W25 dünya savaşı (AzRo-GDRK / PRORESPAWN-VAHSET)

• Konuyu başlatan DeletedUser16862
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47982

Ziyaretçi
Bu adamların sıkıntısı Ptt 1. Lig oyunu oynuyorlar ama kendilerini Şampiyonlar ligi zannetmeleri :) Yazık matematikleri de yetmiyor zaten :D

40BYR7.png

DeletedUser

Ziyaretçi

Durum Bundan İbaret
Hala Profillerinde yazı yazıp oyun oynadığını sananlar
barbar alıp düşmandan köy alamayanlar buna da bir bahane bulacaklar mı merak konusu :D

DeletedUser54205

Ziyaretçi
barbar toplamak daha zor oluyor la. daginik oluyor barbarlar, bunlarin köyleri hep bi arada :)

DeletedUser53230

Ziyaretçi
Akıllı ve uslu bir çocuk olursanız,sizde bir gün şirinleri görebilirsiniz.;):)

DeletedUser

Ziyaretçi
Biz burdan hesap sileli 1 yil oldu demi hala geri sayima dusmedi o kadar lanetli bir worlddu iste :D

Abdi

DeletedUser54205

Ziyaretçi
Biz burdan hesap sileli 1 yil oldu demi hala geri sayima dusmedi o kadar lanetli bir worlddu iste :D

Abdi
abdi la sizden sonrada tüm klanlar da gelmis gecmis aklina gelen, yani alayi kendini denedi , hesaplar günlük el degistirdi, firildak gibi döndüler
genede olmadi olmadi. bak su an bile hesaplari biri birakiyor baskalari geciyor, daha barbar alip direneceklerini düsünüyorlar.

ne kadar bizi seven var :)

DeletedUser59560

Ziyaretçi
Birde kalkmış LoooostNight denen arkadaş eşit şart bilmem ne diye profilinde zırvalamış.2700 köy farkı ile öndeyken gelip 8bin köy farkı geriye düşüp bunu söylemek ne kadar mantıklı dimi.Harbiden de şartlar ilk başlarda eşit değildi:))) Halim bi istatistik koyarmısın takip eden arkadaşlarda bilgilensin.Zaten buralar bize kaldı..
Aynen ona çok güldüm zaten ya bide feriştahla ikimize demiş ya bidaha bu saçma nicklerle sakın Yeni dünyaya başlamayın flan :)

DeletedUser63347

Ziyaretçi
Oyun başında da Respawn 1 aya kalmaz dağılır diyorlardı :) Her worldde aynısı oluyor, Respawnla savaşmadan ahkam kesiyorlar.

DeletedUser50384

Ziyaretçi
bu dünyada gaddar*doruk kemik kadrodan bi yunusbaba5 ile bydemirel kalmıstı heralde bu kadar uzun soluklu.tek başlarına yeterince başarılı olamamaları normal karşılanmalı bence :)

DeletedUser54205

Ziyaretçi
he he cok basarililar , iyi oyuncu yumrugu yedikce acimadi ki demez.
eskiya gibi bakti olmayacak siler gider. bizde iyi oyunculardi deriz.

son köylerine kadar topladigimiz oyunculara oduncu diyoz oyuncu degil :)

DeletedUser50384

Ziyaretçi
yeni oyuncularla bişeyler denediler başarılı olamadılar demek , ben başarılılar demedim iyi okursan dostum ;) ayrıca düşman olman veya onları yenmiş olman onların oyunculuğuna laf atma hakkı vermez sana.oyuncu ile oduncu arasındaki fark sadece köy alıp köy vermekle ortaya çıkmaz.iyi bir oyuncu rakibine de saygı duyar senin yaptığın gibi arkalarından atıp tutmaz.benim görüşüm bu yönde , seni pek etkilemeyecek muhtemelen ama neyse :) iyi oyunlar

DeletedUser59560

Ziyaretçi
yeni oyuncularla bişeyler denediler başarılı olamadılar demek , ben başarılılar demedim iyi okursan dostum ;) ayrıca düşman olman veya onları yenmiş olman onların oyunculuğuna laf atma hakkı vermez sana.oyuncu ile oduncu arasındaki fark sadece köy alıp köy vermekle ortaya çıkmaz.iyi bir oyuncu rakibine de saygı duyar senin yaptığın gibi arkalarından atıp tutmaz.benim görüşüm bu yönde , seni pek etkilemeyecek muhtemelen ama neyse :) iyi oyunlar
Dostum sen git de az ötede varsa başka bi dünyada gaddar doruk eşkiya klanı flan orda konuş burası artık raspawn nın köşesi :) ayrıca burda hiç kimse senin oyun bilginle veya oyun içi kişiliğiyle ilgili öğütlerine ihtiyacı olan seviyede değil.ister rakip ister içimizde ol bunu rahatça anlardın zaten.Senin dediğin gibi olsaydık eğer en zorlu rakiplerimiz hesap sil yaparken bize başarı mesajı atmazdı ayıks ;)

DeletedUser54205

Ziyaretçi

bisey deneyip olmayinca giden kimse yok , tüm hesaplar elden ele dolandirildi. op yiyen kacti yerine gelen bir iki hafta durdu . böyle böyle muhemelen her hesap 10 kisinin elinden gecmistir. simdi hangisi oyuncu bunlarin. ben sahsen böylelerine saygi duymuyorum. saygi kisinin kendisinden baslar.
adam kendisini bu duruma kadar kücültürse saygiyi da beklemesin.
yendigimiz herkese ayni davranmiyoz. hucum klanlarini da yendik. beraber bile oynuyoz baska dünyalarda.

ha arkalarindan atip tutmuyom . direk kendilerine söylüyom oduncu bunlar.