Vurucu Tim vs İsyan -Vegas - Yek -Secret vb

Lv snapula

Mızrakçı
Harita yerleşmenizde çok yanlış . Ben bu oyunu yıllardır oynarım az buçuk harita okurum.3 kıta vs 1 kıta oynuyorsun dostum vs diyorsun hepsine okey.

Tim aklınızda pasta ona da okey yahu muttefıklerının önünü neden kapatıyorsun . Bırak sınır olsunlar madem pasta nasiplensinler . Buna ben senın müttefikin olsam müsade etmem . Derim birader ben göstermelik savaşlara girmeye farm yapmaya mı geldim.

İllaki hak veren de çıkar vermeyen de çıkar benım fikrim .

Şimdi bizim taraf kaybetti farz edelim su konumda en çok köyü kim alır ? Amaç ne az paylaşımcı olun.

Mesela ben time rahatsız olduğum konuları hep dile getiriyorum yeri geliyor kavga ediyorum . Kendi hakkımı savunuyorum .

Oyundaki evrilmeyi bayadır ilgiyle izliyorum ama taviz vermicem şeyler var . Mesela haritam. Mesela müttefikin benim klana bakış açısı vs vs

Dediğim gibi sessiz forum buldum içimi döktüm iyi ön kapamalar
Boyle dusuyo mu? Hic bu taktikle ittifak falan bozdun mu? Simdi pars "lan bu dogru diyo" diyip kamileri bize cikar mi mesla xD

DISCIPLIN3

Okçu
Harita yerleşmenizde çok yanlış . Ben bu oyunu yıllardır oynarım az buçuk harita okurum.3 kıta vs 1 kıta oynuyorsun dostum vs diyorsun hepsine okey.

Tim aklınızda pasta ona da okey yahu muttefıklerının önünü neden kapatıyorsun . Bırak sınır olsunlar madem pasta nasiplensinler . Buna ben senın müttefikin olsam müsade etmem . Derim birader ben göstermelik savaşlara girmeye farm yapmaya mı geldim.

İllaki hak veren de çıkar vermeyen de çıkar benım fikrim .

Şimdi bizim taraf kaybetti farz edelim su konumda en çok köyü kim alır ? Amaç ne az paylaşımcı olun.

Mesela ben time rahatsız olduğum konuları hep dile getiriyorum yeri geliyor kavga ediyorum . Kendi hakkımı savunuyorum .

Oyundaki evrilmeyi bayadır ilgiyle izliyorum ama taviz vermicem şeyler var . Mesela haritam. Mesela müttefikin benim klana bakış açısı vs vs

Dediğim gibi sessiz forum buldum içimi döktüm iyi ön kapamalar

Sende baya evril evril evriliyorsun. W56 da vuslatla 3 defa diplomasi yaptiniz yine kavgaliydiniz. Ne oldu simdi. Bir server dovusup bir server ask yasiyorsunuz. Siz nereye evrildiniz?

NOPasaran*

Okçu
Sende baya evril evril evriliyorsun. W56 da vuslatla 3 defa diplomasi yaptiniz yine kavgaliydiniz. Ne oldu simdi. Bir server dovusup bir server ask yasiyorsunuz. Siz nereye evrildiniz?
Abim hoşgeldin ya sen 70 den sonra buralara mi düştün? Köşeye çekilip bir kenarda oyunu bırakırsın sanıyordum ben sjshhdhhdhd. Tabi baktın herkes emin'e vuruyor nasiplenmeye gelmişsin sende haklısın.

NOPasaran*

Okçu
Bir de bu arkadaşlar bilmez. Neden?

Tüm ilişkileri "sadece" çıkar üstüne kurulu. Kıtama giremezsin, müttefik dedik ama girersen vururum.

Kavga ederiz , çıkarları dengeleyip barışırız ama müttefigiz.

X klanda w olarak kapattığımi görmezsiniz, klanimdaki herkes bana söver ama ölümüne de kankayiz. :)

Bilemezler , bigbadwolf aslında infirat , infirat aslında vezir , vezir aslında Tiran . Arazinin tamamının inşaatı da @kepçecix e ait :)
Vay Aykut ne kadar da uzun yazmışsın,okumadım. Ama bir günde çıkıp infirat aslında çağdaş demedin yazıkk

EİBO-UNUS

Casus
Nolmus gene aynı bızım durum . Değişen bişey yok. Yanlış yapana yanlış yapıyon dıyoruz . Bu diploması aşk yaşanan bişey değil anlayın şunu artık

NOPasaran*

Okçu
ne oldu ? hesap banlatamadiniz? Dansoz muttefik ayartamadiniz ? Feryat balonu patladimi ?
Ya niye bu kadar ciddiye alıyorsun azıcık gül eğlen oyun bu. Herkesin başına neler geliyor. Bizim klasikte komple klanı kapattıllar dc de kahkaha atiyorduk shdhhdndbd. Senin hesap nasıl araya gitti valla bilmiyom bak ama büyük olaydı. Bu arada biz ayartmadik kimseyi adamlar istekliydi.