Violin vs mirliva

• Konuyu başlatan DeletedUser66170
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Biz 1-2 tur aas'la savaşıp çıkacaz dememize rağmen kendileri ısrarrla ''-Yalvarrım majesteleri aas'a vurma onlar daha çocuk bana vur'' dedikleri için savaşımız başlamıştır.Stratex'e tavsiyem savunma toplasın

İyi oyunlar.

XXMIV

Kılıç Ustası
Köylerinizi yağmalamaktan bıktık sen boş konuşmaktan bıkmadın la :D

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Biz 1-2 tur aas'la savaşıp çıkacaz dememize rağmen kendileri ısrarrla ''-Yalvarrım majesteleri aas'a vurma onlar daha çocuk bana vur'' dedikleri için savaşımız başlamıştır.Stratex'e tavsiyem savunma toplasın

İyi oyunlar.

Favorim sizsiniz :)

Araya kimse girmesin Violin ile bir birimize eglendirelim dedik ama gördüğüm kadarıyla ortalık çok karışacak

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Köylerinizi yağmalamaktan bıktık sen boş konuşmaktan bıkmadın la :D

Sıra İsim Klan Skor Tarih
354 XXMIV
302365_thumb
AAS 9.084 dün

HELAL KİRAL

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi

İyi oyunlar.
Hocam biraz fazla duygusal davraniyorsunuz gibi harita sikisik herkes dipdibe herhangi birisi bi kazanci olucaksa tabiki saldiricak oyununu oynicak kimsenin aaa bu violin aas ile savasicak dur yararima olcak olsada vurmiyim demez ha soyle.bisey yapabilirsin yapabilirsen aas haric herkesle s.a imzalarsin

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Herkesle imzaladık zaten.Sağolsun kimsede bişey demedi bi tek mirliva ısrarla bize saldırıyo sebebini bilemiyorum ki,dünya başında onlarla da konuştuk tamam dediler sonradan SA yı attılar.Zaten bi amacımız, klanda aktif oynayan adamda yok zamanımız da yok.1-2 hafta takılıp çıkacaz bu en çok mirliva'nın işine gelirdi ama mesajlarımıza bile bakmıyolar :D

Doğrudur duygusal davranıyo olabilirim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Kavga etmenize gerek yok bizim kıtadasınız bi kaç haftaya köylerinizi ben alıcam :D bu arada latife ediyorum ortalığı iyice kızdırmak için :D ama tatlı sert çekişmek iyidir :) yoksa siz de benim köyü alabilirsiniz maksat güzel zaman geçirmek :)

DeletedUser66155

Ziyaretçi

İyi oyunlar.
W51 de Raidne en son bunu bize yazdığında gecesine köyünü almıştım. ATMA İŞTE ŞU ZEHİRLİ OKU.

DeletedUser60371

Ziyaretçi

İyi oyunlar.

Güzel kardeşim konuşma tarzınızı gördükten sonra Aas klanının haklı oldugunu düşündüm , galaxy klanı ile kendinizi övüyorsunuz kurucularındanız , iyi oynuyoruz vs. paso başka beceriniz yok sadece çene yapıyorsunuz ya

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Gelişiyo gelişiyo :D Savunma topla bak günde 230 balta basıyorum :D Kayaya çarpan sular gibi çarpacam...

DeletedUser20917

Ziyaretçi
Lebroncum seni tanımıyorum ama 51 den gördüğüm kadarıyla sizin ekip kendi multisini toplamaktan başka pek iş yapmıyor

DeletedUser66155

Ziyaretçi
Valla classic te de multiler gelmiş gözüme çarpan bir kaç hesap var hazırlıklılar shshsjaj

DeletedUser20917

Ziyaretçi
Kanka adamlar oyunu yanlış anlamış multilerin savaşı diyen duydum

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Kardeşim sorunu olan gider dirilişten eibo'dan hesap alır savaşırız.Şuan violin klanında ki hiç bi galaxi oyuncusu classic dünyasına bakmıyor,oyuna bile girmiyolar.Bende bu dünyada kalıcı değilim aas ile savaşıp çıkacaktık ama siz yağma yapamıyoruz diye savaş açtınız :D

Görüyorum ki gene yağma yapamıyorsunuz.Kim sömürüyo lan bu madenleri ?