VUSLAT-TUNGA SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser69796
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61736

Ziyaretçi
Vuslat faruğu destekledi, eibo da cin klanından birini destekledi, şimdi nop cin klanını bitirirse, bu iki klan otomatikman düşmanları olacak mı acaba ? general eibonun kankası. azapta nop'un. Azap ve general savaşıyo. Cin savaşı biterse nop ne tarafa yönelcek

Pollyanna**

Baron
Vuslat faruğu destekledi, eibo da cin klanından birini destekledi, şimdi nop cin klanını bitirirse, bu iki klan otomatikman düşmanları olacak mı acaba ? general eibonun kankası. azapta nop'un. Azap ve general savaşıyo. Cin savaşı biterse nop ne tarafa yönelcek
Çok kafa yormayalım bunlara, Nop'un her zaman bir planı vardır.

DeletedUser69984

Ziyaretçi
Tunga nın gülleri teker teker multilerden ban yemişler :) pardon şimdi bunlar eibo gülü mü oluyor :) neyse farketmez kopartmaya başlamışlar dalından durmuş efendi yi :)

Yarına kalsa da yanınıza kalmaz dediler size İLAHİ ADALET diye bir şey var :)

IMBALASSI

Kılıç Ustası

Adamlar iyi savunuyor valla helal olsun :)
Sıraİsim Fethedilen köyler Kaybedilen köyler Saldırırken yendiğin rakipler Savunurken yendiğin rakipler
1Rakip87641.518.8073.158.689
2İttifak64871.996.3862.071.934

vuslatçı abilerine sor anlatsınlar w48' i. daha neler yapacaz.

he bi de şu arkadaşlar da katılırsa artık savaşa, barış güvercinleri. sonra istatistik paylaşmanın anlamı olur.
VUSLTB

angry zeynep

Hafif Atlı
Hocam neden bu kadar atarlısınız biraz relax ya istatistiği böbürlenmek için paylaşmadım öndesiniz zaten heyecan yapmayın lütfen

Xaer0

Milis
İstatistikte Eibo önde çok önemli değil ama dışarıdan bakan oyuncular için söyledim...
VuslatB tarafı komple düştü sayılır. Savaşa dahil edilmediler, dahil olacaklarda xxxxAra klanı açıp oradan düştüler.
Ayrıca Vuslat-Ares-Relax a karşı bu sabah girişli opta bayağı bir karşılıklı asker kesimi oldu buna karşılık pek bir köy değişimi olmadı.
Bu söylediklerimi sataşma babında algılamayan bir vuslat oyuncusu kaç köye gittiklerini söylerse ne kadar çekişmeli gittiği anlaşılır.
İki tarafta eğleniyordur muhakkak

yahu bu kadar atışacak ne var ben anlamıyorum eibo oyuncuları da başarılı vuslatta tek tek baktığında kalite adamlardan oluşuyor laf sokacağım diye hakarete varan yazışmalar yapmayın. eskiden sayfalarca rapor paylaşılıyordu şimdi anca laf atışmalar. valla vuslat oyuncusu olarak ben sıkıldım burada ki yorumları okumaktan. tunga şimdiki eibo klanı oyuna full atak başladıkları için savunmadan daha ziyade saldırgan oyunu tercih ettiklerini düşünüyorum haliyle köy savunmaları ya mis arası yada mis ardına 2 mis takmak ki bunu 48de yapıyorlardı bu şekilde bir oyunda zaman içinde saldırı güçlerinin azalacağını düşünüyorum. zamanla iki ekip savaşında yan parçalar yani savaştan uzakta duran klan oyuncularının gelişimleri vede farklı cephelerde alacakları köyler savaşın seyrini değiştirir iki klanın sınır hattı belli o sınırda en fazla köy al ver oluyor şimdilik

Aylak Adam

Mızrakçı
yahu bu kadar atışacak ne var ben anlamıyorum eibo oyuncuları da başarılı vuslatta tek tek baktığında kalite adamlardan oluşuyor laf sokacağım diye hakarete varan yazışmalar yapmayın. eskiden sayfalarca rapor paylaşılıyordu şimdi anca laf atışmalar. valla vuslat oyuncusu olarak ben sıkıldım burada ki yorumları okumaktan. tunga şimdiki eibo klanı oyuna full atak başladıkları için savunmadan daha ziyade saldırgan oyunu tercih ettiklerini düşünüyorum haliyle köy savunmaları ya mis arası yada mis ardına 2 mis takmak ki bunu 48de yapıyorlardı bu şekilde bir oyunda zaman içinde saldırı güçlerinin azalacağını düşünüyorum. zamanla iki ekip savaşında yan parçalar yani savaştan uzakta duran klan oyuncularının gelişimleri vede farklı cephelerde alacakları köyler savaşın seyrini değiştirir iki klanın sınır hattı belli o sınırda en fazla köy al ver oluyor şimdilik

Kan kokusu alıyorum :)

AequitaS*

Okçu
Her iki klan birbirini gayet iyi tanıyor arkadaşlar :) kim kimin nasıl olduğunu gayet iyi biliyor o yüzden fazla söze gerek yok. Şimdi savaşa odaklanalım, Burada ARES ve RELAX klanlarıyla alakalı bir konu söz konusu değil, ARES ve RELAX'a TUNGA tarafından yapılan doğru değil. TUNGA klanındaki hiç kimse bunu kabul etmez zaten; ama ARES ile RELAX VUSLAT'ın Maşası olmayı Kabul etmişler ise TUNGA olarak bizim yapabileceğimiz birşeyde yok idi. Vuslat oyuncuları içinde pek birşey söyleyemeyeceğim; burada kimsenin karekteri beni ilgilendirmiyor yalnız; zamanında ana bacı yaptığınız adamların yüzüne nasıl bakabiliyorsunuz anlamış değilim. Sizinle ilk savaşımız değil, Tek tememnim saygı içerisinde bir savaş olsun, iyi akşamlar..

Xaer0

Milis
İstatistik isteyenlere paylaşıldı(Eibo gözünden) Vuslat B klanı ayrı paylaştım. Ayrıca VuslatAra Klanı ve bir kaç eksik klan daha mevcut Umarız tüm klanlar iki tarafta savaşa dahil eder
genel.png