w19 dünya savaşı

DeletedUser

Ziyaretçi
w15 dede cok konusmustular hatırlıyorum stalker bi geldi gecti kendilerine gelmişlerdi hava civa olduklarını taa o zaman söylemiştim keneye sonucun bu olacagı belliydi

DeletedUser46585

Ziyaretçi
Goren sanacak dunyanin en iyi klanidir bu klan ana sorarsaniz casusluktan baska isleri yok ALLAH bilir crom klanindada casusunuz vardi

Kopyala yapıştır cümlelerin tamamen can sıkıcı ve bir tane daha gördüğüm an direk block edeceğim seni zira ne zaman görsem aynı şeyleri yazıyorsun. Diyecem ki Türkçen kıt, muhtemelen kendini ifade edecek kadar vardır. O zaman kıt olan başka şeyler aklıma gelir ki durum daha da vahimdir(Mesela yaşın kıt olabilir :) ) Neyse nasıl olsa nükteyi anlamayacaksın ve gene kopyala yapıştıra devam edeceksin. Ayrıca bu forum nickiyle oynayan oyuncu ile aynı isen kusura bakma senin oyunculuğunu da biliyorum ve cidden kaale almaya değmezsin:)

DeletedUser

Ziyaretçi
vay arkadaş 1 haftada koca klan yıkıldı :D hesap silmişlerdir muhtemelen birileri ceza almıştır onlarda siliyoruz falan demişlerdir yoksa 1 haftada vura vura klan mı yıkılır :))) kim yendiyse tebrikler

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Maalesef biraz geç kaldınız ki rakiplerimiz üzülerek hesap sil yolunu seçtiler. Tabii gene de zevk almaya devam ediliyorsa bu dünya öyle ya da böyle kapanacak hayırlısı ile:)

walla kardeşim ben geç başladıgım bırçok dunyada yıne savaşıp kazanmasını bıldım ben Dumrulumu bu savaşa sokmadıkca dunya savaşı başlamış sayılmaz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
dünya kapanıcak savaş başlamış sayılmaz dedi ya :) doğrudur aga ne diyim ehehehehehehehe :)

DeletedUser47266

Ziyaretçi
Siyah ve sos klanlariyla savaşta olan klanlar hangileri?