w 64 final klanı

CITY OF ANGELS

Mızrakçı
Değerli arkadaşlar
dünyamızda bulunan mevcut klanların yöneticilerinin
anlaşması sonucunda barış sağlanmıştır,
bunun neticesinde w64 final klanı kurulmuş olup
değerli klanların güzide oyuncuları bu klana geçiş yapmaktadır, hayırlı olmasını temenni ediyorum

Yaklaşık bir yıldır devam eden bu mücadelede uykusuz gecelerimiz , zamanımızı kaybettiğimiz gündüzlerimiz oldu
bu mücadelede sebat eden yılmayan ve reel hayattan feda ettiğimiz saatlerimiz oldu
tüm klanlara göstermiş olduğu bu fedakarlık içinde ayrıca tebrik ederim...

Genel forumda istemeden de olsa kalplerini kırdığım olduysa özür dilerim,
bu dünyada gelinen nokta kırmızılar maviler hepimiz ekranda bunu görüyoruz,
empati kuracak olursak ne kırmızılar düşman ne maviler bizler rakibiz bizler insanız
bizler maviler için çalışan oyuncularız hepimiz kendi alanımızda savaşıp o alan içindeki arkadaşlarımızı dost görüyoruz
halbuki kırmızlar olmasa mavilerin bir anlamı kalmaz bu server de şu an aktif oynayan oyunu bırakan
ister 3 köylü ister 500 köylü hepimiz eşit haklara sahip olan oyuncularız geçmişte emek harcayan arkadaşlarımızada
buradan teşekkür ediyorum .
herkesi sevmek zorunda değiliz, ama bu eşit şartlarda bizim beklediğimiz saygıyı karşımızdakine göstermek durumundayız
bizi insan yapan en önemli yapıdır bu.
bu barış sürecindede bu yapıyı bozmadan hayırlısı ile bu dünyanın bittiğini aktif oynayan oyuncular olarak göreceğiz ..

@battosai
@eyesblack
değerli kardeşlerim Ahmet ve Cem ile beraber girdiğimiz bu yolun
hepimiz için hayırlı olmasını dilerim...

iyiki varsınız
Saygılar
Olcay

K E S K İ N

Kılıç Ustası
Tebrik ederim kalan oyuncu ve klanları , Olcay abi çok güzel yazı yazmış bu bir oyun ve oyun olduğunun farkında olmalıyız tüm savaştığım oyunculara , birlikte sabahladığım dostlarıma burdan teşekkür ediyorum gelecek dünyalarda nice dostluklara nice savaşlara...

battosai

Mızrakçı
Emeklerini ve zamanını esirgemeden gece gündüz demeden bizi yalnız bırakmayan tüm SAHİ ekibine ve müttefik oldugumuz günden beri birlikte omuz omuza mücadele ettigimiz yenilenmis ismiyle EFENDY klanına ve oyuncularına ayrıca rakip olarak tatlı rekabetin olmasını saglayan tüm rakip klan üyelerine tesekkür eder reel hayatlarında basarılar dilerim..

kalbini kırdıgımız olduysa özür dilerim

SAHİ Klanı olarak baska dünyalarda yeniden karsılasmak dilegiyle

Gomtan35

Yasaklı
Emeklerini ve zamanını esirgemeden gece gündüz demeden bizi yalnız bırakmayan tüm SAHİ ekibine ve müttefik oldugumuz günden beri birlikte omuz omuza mücadele ettigimiz yenilenmis ismiyle EFENDY klanına ve oyuncularına ayrıca rakip olarak tatlı rekabetin olmasını saglayan tüm rakip klan üyelerine tesekkür eder reel hayatlarında basarılar dilerim..

kalbini kırdıgımız olduysa özür dilerim

SAHİ Klanı olarak baska dünyalarda yeniden karsılasmak dilegiyle
Yok mu kapatma listesine saldırmamız son gün :D

TheFnL

Kılıç Ustası
Hak ettigini dusundugumuz isimler olur umarim,

Dunya basindan beri cok guzel zamanlar gecirdik,birlikte oynadigim dostlarima,burada bizi toplayip bizimle emek sarf eden,gece gunduz demeden bizimle hayatin tum yogunlugunda zaman geciren tum arkadaslara,adil ve durust oynayan tum rakip klanlara tesekkurler,kapatan arkadaslara tebrikler

K53,k43 de birlikte zaman gecirdigimiz,bizden destegini esirgemeyen,sinan abi,demir,tolga,emrah abi ve diger tum dostlara selam olsun optum hepinizi

Deleted User - 848910689

Ziyaretçi
Listeyi merak ediyorum netleşince paylarsınız sanırım :)

YALNIZBARON

Yasaklı
Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.

Bu sebeple kalbini kırdığım birisi varsa özür dilerim.

Umarım birliktelik sağlanır yakın zamanda kapanır, bu vesileyle iyi insanlarda tanıdık kötü insanlar da tanıdık vesselam.

Kalın sağlıcakla

AequitaS*

Okçu
Aslında ben hak ediyordum da işte bakmayın. Önce sağlık dedim. Şakası bir yana kapanmış sonunda oyunun em eziyet verici dünyası kapatan arkadaşları tebrik ederim.