W10 İlk 20 Oyuncu Değerlendirmesi

• Konuyu başlatan DeletedUser30391
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
tebrik edene teşekkürümüzüde ettik delikanlı gibi :) hemen altında var.. hakkıyla malkocoglu58 1. olunca da bende onu tebrik edecem.. oyun bu.. senin verdiğin linkin altınada birde benimle kıyaslanan oyuncunun linkini verseydin daha tarafsız olurdu üstadım... :)

Veririm farketmez ama dediğin doğru yalanlayamam neticede
Gelgelelim yapan o kadar çok kisi var ki böyle birşeyin konuşulması bile gereksiz

Ayrıca 1 hafta boyunca gunün savunmacisi olmuş adama barbarı diye yafta takmak ayiptir

DeletedUser

Ziyaretçi
kesim puanlarını inceleyin..

Küseyra
Sıra: 1
Yenilen rakipler: 187.132.081 (1.)

kemaldinho
Sıra: 2
Yenilen rakipler: 21.751.380 (55.)

Daha önce sana bu konuda söylediğim gibi aç bir tane başlık.. W10 ASKER KESİMLERİ diye.. girip oradakileri tebrik edelim tartışalım bu sayfa sıralama ile alakalı bu 1.si..

2. olarak da sen önce kendi saldırı puanına bak :) bizle beraber oyuna başlamana rağmen belkide bendn daha önce.. 1,5 senedir yatmışsın.. senin bu konuda beni yargılama hakkın yok.. daha iyisini yapta görelim, yapabilirsen..

yegemen
Sıra: 210
Yenilen rakipler: 13.386.600 (116.)
Klan: ATeam

DeletedUser

Ziyaretçi
Veririm farketmez ama dediğin doğru yalanlayamam neticede
Gelgelelim yapan o kadar çok kisi var ki böyle birşeyin konuşulması bile gereksiz

Ayrıca 1 hafta boyunca gunün savunmacisi olmuş adama barbarı diye yafta takmak ayiptir

günü savunmacısı olmamış.. DIABLO saldırıları, PRORESPAWN savunmalarıyla alınmış ödüllerdir onlar.. bunun için küseyra değil.. DIABLO ve PRORESPAWN klanları tebriği hakeder... :)

DeletedUser30496

Ziyaretçi
sizlerede iyi akşamlar üstadım..

günü savunmacısı olmamış.. DIABLO saldırıları, PRORESPAWN savunmalarıyla alınmış ödüllerdir onlar.. bunun için küseyra değil.. DIABLO ve PRORESPAWN klanları tebriği hakeder... :)

Boyle sohbetlere her zaman ihtiyaç var arkdaslar sonucta oynadigimizin bir oyun oldugunu unutup asarim keserimli laflar yerine sadece yazilardan ibaret bir oyun uzerinde dusman oldugumuzu unutmayalim :) Bende ayrica tebrik ve tesekkur ederim hem guzel uslubundan dolayi hemde basarindan dolayi..

DeletedUser

Ziyaretçi
1.cilik ayrdır oyunculuk ayrı.
küseyra hesabında balyozun ve kendı multılerının savunmasını keserek extra olarak rspwn klanın savunlarını kestik savunmada birinciliğe tasıdık.
Diablo tarafından yıkılarak kendi arkadaşlarını yiye yiye gelişen bir hesap bizim katagorimizde oyuncu sıfatı taşımaz.
oyunculuk ap ayrı bir şeydir eğer kişiler puanına göre itibar ve saygı görüyorsa sıkıntı var demekki:)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser17109

Ziyaretçi
1.cilik ayrdır oyunculuk ayrı.
küseyra hesabında balyozun ve kendı multılerının savunmasını keserek extra olarak rspwn klanın savunlarını kestik savunmada birinciliğe tasıdık.
Diablo tarafından yıkılarak kendi arkadaşlarını yiye yiye gelişen bir hesap bizim katagorimizde oyuncu sıfatı taşımaz.
oyunculuk ap ayrı bir şeydir eğer kişiler puanına göre itibar ve saygı görüyorsa sıkıntı var demekki:)

tabiki arkadaşım.
Emek ile birinciliğe oturaydı şimdi hala eski yerinde olurdu.. ama nedense w10 da öyle bir isim göremiyorum. :)

DIABLO nun her zaman her dünyada ayrı bir yeri olmuştur. Oradaki ortam çok farklıdır. Oyun tecrübesini ise söylemeye gerek yok bütün alem biliyor..........

DeletedUser

Ziyaretçi
herkesin oyuncu harici sayfasına bakılabiir. kimin barbarcı olup olmadıgını ordan bakıp kendi gözunuzle görün.
o şöyledir bu böyledir laflarıyla vakit geçirmeyelim.

DeletedUser

Ziyaretçi
ben spoken ı toplamıştım olay olmuştu, hala gülerim ahahahaha :D:D