W32 Yarı final röportajı

DeletedUser60738

Ziyaretçi
onlarda utanma olmaz. Bilhakis kaypaktirlar. Tüm dünyalarda çevresinde zatenkonulmadigi adamliktan tamamen men edilmiştirler büyük lafin büyük derdi olur büyük konuşmam sadece sabirla beklerim.

kimse kendini pahaliya satmasin biz biliiriz bunlarin ne kayoak olduklarini derdim ama herkez biliyormuş..

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Şarbon görünüyorki yüzsüzlükte sınır tanımıyor zaten siznden de bundan başka bir şey beklemek doğru olmaz.
kaypaklık tan gem vurmuşsun sanırım oda alemi kendiniz gibi bildiiniz içindir diye düşünüyorum.

DeletedUser60738

Ziyaretçi
Bu soruları cevaplamadığım için affola fellow kardeşim çünkü şu pis ellerini klanımın üzerinden çekmeyen illetler nusubetler ve her türlü haşaratların takıbindeyim benim gardaşım sorun yaşarken ben buna vakit ayıracak kadar zamanım olmadı olamaz canım sıkkınken ancak güler gecerim diyemeyecem nasıl geçtiğimi dostlarım bilir:)

DeletedUser60738

Ziyaretçi
ben dejavu dememiştim demekki dememe gerek yokmuş.

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Öncelikle Tebrikler ve Teşekkürler FollowMe

Uzun zamandır forum da böyle bir muhabbet ortamı sağlanamamıştı.
Klanların verdiği tüm cevaplar aşağı yukarı aynı zaten.Fakat herşeyi zaman Belirleyecektir.
Şahsi Düşüncem w32 yi DEJAVU-EŞKİYA savaşının noktalayacağıdır.
Son gelişmelerden sonra daha doğrusu S.A dan sonra bu savaşın daha samimi,düzeyli ve eğlenceli olacağıdır.
Birde unutmadan diplomasilerin bu kadar değişken olduğu bu server da bakarsınız güncel savaşlar son savaşlar olur :D
Tekrardan bu güzel çalışma için Kardeşimizi kutlarım...
Bari bu başlıkta sataşmalar ve laf sokma çabaları olmasın...

DeletedUser57761

Ziyaretçi
Tam kime giydiriyorsun dicektim. Olaylar patladi :)

DeletedUser60738

Ziyaretçi
üstüne alınana aslanım.
onlar kendilerini bilir bizde biliriz..

DeletedUser38532

Ziyaretçi
ben serverde şarbonun yediği densizliklere yorum yaptım sendejavu desen ne demesen ne lafı eveleyip gevelemyiz biz gördümüz neyse onu söyleriz.
burda laf ebeliği yapmak doğruları değiştirmez.

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Sataşma olmasın dedim ama adamlıktan dem vurup klanına fake için b*t kurulumu öğreten ''adam''lardan fazla da birşey bekleyemezdik...

DeletedUser38532

Ziyaretçi
burda adamlıktan bahsedip başka klanlara çeki düzen verme kimsenin haddi değil adam olan önce kendi klanına çeki düzen verir .
herkes kendi klanına çeki düen versin.
varsa elnizde elle tutulur bir şeyler ortaya onlar üzerinden konuşalaım yoksa sussun nasıl oyundan zevk alıyorsanız öyle takılın.
bu arada röportajı yapan arkadaşında eline sağlık .

DeletedUser57761

Ziyaretçi
Abi *** dağıtıyormuşsun çok ayip bana neden vermedin :::D

Bırakın bu işleri yav. Oyun bu kadar düştümü ?

Her önüne gelende *** mu var ?

Eğer öyleyse biz bosuna gece gündüz uykusuz kalıp bu oyunu oynuyoruz.

DeletedUser60738

Ziyaretçi
elle siz tutarsınız biz bişey tutmayız gözle görülür zaten dedim ya gözle bakarsan.

DeletedUser60738

Ziyaretçi
ugur telefonda bu halaratların dediğinden sende varmı diye sordummu bugun??

DeletedUser55545

Ziyaretçi

Abin dağıtmadıysa ablan dağıtmıştır.Kesin olan klanında bunu dağıtanın olduğu.Ancak bunu sana kanıtlarsam susabilecek kadar adamlığın var mı ?

Mübarek Bamya

Kılıç Ustası

Galiba öyle .s .s
o78ank.png

DeletedUser60738

Ziyaretçi
ben bu haberler için o gruba girdim haber vgetirene götürene bir dünya selam ilettim demek onlardansınız.