Vuslat raporlari :)

• Konuyu başlatan DeletedUser57864
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57864

Ziyaretçi
kuyruk acısı olan konusuyor boş yapmayın lütfen :))

DeletedUser

Ziyaretçi
güzel rapor tebrikler. köyü veren arkadaş tebrik etmiş geçmiş olgunluk göstermiş. onun dışında ortamı germekten ne anlıyorsunuz onu çözemiyorum. köyü alanı tebrik ediyorum tekrardan ama samet'i de olgunluğundan dolayı ayrıca tebrik ediyorum..thumbup

DeletedUser12293

Ziyaretçi
her iki tarafa tebrikler bende malum 31 dünyadna dolayı bakamiyordum ama inallah bir müddet daha Galxy ekibiylen iyi savaşar vericez inş iyi ekiplerin olduğu bir dünya daha çok taşlar yerinde oynıyacak..

DeletedUser60284

Ziyaretçi
kuyruk acısı olan konusuyor boş yapmayın lütfen :))

velet kimin bos konuştuğu ortada bayramda seker yerine para almis çocuklar gibi geziyosun ortada galaxi klanindan fln degilimde levent iyi arkadasmdir yanlislikla o klanda baslamis senlik bi durum yok yani

DeletedUser45863

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben pek bu forum işlerinden nlamam zoraki buldum bu konuyuda arkadaşlar söyledi. Savaştı ,oldu bitti övünmek gibi bi acizliğe hiçbirzaman düşmedim. Basit bi op. sametinde uyku zamanını bulmuşum. Kelamları çok düzgün bi arkadaş. tebrik ediyorum. Benimle selamlaştıktan sonra pişman olmadım deyil. Hepinizi saygı ile selamlıyorum

DeletedUser60284

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben pek bu forum işlerinden nlamam zoraki buldum bu konuyuda arkadaşlar söyledi. Savaştı ,oldu bitti övünmek gibi bi acizliğe hiçbirzaman düşmedim. Basit bi op. sametinde uyku zamanını bulmuşum. Kelamları çok düzgün bi arkadaş. tebrik ediyorum. Benimle selamlaştıktan sonra pişman olmadım deyil. Hepinizi saygı ile selamlıyorum

üye olupta nasil buldun la burayi hayret doğrusu haha :))

DeletedUser12293

Ziyaretçi
hani cidden konu harici yorumlar ortamı germekten başka işe yaramaz .. herkes füzel raporlarını paylaşabilir bu herkesin dğal hakkıdır .. her iki ekibide şimdien yeniden başarılar kolay gelsi

DeletedUser38721

Ziyaretçi
Köy vermeyecek oyuncu yoktur,almasını bildikten sonra.tebrikler