W37 1.DÜNYA SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser58852
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58852

Ziyaretçi
MAVİLER
EİBO
PRX
FAMİLY
WOW
HIGH VOLTAGE

KIRMIZILAR
ŞAHİ
HUCUM
DİRİLİŞ
KABUS
TUK
EFT

58488fa4027dc.png

infaz95

Baltacı
Ilginc olmus bu degerlendirme bizim tuk olarak o klanlardan sadece hv ile sinirimiz var :)

DeletedUser54354

Ziyaretçi
İlginç bir konu daha bizim şahi klanları ile bağımız yok :) Hücumuda şahsen tanımıyorum :) Çok ilginç neyse başarılar diyelim o vakit...

DeletedUser58852

Ziyaretçi
sancak klanlarıda o kırmızı hat içersine girmiş vaziyette bu haritada 30+ civarı köye girmiş 5 civarı almış famlyden.

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Hay ağzını öpeyim :) b u harita çokdan degişti.Haritadaki kırmızılıkların artmış olması sanıyorum düşmanlarımızın posta kutularının çalıştığını gösteriyor senin de dediğin gibi :) Her ne olursa olsun sıkışsak bile asla hiçbir klana ağız yapmayacagız EİBO olarak.Birtakım şeyleri görüpte susuyoruz çünkü konuşupda lafların biryere gidecegini düşünmüyoruz.Zaten ağzıyla oynayanlar askerlerinin ful+ful oluşuyla bi havaya girmiş vaziyette.Yakında çark edecekler.Güzel bir savaş olacak iken bu oluşumun bazı şekillerde yanlışlıklara karışması üzücü.Dahada üzücü güzel savaş için bazılarının yanlış atı oynaması.

Herşey bizim seçimlerimiz o halde sonucuna da hazır olmalıyız.

iyi oyunlar w37

DeletedUser2733

Ziyaretçi
herşey sizin istediğiniz gibimi gelişecek . Aksi bir durumda hemen itamda bulunmak ne kadar dogru . ben burdan sunu anlıyorum demekkı sız sonradan savasa dahil oldugunuzda bu bahsettıgınız durum gerceklesmıskı sımdıde aynısının oldugunu dusunuyorsunuz :):):

DeletedUser58852

Ziyaretçi
herşey sizin istediğiniz gibimi gelişecek . Aksi bir durumda hemen itamda bulunmak ne kadar dogru . ben burdan sunu anlıyorum demekkı sız sonradan savasa dahil oldugunuzda bu bahsettıgınız durum gerceklesmıskı sımdıde aynısının oldugunu dusunuyorsunuz :):):

Neyin ne oldugunu az cok ben kadar bılıyorsundur ama burada istediğin gibi gösterebilirsin.
oyundaki nickini ne

DeletedUser2733

Ziyaretçi
oyundaki nickim osan123456 .. hiçte bilmiyorum ilgilenmiyorumda oyunu zevkine oynuyorum oynadagım klandakı arkadaslarıda bu dunyada tanıdım ve hepsınıde tebrık edıyorum tamda benım oynamak ıstedıgım sekılde klan yonetıyorlar ...bır suru aile klanı yok tek klanla yolumuza devam edıyoruz burdakı dusuncelerde benım sahsi dusuncelerım ..senın soyledıklerıne yanlıs demıyorum dogruda demıyorum sadece basklarına itam var o yuzden cevap yazdım ...kısacası demek istedigim isteyen istedıgını yapsın gercek dunyada bıle dengeler ıkı gunde degısıyor oyunda degısmıs cokmu :):))