VUSLAT VS TELLİ xD

SAVAŞIN KAZANANI KİM OLUR

• VUSLAT

Oylar: 40 40,4%
  • TELLİ

Oylar: 31 31,3%
  • KaYı

Oylar: 15 15,2%
  • GÖKBÖR

Oylar: 18 18,2%

• Toplam oy kullanan
    99

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı
bir özlü söz söyle de gönüllerimiz şahlansın kral seversin sen şovu hadi
Benim ne zaman nerde Show yaptığımı gördün ? Buraya konu açıp zan altında bırakmasalar umrumda olmaz. Ben daha öncede söyledim bu vesile ile son kez yine soylim. Benim Vuslat ya da shelby klanı ile bir isim yok. Emeklerini hiçe saydigimda yok. 2 3 yorgun mermi forumda dolanıp kucağımıza dusmesinler yeter.

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı
Kendi halimizde takılırız. İster silerim ister oynarım. Her iki eylemimde dünyanın kaderini değiştirmeyecek çünkü. Bu sebeple bu saatten sonra dünyanın kaderine etki edecek klan ve oyuncular burada öne çıksın , kimse bize satasmasin. Şimdiden kapatacak klan ve oyuncuları tebrik ederim. Umarım bu postumla konu kilit olur.

burakaan

Baltacı
Ben de show derken o anlamda demedim hep atasözleridir özlü sözlerdir kullanıyorsun ya kral o yüzden dedim yoksa kim bilir kaç yaşındasındır sen şimdi @404NotVillage reisten yaş teyiti almadan o tarz eleştiriler yapmam

Gosainthan.

Mızrakçı
Beni önceki savaş alakadar etmez. Senin zekan biriyle kronolojik olarak tartışmaya yetmiyor. Sen en iyisi git klan formunda seni şaklaklayan , muadil zekaya sahip kankişlerinle takıl yallah :D Daha bana bişey yazma rica ediyorum üzülüyorum sana :D Yediğin ekmeğe soluduğun havaya yazık :D

Şu tipleri sayıyla veriyorlar gerçekten bize. Yav senin sığındığın klanın savaşı nasıl seni ilgilendirmiyor. Onurunu bari kaybetme şurada. Girdik kaybettik de. Beni ilgilendirmez ne demek. Bir klan için oynamayı öğrenmeden savaş falan kazanamazsın sen.
Dünyanın başında seninle müttefik olan Dede oyuncularından bize geçenlere bak. Adamlar savaşın kaderini değiştirdi. Benle birlikte her gece savaştı. O adamlar savaşı kazanmayı haketti. Kimse onlara sığıntı falan diyemez. Çünkü emek var ortada. Ama sen ve senin gibiler bu oyunda da reelde de hayatlarını birilerine sığınarak, kaybettiği her noktada da birilerini suçlayarak geçirmeye mahkum tiplersiniz.

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı
Şu tipleri sayıyla veriyorlar gerçekten bize. Yav senin sığındığın klanın savaşı nasıl seni ilgilendirmiyor. Onurunu bari kaybetme şurada. Girdik kaybettik de. Beni ilgilendirmez ne demek. Bir klan için oynamayı öğrenmeden savaş falan kazanamazsın sen.
Dünyanın başında seninle müttefik olan Dede oyuncularından bize geçenlere bak. Adamlar savaşın kaderini değiştirdi. Benle birlikte her gece savaştı. O adamlar savaşı kazanmayı haketti. Kimse onlara sığıntı falan diyemez. Çünkü emek var ortada. Ama sen ve senin gibiler bu oyunda da reelde de hayatlarını birilerine sığınarak, kaybettiği her noktada da birilerini suçlayarak geçirmeye mahkum tiplersiniz.
Ulan zıpzıp konuyu kapatıyorum hala kasiniyorsun. Zaten kıtsin anlamıyorsun uğraşamam seninle. Senin zeka seviyene özel tekrsr yazayim. Önceki savaş beni ilgilendirmez çünkü bitti kazandınız. Şuan içinde bulunduğumuz zaman diliminde bizim için konu açmaz hadsizlik yapmazsanız sizinle işimiz yok gelip buraya konu açmayız. Olmadı ebeveynlerinden yardım al anlamaya calis bizi daha yorma. Git shelby hala Rm yala bizden uzak dur çek dilini üzerimizden enik.

Gosainthan.

Mızrakçı
Ulan zıpzıp konuyu kapatıyorum hala kasiniyorsun. Zaten kıtsin anlamıyorsun uğraşamam seninle. Senin zeka seviyene özel tekrsr yazayim. Önceki savaş beni ilgilendirmez çünkü bitti kazandınız. Şuan içinde bulunduğumuz zaman diliminde bizim için konu açmaz hadsizlik yapmazsanız sizinle işimiz yok gelip buraya konu açmayız. Olmadı ebeveynlerinden yardım al anlamaya calis bizi daha yorma. Git shelby hala Rm yala bizden uzak dur çek dilini üzerimizden enik.
Yala falan diyor yav toplanıyorsun bir bak oyuna. Şu forum yoneticilerine soyleyinde oyunda bir halt yapamayan şuraya girip konusamasin. Bir düzenleme getirilsin

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı
Abi yok böyle birşey ya çok yüzsüz gördüm ama böylesi zor gelir ben toplanmıyorum diyor bide
ulan gerzek hanı nerde son opta bıle tek koy alamadınız benden gostersene rapor ? Hepınızı dogradım sonra tanıdık arkadaslara saldım. Salmaya da devam edıyorum. Rm ile savasınız baslamıs ıcınızden gecmeden kos koylerı doldur bızı sal artık.

Gosainthan.

Mızrakçı
ulan gerzek hanı nerde son opta bıle tek koy alamadınız benden gostersene rapor ? Hepınızı dogradım sonra tanıdık arkadaslara saldım. Salmaya da devam edıyorum. Rm ile savasınız baslamıs ıcınızden gecmeden kos koylerı doldur bızı sal artık.
Yalvartmadan salmayacagım seni :) o arkada topladığın barbarlari 27 puan yaptığım da salacagım seni :)

Eklentiler

• IMG_20220611_193504.jpg
    IMG_20220611_193504.jpg
    355,7 KB · Görüntüleme: 32

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı
Yalvartmadan salmayacagım seni :) o arkada topladığın barbarlari 27 puan yaptığım da salacagım seni :)
İntycom un aldiklarini pesledik onda kalmadi.Hala da onda değil :) Geri kalanlardan bı Ömer köy alabildi emek verdiği için direnmedim. Geri kalanların hepsine mesaj yazarak köyleri saldım, hala da yazıp saliyorum emek verdiler hak ettiler :)

Sana gelirsek gidip çişini yapabilirsin. Anca burda menapoz teyzeler gibi çene calarsin :)

Gosainthan.

Mızrakçı
İntycom un aldiklarini pesledik onda kalmadi.Hala da onda değil :) Geri kalanlardan bı Ömer köy alabildi emek verdiği için direnmedim. Geri kalanların hepsine mesaj yazarak köyleri saldım, hala da yazıp saliyorum emek verdiler hak ettiler :)

Sana gelirsek gidip çişini yapabilirsin. Anca burda menapoz teyzeler gibi çene calarsin :)
Ahahahah barbar niyetine toplanan adama bak sen saygı duy burda seni eze eze yenen adamlar konuşuyor