W47 GÜNCEL HARİTA

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65655

Ziyaretçi
Ramazandayız zehirli arkadaşı bulamayınca kızıyor abimiz canım abimiz :D ulen pudi sizi motor ediyordu ettide (yanlış anlaşılmasın kaçarken ses çıkaran traktör motorundan bahsediyorum) womu bitiripte dünyada kalma sürenizi uzattık 2 beleş dünya kapattınız zoru görünce pro bitmiştir diyon daha ne geberiyorsunuz :D listede olmasam bile dünyayı ben kapatıyom ve jubile olcak bana sende jubileni rakı başında söve söve yaparsın cırıl la patla oturduğun yerde :D

DeletedUser66676

Ziyaretçi
bazıları kendi nicklerini yazamayacak kadar korkak :D

multiye gelince sıkıntı yok
multilerle köy alıp oyuncuyum geçinen birine bi lafım var
O kadar kami yollayıp alamayınca
Ağlamıyor musun cidden ya
ben bi 10 köye 200 kami attırıp 10ununu da alamazsam ağlardım ya :)
bide kendi tamamlıyor bazen şaşırtıyor beni

Mr.Yellow

Baltacı
neyin tatavası bu :D 10k köy farkı ile hala uzuyor dünya. çok konuşmaya gerek yok :D oyununuza bakın geçin.

aslankilic

Yasaklı
yaw şu 3 defa global yedim e 1 op yapsak sıfırlanır daha bizden bir fiske yememiş oradan konuşuyor rahat rahat :)

Mr.Yellow

Baltacı
sizden kat ve kat savaştığımız kesin . Ayrıca seni klana almam aklından geçiriyorsan üzülürsün ;)

1 ay a buralarda olmayacak birisin o yüzden çok zırlama ötede oyna

adamın öyle demiyordu ama zamanında :) bu puddi kimin hala çözemedim :D hepiniz kralsınız. şu oyunda ego tatmin etmeye devam edin
QPEYqv.png

adamın öyle demiyordu ama zamanında :) bu puddi kimin hala çözemedim :D hepiniz kralsınız. şu oyunda ego tatmin etmeye devam edin
QPEYqv.png

Diyebilir :) ben o zamanlar ortada yoktum 3 ay öncenin mesajını atarak beni oyuncumdan şüphelendireceğini sanıyorsan yanılıyorsun

Kimin olduğunu boşver onun bunun fark etmez . Puddi seni eziyor mu , eziyor sen ona bak :)

DeletedUser53074

Ziyaretçi
valla bizim ekip kusura bakmasın da arkadaş bi konuda haklı. yalan yok biz pro klanından daha egoluyuz. biz bu oyunu kazanmak için oynuyoruz. kazanacağımıza olan inancımızı kaybedersek bırakır giderdik -ki hala da geçerli-
ama pro öyle değil. bi türlü bırakmıyor oyunu. ya hala kazanacaklarına dair inançları var ki pek olası görünmüyor; ya da gerçekten oyunu sadece zevk almak için oynuyorlar ki eğer böyleyse helal olsun.
bunun dışında onu klana aldınız, bunu topladınız demeyin. şaman mevzusu hala hafızalardaki tazeliğini koruyor :)
savaşmadınız da demeyin. bizim opların sonucu belli, sizinkilerin belli. istatistikler de tazeliğini koruyor.
yani geçmişi hiç kurcalamayın bence.
çünkü zamanında puddi olmasa şu an siz yoktunuz. bugün de puddi var diye siz yok olacaksınız.
(nasılsa son dünyam, bol keseden sallayayım. tutarsa egom arşa yükselir. tutmazsa da canım sağolsun, nasılsa kimse görmeyecek beni) :p

Mr.Yellow

Baltacı
eminim yoktun . işinize nasıl gelirse öyle devam konuşmaya devam. zamanında bile
valla bizim ekip kusura bakmasın da arkadaş bi konuda haklı. yalan yok biz pro klanından daha egoluyuz. biz bu oyunu kazanmak için oynuyoruz. kazanacağımıza olan inancımızı kaybedersek bırakır giderdik -ki hala da geçerli-
ama pro öyle değil. bi türlü bırakmıyor oyunu. ya hala kazanacaklarına dair inançları var ki pek olası görünmüyor; ya da gerçekten oyunu sadece zevk almak için oynuyorlar ki eğer böyleyse helal olsun.
bunun dışında onu klana aldınız, bunu topladınız demeyin. şaman mevzusu hala hafızalardaki tazeliğini koruyor :)
savaşmadınız da demeyin. bizim opların sonucu belli, sizinkilerin belli. istatistikler de tazeliğini koruyor.
yani geçmişi hiç kurcalamayın bence.
çünkü zamanında puddi olmasa şu an siz yoktunuz. bugün de puddi var diye siz yok olacaksınız.
(nasılsa son dünyam, bol keseden sallayayım. tutarsa egom arşa yükselir. tutmazsa da canım sağolsun, nasılsa kimse görmeyecek beni) :p

ben soa ile başladım dünyaya :D geçmişle alakam yok. o yüzden rahat rahat konuşuyorum :D

aslankilic

Yasaklı
bi op yapacaz silmezseniz diğer op sana gelecez bakalım nasıl konuşacak oyunculuğun burada yazmak kolay her yazan 3 gün sonra pasif diye pro tarafından toplandı bakalım sen ne olacaksın

Mr.Yellow

Baltacı
bi op yapacaz silmezseniz diğer op sana gelecez bakalım nasıl konuşacak oyunculuğun burada yazmak kolay her yazan 3 gün sonra pasif diye pro tarafından toplandı bakalım sen ne olacaksın
listesini çıkarsana her yazanın pro tarafından toplandığını. sallama şeyler yazmayın şuraya.