Vuslat - zirve savaşi

• Konuyu başlatan DeletedUser51635
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58270

Ziyaretçi
Telefonlarla arayip biz vuslatla savaşmak istiyoruz senden tek ricamiz savaşda seyirci kalman bizi baş basa birakmani istiyoruz diyen zirveye bela clanini almamiza musade et erhan senden sadece bunu istiyoruz vuslata vurmak icin diyen zirveye bunlara tmm alin gidin vuslati yenebiliyorsaniz yenin dedim vuslat savaşi acinca whatsapdan yazan mrlaw ceset clanlarinin dünya basindan buyana zirveyi kullanmiş olmasindan dolayi hesaplari siliyorlarmiş bana böyle gelen adamlar küfürü yer birakiyosaniz 1 gün önce neyseniz birgün sonrada o sekilde birakin gidin zirvenin sayesinde ceset bu duruma gelmiş hahhahhah derim sadece hesaplariniza kadar bakici alip mis aralarinizi yapan ceset adamlariydi adam olana adam gibi davraniriz herzaman adam olmayani adam etmeye calisiriz buda onlara iyiliğimiz olur güle güle zirve clanlari yemiceniz seyin altina yatmayin
erhan006 ceset yönetim

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Saygı ve ahlak boyutu ortada olan bir adamın arkasından giden onca insan. Cesetteki her üyeye acıyorum gerçekten demek yarın klanından biri buna gönül koysa bir konuda kırılsa onlara da küfürler edip saldırı çıkacak. hocam benden sana tavsiye ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
@erhan006

Hadi kendi terbiyeni ve burada milletin şu yazına yapıcağı tepkiyi düşünmüyosun. Bari seni burada bizim gözümüzde çok iyi terbiyeli bi insan olarak göstermeye çalışan ceset üyelerine az saygın olsun :) Adamlar seni kaç gündür çata çat savunuyorlar sen gelip 1 postunla bizim onlara anlatmak istediğimizi anlatıyorsun kendin. Bizim için güzel, ceset üyeleri için üzücü.

DeletedUser58270

Ziyaretçi
ceset üyeleri ne diyorsa oyum hakadene hakettiğini veriyorum ama okadar mrlaw dengesiz laflarına olmayanları olmuşçasına yazmalarına sadece s.git yazdım o benim aileme küfür etti ondan sonra karşılını aldı

burda senın veya başkasının ne yazdıgı benim zerre kadar umrumda değil bunuda bilesin

DeletedUser

Ziyaretçi
Saygı ve ahlak boyutu ortada olan bir adamın arkasından giden onca insan. Cesetteki her üyeye acıyorum gerçekten demek yarın klanından biri buna gönül koysa bir konuda kırılsa onlara da küfürler edip saldırı çıkacak. hocam benden sana tavsiye ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol.

@erhan006

Hadi kendi terbiyeni ve burada milletin şu yazına yapıcağı tepkiyi düşünmüyosun. Bari seni burada bizim gözümüzde çok iyi terbiyeli bi insan olarak göstermeye çalışan ceset üyelerine az saygın olsun :) Adamlar seni kaç gündür çata çat savunuyorlar sen gelip 1 postunla bizim onlara anlatmak istediğimizi anlatıyorsun kendin. Bizim için güzel, ceset üyeleri için üzücü.

Biz Erhan abinin nasıl biri olduğunu gayet iyi biliyoruz. Kendisine yapılan bir saygısızlık görmüş ki öyle demiş altta da açıklamış zaten. Öyle karaktersiz klan başkanları daha ağır küfürleri hakediyor da Erhan abi yine insaflı davranmış :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Siz bu olayları doğal karşılıyorsanız bize söz düşmez. Umarım burada bu desteği verenlerde oyun hayatı boyunca küfür hakketmezler.

DeletedUser

Ziyaretçi
Siz bu olayları doğal karşılıyorsanız bize söz düşmez. Umarım burada bu desteği verenlerde oyun hayatı boyunca küfür hakketmezler.

