Violin vs mirliva

• Konuyu başlatan DeletedUser66170
  • Başlangıç tarihi
Ya kardeşim ne bu tantana allah aşkına silinceğini anlayan forumda ağlamaktan vazgeçsin artık. Yok saldıramıyorsunuz yok yağmalayamıyorsunuz al 1 saatte 2 oyuncun daha tarla oldu bundan önce temizlediklerimiz asker basmayı bilmeyen farmvilleci oyuncularınız hangi birini sayayım. Öyle multilerinden destek alıp mancınık basıp demir madeni yıkmakla oyuncu olunmuyor. Lütfen şu forumda ağlamaktan vazgeçin biraz oyun oynayalım da eğlenelim gerçekten sıkıcısınız.

https://i.hizliresim.com/ZXml7o.png
https://i.hizliresim.com/P1mjP8.png
https://i.hizliresim.com/0R93nL.png

Oynamadiğim dünyada beni yağmalayabilmişsin aferin :D

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Ben yagmasini yapmıyorum yağma işini hemen dibimdeki ***wanhedda*** ya bırakıyorum onun ne kadar yağma yaptığını bak ve biraz kendine gel hadi ben senin için onu da soylim dunki skoru 148.000 haa inanmiyorsan hemen kahvalti yapayım yağma raporlarini da paylaşıcam bakalım o zaman ne bahane uyduracaksin :)

Ohooo kardeşim hem alarm kurup yağma atıyorum diyosun,hemde ben yağma işini arkadaşıma bıraktım diyosun.Her neyse buraya yazmıcam 3-5 vurup çıkmalık dünyada çok bile tartıştık.

DeletedUser63399

Ziyaretçi
Ohooo kardeşim hem alarm kurup yağma atıyorum diyosun,hemde ben yağma işini arkadaşıma bıraktım diyosun.Her neyse buraya yazmıcam 3-5 vurup çıkmalık dünyada çok bile tartıştık.

Yav yağma işine bakmıyoz dedikte hiçte yağma yapmıyoruz da demedik tabi kalkıp temizlediğim köyü yağmalicam o kadar da değil bu arada dün sayenizde o kadar mal toplamışki wanhenda suanda 100 k yağma da hepinize teşekkürlerini sunuyor sağolun varolun diyor. Bence de çok bile kaldınız ve konuştunuz hiç gerek yoktu böyle şeylere keşke konuşmadan ağlamadan bir savaş yapsaydık ama beceremediniz neyse artık diğer worldlerde size başarılar.

Oynamadığın dünyada ne çok destek almışsın sen öyle :) Yalan yok ilk başta seni iyi bir oyuncu sanmıştım 70 80 hafifi vardır bunun diyordum bir saldırdım 1 tane bile çıkmadı üzdün :(

A:SDADASD Ne iyi oyunculuğu ya :p Bana w51'de arkadaşlarim çöp diyor iyi oyuncuyami benziyorum :D

DeletedUser63399

Ziyaretçi
Hadi bakalım umarım bundan sonraki geceler zevkli geçer

DeletedUser63399

Ziyaretçi
Oynayanlarla savaşırsanız zevkli geçer Emareks

yokki oynayan reis klanına savaş açtık vurduğumuz yeniden başla yapıyor dedik madem bir de size savaş açalım sizde oynamıyorsunuz işin kötüsü iç içeyiz mecbur vurucaz sizi bakalım ilerleyen vakitlerde neler olucak worldde

DeletedUser66155

Ziyaretçi
Size attırdığım o misleri bakın 1 kez daha kesin, semih falan dinlemeyeceğimin sözünü veriyorum.
W51 OYUNCULAR BIRAKTI PUANLARINA BAKARSAN ANLARSIN. O yüzden yok mis kesildi vs. diye gelme naparsan yap ilgilenmiyorum orayla. Buraya gelecek olursak. Yahu sen kendini niye bu kadar akıllı sanıyorsun? Senin üslubun neden bu kadar berbat? Sizin klanın sorununu söyleyim mi sana? EGONUZ. Ama şöyle bir sıkıntı da bende var.. Bende o sahip olduğunuz egonun allahı var. Nerden geliyor biliyor musun? Bu köy oynundan gelmiyor. Gerçek hayatımdan geliyor. Size çok bile katlandım w51'de Semih'in hatrına. En son kimsenin hatrı kırılmasın diye de w51'i bıraktım çünkü değer verdiğim insanlar. Sizin saçma sapan boş egolarınıza ayıracak daha fazla vaktimin ve sabrımın olmadığını farkettim. Ha bu world'e gelirsek ve diğer ilerleyen worldlere. Benim olduğum hiçbir klanla bir daha muhatap dahi olamayacaksın. Benim olduğum klanda kimseden savaşa karışma vs. diye ricacı bile olamayacaksın. Hatta şu kadar benim olduğum bundan sonraki hiçbir worldde barınamayacaksın bile.. Sen ve bir kaç kişi daha tek tek nick yazmayacağım.. O yüzden bu worlde asıl ya da asılma umrumda değil. BU WORLDDE BA RI NA MA YA CAK SIN. SANA KİMSE İLE SAVAŞMA FIRSATI TA NI MA YA CA ĞIM..

DeletedUser20917

Ziyaretçi
Size attırdığım o misleri bakın 1 kez daha kesin, semih falan dinlemeyeceğimin sözünü veriyorum.
Kardeş bana 8 misi eli kolu boş yollamışsın vallahi köylere girip bakmıyorum hesap yöneticisi var birazcık savunma basıyor ama görüyorum ki onu bile alt edemiyorsunuz

XXMIV

Kılıç Ustası
Hadi sen multi hesaplarını yağmalamaya geç canım hadi buralarda boş boş konuşma