W 40 GENEL İSTATİKLER

• Konuyu başlatan DeletedUser61420
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Bu oyundaki en iyi oyuncu benim, aksini iddia edenin aklından şüphe duyarım, efsaneyim mükemmelim kendimi çok seviyorum

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Beyler taklitlerimden sakının diye elli kere diyorum size sonra yüceltip salıyorsunuz çocukları piste :D anti neyse freudta gözümde aynıdır bunu da buraya not olarak düşmek istedim :D bugün antinin durumunda bir kaç ay öncesine kadar kendisi vardı sonra yalan oldu gitti NopSavar(lütfen baş harfleri büyük yazınız) nasıl gülüyorduk bir sn hatırladım sfnsdfsdbhfuyewafuwefwfıaf :D :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
LnRQaj.png

1gZNyA.png

Sanırım salmış arkadaşlar, başlamadan pes etmişler. Planlar tutmadı desenize.

DeletedUser64699

Ziyaretçi
Beyler taklitlerimden sakının diye elli kere diyorum size sonra yüceltip salıyorsunuz çocukları piste :D anti neyse freudta gözümde aynıdır bunu da buraya not olarak düşmek istedim :D bugün antinin durumunda bir kaç ay öncesine kadar kendisi vardı sonra yalan oldu gitti NopSavar(lütfen baş harfleri büyük yazınız) nasıl gülüyorduk bir sn hatırladım sfnsdfsdbhfuyewafuwefwfıaf :D :D :D

askdsfgksjdnflgbşfdsb senin gözündeki yerim çok önemli ya üzdün beni, ordaki durumu herkes biliyor belki susarsın diye sanada anlattım da eziksin işte başka bir şey diyemiyosunlkasjdflaskdfasdgds

Acaba şuan nerde kuyruğunu sıkıştırıp bi yerlerden kaçıyosun??

DeletedUser65400

Ziyaretçi
hahahahahhahahahahah siz beni yeterki sona birakin :DDDD sen laftan anlamiyosun ben usteleyerek anlatayim diyorum cocuk gibi oluyorumdjskshsjsbhsdksjsk

sizin bütün oyunculariniz ayni anda bana op yapsa benden tek köy alamazsiniz ne ara büyüdünüz de kendinizi oyuncudan sanar oldunuz yav siz :DDD burda sekil sekil seyler yazip duruyosunuz :D antisiniz lan siz anti djsdndjsndjskaknsjsks isminiz ve gecmisteki durumunuz az farkli olsa ciddiye alicam sizi bilmeyene yutturuyosunuz hhahhahahahhahahahhahahahahahahahahahha
hahahah ay sen patlıyosun :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Düşen köylern arkasına mis takarak 250 köy almışsınız tebrik ederim iyi savaştınız. Topladıpınız 1-2klık barbarlar kaldı heralde elinizde artık onlar büyüyünce köy vermeye devam.