W4 Harıta

• Konuyu başlatan DeletedUser17
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser17

Ziyaretçi
hyr klanlar haritası top 15 vs. olarak düzenleniyo istatistiklere güncel dünya haritalarına ulaşmak için verdigim siteden ulaşabilirsiniz araç ve totoriallerdeki başlıga bakınız....

tıklayınız...

yanlıs bılgı verme lutfen baskınlık harıtası olusturmak ıcın 1m puan bekler ayrıca baskın oldugu kıta varsa adını yazar dıger harıtaların uzerlerınde top 15 dıye yazıyor zaten orası ıcın 1 m puan sartı aramaz

DeletedUser

Ziyaretçi
harita ne kadar sürede güncelleniyor? bu arada güzel bir çalışma tebrikler..

DeletedUser17

Ziyaretçi
rıca ederım ama ben guncellemıyorum otomatık sıte guncellıyor ben sadece w4 un eklenmesı ıcın arakdasla gorustum

DeletedUser

Ziyaretçi
Evet onu biliyorum :) ben cevabınız için teşekkür ettim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
biz de yeni bir klan kurduk. şimdilik bölgeseliz ama gördüğüm kadarıyla gelecek vaadediyor YASAK klanı. şimdiden söylemek istedim ilerde ben dediydim siz demek için ön hazırlık :)

DeletedUser

Ziyaretçi
MERLİN ve VDJNR klanların aynı klanlardır ve renkleri tek renk olarak yapılabilir mi...

DeletedUser

Ziyaretçi
Şunun surası en fazla 6 ay ömrünüz kaldı klanınızın uğraştırmayın milleti

senin klanın kim olduğunu bilmiyorum ama fazla büyük konuşma sonra altında ezilirsin.şuan kadar kimseyi silemediler arkadaşlar cezalı duruma düşünce köy almaya başladılar. iki arkadaştan aldılar ama halen silemediler cezaları kısa süre sürdü. kaybettiğin köy sayısı toplam köy sayısını bile yarıya düşmedi burada oyuncudan oyuncuya kalite farkı vardır.

DeletedUser

Ziyaretçi
senin klanın kim olduğunu bilmiyorum ama fazla büyük konuşma sonra altında ezilirsin.şuan kadar kimseyi silemediler arkadaşlar cezalı duruma düşünce köy almaya başladılar. iki arkadaştan aldılar ama halen silemediler cezaları kısa süre sürdü. kaybettiğin köy sayısı toplam köy sayısını bile yarıya düşmedi burada oyuncudan oyuncuya kalite farkı vardır.

gördük bakalım merlin ve vjnr diye klan kaldı mı ? kalmadı dediğim oldu :) biz ne zaman nasıl konuşacağımızı biliriz

DeletedUser

Ziyaretçi
""""BENIM GUNCELLEMEME gerek yok harıta sureklı guncellenıyor """"

demiş arkadaş,demekki otomatik olarak harita güncel :)