W37 1.DÜNYA SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser58852
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61863

Ziyaretçi
Polat Alemdar Kılıklı Herifler yine hortlamaya Başlamiş :)

az Sıkın Dişinizi ,

Öncelik Realde Sulh'a Gayretti , Belli Süre Sonra Klanlarda Sulh'u Saglamak icin geri Dönecegiz

Askıdayım azıcıkkk..

:) demi La @Tineeerciiii :D

DeletedUser63580

Ziyaretçi
Selam millet uzun zamandur foruma takılmıyordum şimdi bu aralar classıc forumuna bakıyordum oranında tadı kaçtı buralar nasıl :)

DeletedUser

Ziyaretçi
1.Dunya savasi cikmis kanka =) SANCAK herkese vuruyo heralde hea :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Sancak family e vuruyor sadece :D Family bitti sayılır. WOW dirilişe vuruyor dirilişte bitti sayılır son opda baya köy düşürmüşler yakında düşerler. Aztek in naptığını bilmiyorum ama onlarda kilit rol oynuyor ileriye dönük savaşlarda. Eiboda dirilişe vuruyor. GOOD KABUS WOW a vuruyor ama pek birşey elde edemiyor bakalım 1 aya netleşir. Benim düşüncem güneyden wow eibo paradox. kuzeyden sancak aztek ekibi ortada kalan good-kabus klanı var onların diplomasisi nasıl bilmiyorum ama kuzeyden gelenlerle bir diplomasileri yoksa onlarda düşer.

DeletedUser59296

Ziyaretçi
diriliş bitti,dirilişin orjinal kadrosu good-kabus klanına katıldı, sonradan dirilişe dahil olan at ekibi de tekrar at klanını kurdu.

DeletedUser63580

Ziyaretçi
Sancak family e vuruyor sadece :D Family bitti sayılır. WOW dirilişe vuruyor dirilişte bitti sayılır son opda baya köy düşürmüşler yakında düşerler. Aztek in naptığını bilmiyorum ama onlarda kilit rol oynuyor ileriye dönük savaşlarda. Eiboda dirilişe vuruyor. GOOD KABUS WOW a vuruyor ama pek birşey elde edemiyor bakalım 1 aya netleşir. Benim düşüncem güneyden wow eibo paradox. kuzeyden sancak aztek ekibi ortada kalan good-kabus klanı var onların diplomasisi nasıl bilmiyorum ama kuzeyden gelenlerle bir diplomasileri yoksa onlarda düşer.

Kaan maşallah haber bülteni gibisin her dünyadan sunumlar ile heheheh :D
haritanın merkez tarafı çok sıkıştı gibi merkezde kalanlar için sıkıntılı bir harita oluyor ,
ee bizi unuttun hacım sen ama ;)

DeletedUser63710

Ziyaretçi
Aaa daha durun daha çok karışıcak bu dünya ;)

Polat Alemdar Kılıklı Herifler yine hortlamaya Başlamiş :)

az Sıkın Dişinizi ,

Öncelik Realde Sulh'a Gayretti , Belli Süre Sonra Klanlarda Sulh'u Saglamak icin geri Dönecegiz

Askıdayım azıcıkkk..

:) demi La @Tineeerciiii :D

Ben foruma takılmıyorum artık seninlede kavga edemem başa çıkamıyorum bana bulaşma :p:p:p

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Kaan maşallah haber bülteni gibisin her dünyadan sunumlar ile heheheh :D
haritanın merkez tarafı çok sıkıştı gibi merkezde kalanlar için sıkıntılı bir harita oluyor ,
ee bizi unuttun hacım sen ama ;)

Bu dünyada oynadım şuanki wow klanlarının yarısı benim klanımdaki oyunculardı savaş raporlarına gir Balyoz a bak ;)

DeletedUser63580

Ziyaretçi
Bu dünyada oynadım şuanki wow klanlarının yarısı benim klanımdaki oyunculardı savaş raporlarına gir Balyoz a bak ;)

Evet görmüştüm seni sil ne için sildiğini bilmiyorum belki de sende saglam pre kasanlardan oldun burda :)
çok yavaş dünya yaşlandırıyor burası :D