal :D hoş geldin canem :D dünya kapatma şartlarını mı konuşuyorsun :D

aslankilic

Yasaklı
bak bak arkadaş diyor ya bu adamlar kargadaydı bize geldiler diye aldınız hesapları hatta profile direk şunu yazdınız

HAKKANİYET

Kardeşim
MEHMETHAN08
ismail

LAFTAN ANLAMAYANLARA LAF ANLATMAYA GELDİM.

BU OPERASYONDA TEK BİR KÖY ALINMASA EĞER
Herkese Kakaolu PUDDİng Dağıtacam ::D

sonra ne oldu silinen her hesap gibi patates oldunuz :) sizin anlamadığınız olay şu bizim içimizde 80 milyonluk klanı gaza getirdiniz bize vurdurdunuz her seferinde pasiflerimize yürüdünüz şimdi ise biz daha düne kadar sizde emek veren oyuncuları yıpratıp silip attık diye adamlar pasifleriniz oldu mesela
Luccifero
welfru
murtaza usta
pro şahin
ve şimdi de pro texas madem böyle diyorsunuz o zaman isim verin ona vuralım onu da pasif ilan edin onu da toplayın seversiniz siz :)

boş boş konuşanlar gelip bu forumda lagaluga yapmasınlar oyununuzu oynayın istatistiğiniz orada savaşa kargayı çağıran sizlersiniz bizler değiliz siz adamları savunamadınız beceriksizliğinizi başkalarına yansıtmayın

Grimwood

Acemi
bak bak arkadaş diyor ya bu adamlar kargadaydı bize geldiler diye aldınız hesapları hatta profile direk şunu yazdınız

HAKKANİYET

Kardeşim
MEHMETHAN08
ismail

LAFTAN ANLAMAYANLARA LAF ANLATMAYA GELDİM.

BU OPERASYONDA TEK BİR KÖY ALINMASA EĞER
Herkese Kakaolu PUDDİng Dağıtacam ::D

sonra ne oldu silinen her hesap gibi patates oldunuz :) sizin anlamadığınız olay şu bizim içimizde 80 milyonluk klanı gaza getirdiniz bize vurdurdunuz her seferinde pasiflerimize yürüdünüz şimdi ise biz daha düne kadar sizde emek veren oyuncuları yıpratıp silip attık diye adamlar pasifleriniz oldu mesela
Luccifero
welfru
murtaza usta
pro şahin
ve şimdi de pro texas madem böyle diyorsunuz o zaman isim verin ona vuralım onu da pasif ilan edin onu da toplayın seversiniz siz :)

boş boş konuşanlar gelip bu forumda lagaluga yapmasınlar oyununuzu oynayın istatistiğiniz orada savaşa kargayı çağıran sizlersiniz bizler değiliz siz adamları savunamadınız beceriksizliğinizi başkalarına yansıtmayın

siz konuşmayı seversiniz, biz dünya kapatırız. 2 world kapattı bu klan aynı kişilerle, aynı isimlerle. Biz 2 world kapatırken bile sizin kadar konuşmadık. Konuşmayı bırakın da, worldü kapatın izleyelim bizde :) :) İki taraftan da bırakan hesaplar oldu bunları tek tek saymaya gerek yok, isim vermeye de gerek sen kime gidince worldü kapatacağını benden daha iyi biliyorsun :) Kendal da yeni geldi ona ne anlattılar bilmiyorum ama zamanla bu worldün kolay olmadığını zamanla anlayacaktır .) 9000 köy fazlalığını var ya, her operasyon bir opluk işleri var diye geldiniz. Benim sizin tüm küçümsemenize, tüm aşağılamanıza rağmen 2 world kapatan bir klan olarak size saygı görmeyi ve göstermeyi zamanla siz öğrenirsiniz. Bunun bir oyun olduğunu savaşlarda yenmekte olduğunu, yenilmekte olduğunu da öğrenirsiniz.

World kapandığında buraya hepinizi beklerim, siz kapatırsanız da tebrik etmesini de biliriz. Hepinize iyi oyunlar dilerim.