W35 in en ' lerii

• Konuyu başlatan DeletedUser60828
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Açılmamış bir dünya da enleri tartışmak, w35 in en saçma konusu bu oldu sanırım tt2

DeletedUser39108

Ziyaretçi
35 in "EN" gurese doymayan pehlivani sinser.

DeletedUser60166

Ziyaretçi
w35 in en saçma postunu atan "Werower07" hayırdır hangi güreşte bileğimi büktünüz de konuşuyorsunuz :) gelin kuzeybatı çok konuşmayın...Sizi farklı bölgede görürsem KORKAKLAR adında mini bir klip hazırlayacağım :D

Sinser adamlara baskı yapma kuzeybati diye senin adil savasmayacagini onlar da biliyo :) kuzeybatiya gelseler bile 2 gun icinde 500 kisi daha sokarsiniz veya toplarsiniz bolgeden.Werower siz kuzeydogu veya guneybati gidin ilerde zaten yenersiniz tt1

DeletedUser60166

Ziyaretçi
500 kişiyi kim kaybetmiş ki biz bulalım :D adamların kadrosunun 3 te 1 i zaten w33 te GassaL ekmeği yemiş GassaL sayesinde oyunda bir yere gelmiş adamlar. SABOTAJ zaten GassaL ın onlara savaş açmaması neticesinde haritada kalmış bir klan. GassaL ın gittiği ilk anda, kalan GassaL oyuncularının %50 sini klana almalarına rağmen dağılmak üzereler. Sen neden bahsediyorsun ? :)

Dünya açıldıktan sonra, Senin gibilerin postlarını cevaplarken belli kriterler getireceğim post sayısı / twstats geçmişi vb. Herkesi kaale aldığım için farklı algı oluşuyor bana karşı... En iyisi önemli sayıda ki kısmınızı kaale almamak :)

Ayrıca ben ilk gün meydan okumamı yaptım, sorması ayıp adil savaşmamak nedir en baba ne yapabilirim ? 500 kişi almak adil olmamaksa onlarda 1000 kişi alsın bizden daha adaletsiz olsunlar yine görelim yine görelim :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
S i N S e R varsa öyle olur genç adam D:

DeletedUser47511

Ziyaretçi
en sağlam klan henüz kurulmamış olan klandır.

DeletedUser39108

Ziyaretçi
Yav of serhat ne egosit herifsin en ler secmesi yaptik onu bile tribun haline getirmeye calisiyorsun bak girgirina :) ben sana laf attim
Sen bana ,her yerde bu uzun yazilarin ne anlami var allasen :D

DeletedUser46849

Ziyaretçi
w35in en yavaş klanı biz olabiliriz. Malum tarayıcı Explorer wub

DeletedUser

Ziyaretçi
En tehlikeli klanı Barzo
En ters köşe klanı Explorer
En boş klanı ise kesinlikle Glory olacaktır

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Yav of serhat ne egosit herifsin en ler secmesi yaptik onu bile tribun haline getirmeye calisiyorsun bak girgirina :) ben sana laf attim
Sen bana ,her yerde bu uzun yazilarin ne anlami var allasen :D

Zlatan yapınca ayıla bayıla hayran kalırsınız, sinser yapınca yok efendim böyle tt2

Sonra bu ülke neden gelişmiyor... Önümüzü kesiyorsunuz arkadaş ! :D

DeletedUser60828

Ziyaretçi
La neresi saçma buraya gelen tanıdığınız adamları yazacaksiniz işte. Tee essek hosaftan ne anlar