VUSLAT-AZTEK SAVAŞI HAKKINDA

• Konuyu başlatan DeletedUser69796
  • Başlangıç tarihi

İOS Celtic

Kılıç Ustası
hesabı alıp askerlerini dışarıya atıp içimizdeki köylere misleri atıp bir de gelmiş burada hava mı atıyorsun?
ağlayan melek aztek9 a geçmiş geçen günlerde neden geçtiğini açıklayablir misin ? Ha ben söyleyeyim içimizden aldığı hesaba destek atmak için

DeletedUser66635

Ziyaretçi
birine bisey koymussa sana koymus demekki viyak viyak otuyon. nold zoruna gitti azapin vuslati bunyesine katmasi ne bekliyordun sanami birakicakti :) sen dua et mikailde azapa girmesin :))
Bize ne koysun 40 gündür bi cacık olamadınız Vuslatla aynı son sancağı da bekliyor

Stratejist*

Yasaklı
ALARM için artık AZTEK ile anlaşma sancağı aradan çıkartma vakti geldi. Vuslat kilit rol oynuyordu.Artık olmadığına göre o rol AZTEK'e geçti. AZTEK'in desteğini alan w kapatmaya yakın olur..

pNc*

Casus
ALARM için artık AZTEK ile anlaşma sancağı aradan çıkartma vakti geldi. Vuslat kilit rol oynuyordu.Artık olmadığına göre o rol AZTEK'e geçti. AZTEK'in desteğini alan w kapatmaya yakın olur..
Alarm'ın bundan haberi var mı kanka :D Belli ki perfectin yazdıklarını görmedin. Böyle mahalle ağzı konuşan her yere tehtidler savurup boş boş konuşan adamlarla Alarm'ın işi ne :D

Deleted User - 5551146

Ziyaretçi
Biraz daha fazla yorulacağız artık
Alarm'ın bundan haberi var mı kanka :D Belli ki perfectin yazdıklarını görmedin. Böyle mahalle ağzı konuşan her yere tehtidler savurup boş boş konuşan adamlarla Alarm'ın işi ne :D

devrim seni feda edersek neden olmasın:)

POLİGON

Okçu
Aklınca algı yapıyor. Keşke bu zekasını reelden görüştüğü kişiye kendini toplatmadan önce kullansaydı :)

Stratejist*

Yasaklı

2'li ilişkileri bilmiyorum.Yazıları'da okudum. Ben işin matematiksel tarafına bakıyorum. :D Herhangi bir klan w kapatacaksa AZTEK bölgesindeki köylerin yoğunluğu itibariyle AZTEK'le savaşmak zorunda.