W-64 Kim Kapatır ?

• Konuyu başlatan DeletedUser74985
  • Başlangıç tarihi

Dünyayı kim kapatır beyler ?

• Şahi

• Basher

• Alyans

• Kuralsız

• Tow

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

K E S K İ N

Kılıç Ustası
Niye senin açından sıkıntı mı olur kankacim yani senin kapatamayacagina söz verebilirim :)) rahat ol o boyutta
klanındaki bazı arkadaşların gibi kanka kanka diyip mücoyla konuş klana gelelim diyip forumda sesleri çıkmazken truva attktan sonra ben attırdım şöyle böyle diye çıkmaktan iyidir sen rahat ol ben herşeyi biliyorum da konuşmuyorum , hiç biriniz karşıma çıkamazsınız 1v1 savaşamazsınız anca böyle kazanırsınız

Spedy Gonzales

Mızrakçı
klanındaki bazı arkadaşların gibi kanka kanka diyip mücoyla konuş klana gelelim diyip forumda sesleri çıkmazken truva attktan sonra ben attırdım şöyle böyle diye çıkmaktan iyidir sen rahat ol ben herşeyi biliyorum da konuşmuyorum , hiç biriniz karşıma çıkamazsınız 1v1 savaşamazsınız anca böyle kazanırsınız

Kimmiş ya onlar Mücahit"le öyle konuşanlar 1v1 mi atari mi la bu :)) seni her sekilde her ortamda 1 V 1 yerimde işte cocuk oyunu oynamıyoruz canım ya kim ne konuşmak istiyorsa konusun niye bu kadar kasıyorsunuz kendinizi dediğim gibi rahat ol büyüklük bende kalsın tribinden vazgeçin dökün icinizdeki kurtçuklari 1v1 de bizi yermiş :))) tamam abi sensin sen

Deleted User - 848910689

Ziyaretçi
Doğru söylüyor adam tow op yapmadı ki daha opcuk daha bunlar :)