W15 İlk 20 Klan Değerlendirmesi

• Konuyu başlatan DeletedUser30391
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
legend baron derdiki Tutkulu godik sen bana laf sölicek son kişisin saldırı puanına bak oyuncumusun sen ? ertesi gün gırgıra köy kaybetti ve mis arasını isyan klanında mehmet abimiz 2xdo yaptı fakat adamlar sağlam atmışlar misleri ve köy gitti ve köy giderken kaçırdığı askerler 4k mız 1k h.a, saldırı puanını düşünceğine misin arasına sokaydın bilader nese onuda geçtim dedimki op olacaksa yapalım ama geri dönüş olmadı çünkü çevredeki bütün elemanların muhabbeti varmış gırgır klanındakilerle kırmızı her taraf ama kimin kimle dost olduğu belli değil hesabı sileceğim dedim :) 2 kişi 1er gün arayla mislediler beni :)) çok şükür okadarda aciz değiliz 5 tane saldırı ordusunuda keseriz ve bana 1 full 1de 29 ciflikli saldırı ile 5 mis atan biri restten meğersem çevredeki gırgırlarla muhabbeti varmış :D valla ben anlamadım bu işi :D adamlara yapalım op varsa diyoruz haber etmiyolar ama hesap sile alacağım yazıp klandan çıkınca herkesde ordu ve misler çıkıverdi :)nese beyler anlicanız oyuncuyum diyen oynamıyo bu oyunu çevreyle muhabbeti olan oynuyomuş onu anladım :) ben böle garip dünya daha önce ne gördüm nede duydum varsa biri bana söylesin hesap açıyım merak ettim :D bir gün biriyle müt biriyle düşman :D ertesi gün başkasıyla düşman alayıyla müt :D bazı kişiler müt klandan çıkıp düşman klana geçip aynı gece eski müt klandan köy almak valla ne kadar gariplik varsa bu w de gördüm bana bukadar gariplik yeter ,w16 adam gibi olsa bari :)

DeletedUser30954

Ziyaretçi
Bu dünya çok karışıktı :) W11 deki Tuğra - Tek Yürek in yaptığı entrikalar bana 0 geliyo artık bu world u gördükten sonra :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu dünya çok karışıktı :) W11 deki Tuğra - Tek Yürek in yaptığı entrikalar bana 0 geliyo artık bu world u gördükten sonra :)

w11de tugra ile tek yürek te ne entrika gördün ayıptır sorması :)) entrikayı yapanlar belliydi zaten onlarda gitti ... tugra ile gazze başından beri kardeş klandan ve halada öyle ... entrika çevirmeye çalışıp klanlara css sokanlar düşünemediki sadece onlar css sokabiliyor klanlara :) tek atladıkları nokta buydu bu da onlara pahalıya patladı sonra bütün ordularını bu entrikayı ortaya çıkaran kişiye atarak hesaplarını sildiler :)

DeletedUser30954

Ziyaretçi
w11de tugra ile tek yürek te ne entrika gördün ayıptır sorması :)) entrikayı yapanlar belliydi zaten onlarda gitti ... tugra ile gazze başından beri kardeş klandan ve halada öyle ... entrika çevirmeye çalışıp klanlara css sokanlar düşünemediki sadece onlar css sokabiliyor klanlara :) tek atladıkları nokta buydu bu da onlara pahalıya patladı sonra bütün ordularını bu entrikayı ortaya çıkaran kişiye atarak hesaplarını sildiler :)

Özelden yazışalım ben mesaj attım bakarsın burayı daha fazla kirletmeyelim en iyisi

DeletedUser28727

Ziyaretçi
GNRLS klanlarını tanıyan bilen arkadaş varmı ki =)

DeletedUser30626

Ziyaretçi
emin abiler ziyarete gitmemişse restin devamı olabilir.

DeletedUser28727

Ziyaretçi
Özellikler
Klan adı: Ayyildiz Birligi
Etiket: GNRLS
Üye sayısı 48
En iyi oyuncunun puanı 1.882.654
Toplam puan: 1.962.088
Puan ortalaması 40.877
Sıra: 0
Yenilen rakipler: 3.698.715 (5.)

server kaldıramadı =)