w37 Klan dışı destek.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

-AzraiL-

Yasaklı
Klan dışı desteğin olmaması ve destek atmak için 2 gün beklemek gibi saçma bir kuralı kim koydu acaba?Çok merak ediyorum.Oyundan soğutmak amacıyla yapıyorsanız bilin ki başarıyorsunuz da.Bu oyun biz varsak var biz olmasak siz de olmazsınız.Her yeni dünya da yeni bir kural koyuyorsunuz.Ön kayıt yapanlara da köy taşıma eventi vermiyorsunuz.Bundan kimin haberi var.Hiçbir yerde yazmıyor.ÖN kayıt yaparken bir bilgilendirme yapmıyorsunuz.Kafanıza göre Kural koyuyorsunuz ama oyuncuların haberi yok.Ön kayıt yaparken yazsaydınız belki ben ön kayıt yaptırmayacam.Ya da ön kayıt ın ne faydası oluyor ki biz ön kayıt yapıyoruz. Nasıl diğer oyunculara o hakkı veriyorsanız bize de vermek zorundasınız..

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Herkes biliyor zaten on kayit yapanda olmadigini ama sen oyundan cok uzak kalmissin madem begenmiyordun girmeseydiniz dunyaya..

DeletedUser58862

Ziyaretçi
O aciklamayi bir yerde gormustum buldugumda atacagim merak etme.

Diger konulara gelirsek klan disi destek olmadigini biliyordun 2 gun bekleme oldugunu biliyordun bunu bilerek bu dunyaya girdin simdide modlara laf yapiyorsun adamlar seni zorla sokmadi dimi dunyaya gerek yok boyle seylere oyna gec oynayamiyorsan hesap sil baska dunyada oyna bu kadar basit.

-AzraiL-

Yasaklı
sen memnun musun bu kurallardan ? Ya da diğer oyuncular memnun mu sence ?Kimse istemiyor ama yine de koyuyorlar.O Zaman hepsi hesap sil yapsın bıraksınlar oyunu.başka dünya diyorsun başka dünya başlayalı 2 ay olmuş başlasak ta kazanamayız hiç bir zaman.Sen bu kurala ses çıkarmazsan diğer dünyalarda da aynı kurallar olur.

myw**

Dük
envarter olayı artık bu oyunun temelini olusturan bişi herkesin bildiği yani ön kayıt yaparsan köy taşıma yok :)

dünya özellikleri degayet güzel walla tek klan ol sıkıntı yaşama :)

-AzraiL-

Yasaklı
herkes biliyor da hiçbir yerde yazmıyor bu nasıl iş.size kim söylüyor acaba

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Yeni bir devrimci sinser yetişiyor forumda

myw**

Dük
Klan dışı desteğin olmaması ve destek atmak için 2 gün beklemek gibi saçma bir kuralı kim koydu acaba?Çok merak ediyorum.Oyundan soğutmak amacıyla yapıyorsanız bilin ki başarıyorsunuz da.Bu oyun biz varsak var biz olmasak siz de olmazsınız.Her yeni dünya da yeni bir kural koyuyorsunuz.Ön kayıt yapanlara da köy taşıma eventi vermiyorsunuz.Bundan kimin haberi var.Hiçbir yerde yazmıyor.ÖN kayıt yaparken bir bilgilendirme yapmıyorsunuz.Kafanıza göre Kural koyuyorsunuz ama oyuncuların haberi yok.Ön kayıt yaparken yazsaydınız belki ben ön kayıt yaptırmayacam.Ya da ön kayıt ın ne faydası oluyor ki biz ön kayıt yapıyoruz. Nasıl diğer oyunculara o hakkı veriyorsanız bize de vermek zorundasınız..

:p

Durum
Konu yanıtlara kapalı.