W15 İlk 20 Klan Değerlendirmesi

• Konuyu başlatan DeletedUser30391
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30391

Ziyaretçi
db1cm.png

dkt1s.png

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Stalkr şuan bakmış olduğum ilk 2o listesi içerisinde en aklı başında klan diyebilirim. Strateji, konum, oyuncu kalitesi, tecrube, oyun stili .. Her anlamda bu listedeki en iyi klan.
Şu 3 aylık periyot içerisinde 3.-4.-5.-6.-.. alt klanları kurma veya karışık paktlar içerisine girme gibi hamleler yapmazlarsa 15.dünya'ya imzalarını atarlar.
Atmasalar bile bu kafa yapısıyla gönüllerin şampiyonu olup, fair-play ödülü alırlar ehehe :)

DeletedUser34195

Ziyaretçi
İlk 20 de kafaya oynuyabilecek süreklilik getirecek pek klan yok..Stalker bu world e imzasını atar diye düşünüyorum..Sıkılıpta birakmazlarsa tabi,arkalardan gelen klanlar olur.Aşiri bir çekişme olabilecegini düşünmüyorum bu dünya da.İddali ekipler var tabikide umarım başarılı olurlar..

DeletedUser35791

Ziyaretçi
Merdivenleri ağır ağır teker teker çıkmaya çalışıyoruz ..
İyi dilekleriniz için teşekkürler..

DeletedUser30391

Ziyaretçi
Benim aktif olarak oynadığım tüm klanlar 1.liğe er ya da geç oturdu.

Bu dünyada bir istisna yaratmayacaklarına güvencim tam klandaşlarımın. Beni yanıltırlarsa da zaten aktif oynamıyorum :p

JrFly

Dük
güneydoğu'da Stalkr kafa tutcak klan yok gibi ama son an kararı ile bizde güneydoğudayız bakalım zaman neleri gösterecek :) ama güneydoğu'da sağlam dağılmış bulunuyorlar ::)

DeletedUser8618

Ziyaretçi
Yendiğin rakipler (Klanlar)

Saldırgan olarak Savunmacı olarak Toplam
Sıra Klan adı Yenildi
1 OLYMPOS 71.317

ıyı bak o zaman

DeletedUser35426

Ziyaretçi
stalker konumu ve oyuncuları olarak çok elit bir klan bence güneydoguda izlemeye devam edin :)
Ben stalker klanını w11'in +18 klanı olarak yorumluyorum sürekli olarak :)
Aynı işleri yine yapacaklar inşallah :)
Bende aralarına geçte olsa katılma fırsatını yakaladım bekleyin bizi :D hehe

DeletedUser

Ziyaretçi
stalker klanı nazarlık taksın, horoz falan kessin o zaman..:) tüm gözler üzerinde..

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Şunu belirtmek istiyorum, k46 da Korsan klanı dağıldıktan sonra dün 1k puanın üzerinde olan 2o tane oyuncu benden klan daveti istedi. Belki onları alsam bu bir domino etkisi yaratacaktı ve bi tane 1.sırada bi tane ilk 5 te bi tane ilk 1o da klan olacaktı ama bu kuru kalabalıktan başka neye yarar ? Ben onları almayı geçtim arkadaşlarımla savaş ilanı yaptım. Zaten herkes oyun başında yüksek puanlı görevler, 14 gün çiftlik asistanı ve bedava premium sayesinde 1k puanı kadar kolayca kasıyor, başlayalı 1 hafta oldu ben de 1k oldum bu çok normal. Önemli olan şimdi yüksek puanlı üyeler toplamak değil, bu oyuna vaktini ayırabilecek ve seninle beraber güzel bir ekip oluşturabilecek oyunculardan bir klan kurmak ve köy alımlarını beklemek.

Benim şuan için favori gördüğüm üç klan var, GIRGIR, Stalker ve KENE.. 3 klan da oyun felsefesi, prensipler ve istekli yöneticiler konusunda çok şanslılar. Çok uzun konuştum, bakalım zaman neyi gösterecek :)

kk1kk2 - yönetim ve diplomasi gibi konularda oyunun ilerleyen zamanlarında w15 e damga vuracak gibi bir his var içimde, baya istekli gördüm onu.

*perfect*

Yasaklı
ben stalker deyım ama asılmyoruz nedense oyuna yada bana oyle gelıyor ben asılmıyorum dıye :S

DeletedUser33843

Ziyaretçi
ehehe mehmet'in yönettiği klanların genel problemi o :) sen tam bırakma aşamasındayken bi telefon çalar, mehmet 3-5 gaza getirici söz söyler, 3o dk. sonra battal gazi misali ''düşman nerde, çekilin dalacam'' moduna girersin :D

*perfect*

Yasaklı
ben artık gazla calısamam basımı baglıyorum en buyuk kotulugu yapıyorum kendıme :( evlenıyorum ühü ühü ühüüüü

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Bugün kıtalara göz gezdirirken ASI* ve OLMPOS klanlarını inceledim. 2 klan da alt klan kurmamış, birleşmeler, dandik oyuncuları başka klanlarda toplayıp savunma toplama arayışına girmek yerine, 2 kafadar önümüze gelene 1oo tekme usulü herkese girişiyorlar.

Stalker klanı prensiplerinden hala taviz vermeden dolu dizgin ilerliyor, GIRGIR yine kendisine yakışan şekilde az ve kaliteli kadrosuyla bölgesinde hakimiyet oluşturmakta.

Dünyada iş yapan ve prensiplerinden taviz vermeyen klanları da burada yazmak istedim, umarım bu 4 klan bir yerlere gelir.