Doğal karşılamak değil küfürden kesinlikle hazetmem ama hakedene hakettiği cevabı vermediğin zaman dönüp halıya s.... bunu da iyi biliyorum :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi

Hasan yorma kendini :D bu adamın yaptıklarını zaten onaylıyor olmasalar aynı çatı altında duruyor olurlarmıydı. Çok sevdiğim bir söz vardır haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır diye. bu tanım onlara gayet iyi uyuyor sanırım.

DeletedUser56485

Ziyaretçi
İndirip kaldırmaya gerek yok çok fazla. Dedim ya ben terzi dikmiş gibi size(meclisten dışarı) oturacak çok lafa sahibim de o giysinin adamı değilsiniz. O hakaret edenlere ve bunu hak görenlere yine tekrar ediyorum bin misli. Geri kalanlara da saygılar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Hasan yorma kendini :D bu adamın yaptıklarını zaten onaylıyor olmasalar aynı çatı altında duruyor olurlarmıydı. Çok sevdiğim bir söz vardır haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır diye. bu tanım onlara gayet iyi uyuyor sanırım.

Neyin haksızlığından bahsediyorsun zirvedesin galiba bir hesap silin defolup gidin de ağlamanızdan kurtulalım ya yeter artık boş konuşmalarınıza verdiğim Son cevap bundan sonra yazmıyorum eğlenin kafanıza göre tek Opta ağlayarak kaçacaksınız zaten

DeletedUser187

Ziyaretçi
Neyin haksızlığından bahsediyorsun zirvedesin galiba bir hesap silin defolup gidin de ağlamanızdan kurtulalım ya yeter artık boş konuşmalarınıza verdiğim Son cevap bundan sonra yazmıyorum eğlenin kafanıza göre tek Opta ağlayarak kaçacaksınız zaten

Oyun için ağlamak kaçmak niye yapalım böyle şeyleri. Daha önce yaptığın şeyler sanırım.

Bu klanlar oyuncu profil seviyesi çok düşük ya :D

Jopcu Zehirx

Casus
Yazışmaları okudum hepisini daha önce Ceset klanında çok oynadım ve sevdiğim kişiler var ama bu savaşta yanlış karar aldılar. 2 klan savaşıcaktı..

Vuslat ve zirve hangisi iyi görünücekti. Malesef eski sözler ve müttefiklik anlayışından herkes kopmuş.

DeletedUser52610

Ziyaretçi

ben hiç bir zaman mücadeleden kaçmam senide anlıyorum ve susuyorum kuyruğuna basılınca sinirleniyorsun :D doğrular her zaman can acıtır senin gibi onun bunun arkasına sığınarakta savaşmam eğer bir savaş var ise hep en önden giderim.

DeletedUser58270

Ziyaretçi
Kardeşim siz savaşmak istemedinizmi vuslatla karışmayın demedınızmı neyın kafasını yaşıyorsunuz sizin önünüzü açdık gidin savaşın karışmıyoz dedik vuslat savaşı acınca korkudan hesapları siliyoruz tehditiyle ceset bizi kullandı laflarıyla bir sonuç cıkarmaya calısdınız iki kuruşluk insana 3 kurusluk deger verırsen kalan 1 kurusuyla seni satar zirvede böyle

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Senin bugüne kadar kimlerle ne mesajlaşmalar yaptığını neler konuştuğunu zirveyi arkadan vurmaya hevesini çok iyi biliyorum dostlarının ve az da olsa bazılarının sana saygısı var o saygıyıda kaybetmelerine sebep olma. başından beri düşmanımız dediklerinle zirveyi satış konuşmalarını bilen biliyor en iyide sen biliyorsun..

DeletedUser51239

Ziyaretçi
Senin bugüne kadar kimlerle ne mesajlaşmalar yaptığını neler konuştuğunu zirveyi arkadan vurmaya hevesini çok iyi biliyorum dostlarının ve az da olsa bazılarının sana saygısı var o saygıyıda kaybetmelerine sebep olma. başından beri düşmanımız dediklerinle zirveyi satış konuşmalarını bilen biliyor en iyide sen biliyorsun..

ilk konuşmaları yapan kimdi emir Udw ile zirve s.a yapma sebebi neydi mesela 2 klan da birbirine planlar yaptı zaten savaş beklenen bişeydi sadece ceset bu savaşta nerde duracağı belli değildi.