VULTS- EŞKİYA Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser57761
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
ondan başka yerlerden umutlanıyorsun bu arada tavsiyemi dinlemisin destek arayışına girmisin sanırım :D

DeletedUser61441

Ziyaretçi
bugüne kadar klandan aldığım destek 2 elin parmağını geçmez toplamda ne yapabildiniz ? :D

ordularınızın %80 ini kesmediğim halde savunmada açık ara 1. yaptınız beni, ve 3 5 köy aldım diye sevinmeye geçtiniz 150 saatten başlayıp binlerce kami attırıp köyleri dibine kadar yıkıp, savaşın başından beri yıkıma odaklanıp beni oyundan düşürmeye çalışıp haritanın yarısını almış koca bir boş adam sürüsüdür eşkiya :D demekki haritanın yarısına sahip olmanız 1 kişiyi bile oyundan düşürmeyi beceremediğinizi değiştirmiyor. ;)

sizin başgancıklarınızı getirin 2 aydır tek destek olmadan binlerce kamiyi yiyecek şekilde oturtun bakalım sonuç ne olacak ? hep beraber görelim. :D ben konuşmadıkça beni tahrik edici kelimeler kullanıyorsunuz ve tüm konuştuklarınızın kendinizi küçük düşürdüğünüzün bile farkında değilsiniz ;)

siz böyle boş boş konuşmaya devam ettikçe beceriksizliklerinizi konuşmaya devam edicem evet evet haydi beni gaza getirin :D :D

DeletedUser61441

Ziyaretçi
dünya sonuna kadar köylerin tüm kapılarını sonuna kadar açıcak değiliz ya. sınırdaki köye destek çektiğimi görmüş onu söylüyor ;)

deliliğin sınıra 15 birim uzaktaki köyüne kami girince bile sur 17-18 e düşüyor siz onlara bakın ortanızdaki köye destek atınca bile hemen destek alıyor diye ağlamaya başlamışlar :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
dünya sonuna kadar köylerin tüm kapılarını sonuna kadar açıcak değiliz ya. sınırdaki köye destek çektiğimi görmüş onu söylüyor ;)

deliliğin sınıra 15 birim uzaktaki köyüne kami girince bile sur 17-18 e düşüyor siz onlara bakın ortanızdaki köye destek atınca bile hemen destek alıyor diye ağlamaya başlamışlar :D :D

Destek senin hakin ama bu destek kendi klanindan degil dejavu klanlarindan atilmiş... hatirlatayim dejavu dakilere de bu davranislarindan dolayi teşkur ederiz lakin degil dejavu eskiyabile sana destek atsa kurtuluşun yok...

Mazota su kacmis daha kacisi yok

DeletedUser61424

Ziyaretçi
mazotcu bey oyuncu dosyanız beleş köyle dolmuş taşmış, günlerdir yazdıklarından sonra oyuncu dosyanı görünce hayrete düştüm açıkcası .

DeletedUser

Ziyaretçi
klanları özetliyorum sona kalmış 3 klanı
dejavu:dünya boyunca kendileri de dahil olmak üzere birçok klanla savaştılar savaşlarından açık ara galip geldiler diyeceksinizki şarbonla savaş bitmeden klanlarına şarbonu aldılar şarbon savaşı devam etseydi sonuç değişmeyecekti dejavu savaşı alıcaktı.
vults:lazzaronunda katılmasıyla yükselişe geçmiş savaşarak eğlenen bir klan ama şuana kadarki en büyük düşmanları eşkiya bu savaşta yaptıkları savunma ve boş laf kalabalığı
eşkiya:diplomasi akıl oyunları ve 10 kadar ana oyuncularıyla gelmiş bir klan en önemli savaşları sancak savaşıydı geridelerdi sancağın bazı olaylardan bırakmasıyla avantajı eline alan bir klan.(savaşla alakası olmayan sebebler savaş devam etse neolurdu bilinmez ama sancak baya eline alırdı üstünlüğü gibi geliyor)

3 ü için ortak yazı dejavu diplomasi oyunlarıyla biz lafımızdan dönmeyiz ayağıyla eşkiyaya savaş açmıyor ama arkaplanda vultsa destek oluyor bunu 1 dejavulu inkar edemez içeriğini ben biliyorum bu şekilde eşkiyayı bitirceklerini düşünüyorlar dejavu eşkiya savaşı yakındır dedim çünkü eşkiya klanının bunu farkedip savaş açıcağını düşündüm veya dejavunun bu oyunu devam ettirmeyeceğini ama baya uzadı garip :D vults tek savaştığı klan eşkiya olduğundan ve dejavu dan gelen desteği görünce dut yemiş bülbül gibi ötmeye başladı bu da dikkatinizden kaçtığını düşünmüyorum yaşca genç olmalarına veriyorum eşkiya dünya kapatma niyetleri olmasına rağmen dejavuyla vults savaşını beraber götüremeyeceklerini düşündüklerinden dejavunun yaptıklarını görmezden geldiklerini düşünüyorum

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Yok diplomasi oyunu falan olmaz d3stek olayina gelince bir delil getirmen lazim.
Bunlara gerek kalmayacak gibi zaten selo ve bazi eskiya oyunculari eskiya djv arasini gerdi baya sanirim bu saatten sonra da duzelmeZ

DeletedUser61528

Ziyaretçi
bende seni özetliyim hakiki, olayların iç yüzünü bilmeden konuşan tırreğin birisisin :))

DeletedUser59546

Ziyaretçi
Yok diplomasi oyunu falan olmaz d3stek olayina gelince bir delil getirmen lazim.
Bunlara gerek kalmayacak gibi zaten selo ve bazi eskiya oyunculari eskiya djv arasini gerdi baya sanirim bu saatten sonra da duzelmeZ

kimin gerdiğini anlamak için mesajlara tekrar bakman öneririm eşkiya bölgesinde k66 k 56 k57 bölgesinde planlı barbar alımı dünya hakimiyet sağlamak için yaptıgınız planlar watsap skype toplantılardan herşeyden haberim var.burda eşkiya klanına iyi bir diplomasiymiş gözüküp arkasından işler çeviren eşkiya içinde barbar alımına durmadan devam eden sizlersinz kusura bakmayın karşınızda saf yada aptal yok haritaya açıp baktıgınızda kimin ne yapmak istediği kimin savaşa hazırlık yaptıgı ortada ben ve arkadaşlarım köyleri birer nefsi müdafaa olarak görüyorz senin arazine biri gelip kaçak ev yapıcak sonra belediye ye yıkma diye karşı çıkıcaksın yok öyle bir dünya dibimden 110 saaten barbar alımı yapan başka klandan biriyse vurup alırız.madem siz zeki ve strateji iyi geliştiriyorsunuz tatlı dille adam kandırmaya diğer taraftan üyelere özelden tehdit mesajları atmayı sürdürüyorsunuz ortamın kimin gerdiği ortada ...

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Benim bildigim tek bir gercek var sen ve senin gibi oyunculari klanlarda gereksiz yer kapladiginiz icin silinmeniz gerektiği .

DeletedUser61543

Ziyaretçi
:D az değil o SAZ Türk Atasözlerini öğren bilmiyorsan yorum yapma .