W10 İlk 20 Oyuncu Değerlendirmesi

• Konuyu başlatan DeletedUser30391
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36755

Ziyaretçi
Korkunc100

kemal abi iyi gidiyorsun 1 sene önce silmemiş olsaydım belkide şimdi ilk 20 olmasada ilk 100 e oynardım

wub

Korkunc100

DeletedUser

Ziyaretçi
64hx5.png
thumbdownthumbdowntroll

DeletedUser

Ziyaretçi
Teşekkürler DIABLO klanı..

1. ben değil DIABLO klanıdır.. DIABLO klanının emekleridir..

DeletedUser

Ziyaretçi
savaş puanında biraz geri kalmışsın ama :)

az ama öz vuruyorum ondandır.. istediğim anda saldırı puanında kafaya oynarım no problem..

şuanda benim asıl bölgedemde savaş yok.. savaş olan bölgeye çok uzağım.. benim bölgemde savaş olduğu zamanı gördük sizinle savaştım 2 haftacık.. 3 mio kesim yaptım.. :D 3 aydır rebel ile aynı savaş istetiğinden sizden zindan12 ve digital den başka benden çok kesim yapan yok.. 2 haftada 3mio gir bak.. :D yeterki bölgemde savaş olsun yine kesimimi yaparım :)

1 Digital Insomnia ATeam 7 34 6.052.129 11.501.234
2 trallen ReBeL 41 6 5.027.712 12.821.348
3 samba ReBeL 30 10 4.934.818 7.889.800
4 zindan12 ATeam 36 1 4.514.693 5.100.577
5 ozmoz54 ReBeL 49 3 4.386.202 7.483.743
6 ebuzer1234 ReBeL 17 6 4.255.934 4.497.090
7 kemaldinho DIABLO 33 1 3.494.915 1.917.345
8 abidindinoo ATeam 0 0 3.182.914 1.543

2-3 aydır rebelle savaştasınız yaptığınız kesimler bunlar ben 2 hafta sizle savaştım yaptığım kesim budur.. yeterki savaş bölgemde çıksın :D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser29784

Ziyaretçi
PTS! savaşındayken neden kesim yapmamıştın peki? :)

105 kemaldinho DIABLO 1 0 266.108 270.494

DeletedUser

Ziyaretçi
PTS! savaşındayken neden kesim yapmamıştın peki? :)

105 kemaldinho DIABLO 1 0 266.108 270.494

pts savaşındayken ateam klanı bana uzaktı o zamanlar k68de başka bir klan vardı.. sonradan o klanı alıp alt klanınız yaptınız ki o dönemlerde de savaşın başlarında ben zaten DIABLO ya geçtim.. :) her neyse benim savaş puanım yukarda gördüğün OYUNCU sıralamasını.. bir alt başlıktaki KLANLAR sıralamasını değiştirmez.. bir başlık daha açın w10 saldıran - savunan puanı diye orada da kafa oyuncuları görelim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
tebrikler kemaldinho..fakat arkanda çok dişli rakipler var haberin olsun:)

DeletedUser

Ziyaretçi

yeni öğrendim barbar toplamak lazımmış :) yoksa bu kadar barbarcı içinde oynamak zor oluyormuş.. o listenin geçmişine bakarsanız farkı görürsünüz..

benim aldığım barbarları filtrele oradan.. (Old player yazan yere barbarian şıkkını işaretle.. 6 sayfa barbar çıkar en alt sağda sayısı yazar.. yazan sayıya bak : 118)

küseyra için aynı işlemi yap sağ alta bak çıkan sayı : 240 (sadece barbar arkadaşlarından aldığı köylerini saymıyorum)

bizim farkımız budur !!!!!!!!!

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser32540

Ziyaretçi
senin demen ben suçluyum ama o benden daha suçlu :D

DeletedUser

Ziyaretçi
senin demen ben suçluyum ama o benden daha suçlu :D

barbar almak suç değil.. gördün mü alacaksın tabi ki.. ama taraflı olarak benim BARBAR aldığıma link göstererek vurgu yapılmaya çalışılmış... kıyaslama ve araştırma yapılmadan.. :)

dipnot: bu world de en son barbarcı lakabını alacak oyunculardan biriyim.. çünkü bu oyuna HAZİRAN ayında başladım ve ilk 5 içinde benden az barbar alan malkocoglu58 var sadece.. gerisinin hepsi benden çok barbar almış.. girin bakın :D

DeletedUser29784

Ziyaretçi
barbar almak suç değil.. gördün mü alacaksın tabi ki.. ama taraflı olarak benim BARBAR aldığıma link göstererek vurgu yapılmaya çalışılmış... kıyaslama ve araştırma yapılmadan.. :)

dipnot: bu world de en son barbarcı lakabını alacak oyunculardan biriyim.. çünkü bu oyuna HAZİRAN ayında başladım ve ilk 5 içinde benden az barbar alan malkocoglu58 var sadece.. gerisinin hepsi benden çok barbar almış.. girin bakın :D

ha oyunu bırakan kişilerin köylerini toplamışsın, ha 10 k puanlık barbar toplamışsın. ne fark eder? sonuçta iki şekildede beleşten köy toplamış oluyoruz. w10 da bunu yapmayan yok.

DeletedUser

Ziyaretçi
ha oyunu bırakan kişilerin köylerini toplamışsın, ha 10 k puanlık barbar toplamışsın. ne fark eder? sonuçta iki şekildede beleşten köy toplamış oluyoruz. w10 da bunu yapmayan yok.

oyunu eze eze bıraktırırım.. sonra da toplarım.. başkalarının oyunu bıraktırdığı oyuncuları toplamam.. ;) sor sizden oyunu bırakanlara.. bak kaç kişi mide bulantısından oyunu bırakmış :D :D fake, ordu hızına yetişip sayamamışlar.. sonra HASTAMIZ VAR, İŞLERİM YOĞUN, SIKILDIM diye bahanelerle hesap sil yada HESAP DEVRALINDI olmuş.. :D oyunu bırakanlar başka terim.. Oyunu bırakmak zorunda bırakılanlar çok başka terim.. ;)

DeletedUser

Ziyaretçi

Yok kimin naptigi bizi ilgilendirmez bakma arkadasınız bisi demese bizde konuşmayacağız hatta 1ci oldugunda tebrik edenler arasında rspawnli da var

DeletedUser

Ziyaretçi
Yok kimin naptigi bizi ilgilendirmez bakma arkadasınız bisi demese bizde konuşmayacağız hatta 1ci oldugunda tebrik edenler arasında rspawnli da var

tebrik edene teşekkürümüzüde ettik delikanlı gibi :) hemen altında var.. hakkıyla malkocoglu58 1. olunca da bende onu tebrik edecem.. oyun bu.. senin verdiğin linkin altınada birde benimle kıyaslanan oyuncunun linkini verseydin daha tarafsız olurdu üstadım... :)

DeletedUser29784

Ziyaretçi
kesim puanlarını inceleyin..

Küseyra
Sıra: 1
Yenilen rakipler: 187.132.081 (1.)

kemaldinho
Sıra: 2
Yenilen rakipler: 21.751.380 (55.)