Veteranlar

DeletedUser

Ziyaretçi
her zaman kasmayacak olan varsa klana gelmesın derım o nedenle bu kez klan dısı gozatma amacıyla gırdım :)

bugün xaereoyla telde anmıştım seni:) dedim çağırsana gelsinler oynasınlar. güzel harita var şuanda ama karşı taraf kuru kalabalık bol bol kesersin:)

DeletedUser51008

Ziyaretçi
Abdullah yazin islerim yogun geciyor, oyuna pek vakit ayiramam desemde basladigimda herseyi 2 ci plana atiyorum ins yaz sonunda bebaber baslariz:)

DeletedUser49135

Ziyaretçi
Olsun ben hepsini gecerim zaten de sen yinede yardimci ol

DeletedUser

Ziyaretçi
Abdullah yazin islerim yogun geciyor, oyuna pek vakit ayiramam desemde basladigimda herseyi 2 ci plana atiyorum ins yaz sonunda bebaber baslariz:)

inşallah. bizim ağalarda yazlık yerlerde çalışıyor o yüzden 24e başlayamadık kışa doğru açılacak bir serveri bekliyoruz. yazın bilgisayar başında pineklemekte zor geliyor insana sohbet için açtık birkaç kişi bir nevi multi gibi bişey olduk savunma bas gönder:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Esat'ı da götürmüşsün peşinde thumbdown Buraları kim birbirine katacak şimdi?

DeletedUser

Ziyaretçi
Veteran klanina katılmak istiyorum.sempatim var klana.eski oyunculardan im tecrubem fazla.hergun aktifim. twstants tan araştırabilirsiniz. Lütfen benimle iletişime geçin.oyundaki adim ayni

DeletedUser51936

Ziyaretçi
Klan profilinde yazılı olan bi yetkili varsa onla iletişime geç bence daha serii olur :) Buraya günde 1 kez felan bakıyolar genelde

DeletedUser45265

Ziyaretçi
ya bu yazıyı görüpte başkası casusluk amaçlı davet isterse :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya ne casus u casus değilim.oyunda klana başvurdum kimse cevap vermedi

DeletedUser

Ziyaretçi
Daha 2 gün önce akademi bastim.altin para bastim.mise az kaldi.1000 bin savunma askerim var .hala basiyorium.saldiri ordumda var .günde ortalama 15 bin yağma yapiyorum.bazi günler 50 bin yağma yaptigim oluyor.hergun 15 saat onlineyim.tam klan adamiyim.her zaman desteğe hazirim.sizin klanda arkadaalarim da var.5 gün içinde bir köy alırım.

DeletedUser

Ziyaretçi
1000 bin savunma askerinin olması güzelmiş troll böyle savunman var ve saldırı ordunda var demek :D tam klan adamı alın bence klana..

DeletedUser

Ziyaretçi
1000 bin savunma askerinin olması güzelmiş troll böyle savunman var ve saldırı ordunda var demek :D tam klan adamı alın bence klana..

Simdililk bu kadar askerim var .sen ne bekliyordun 2000 bin puanlik adamda 10 bin savunma askerimi olacak.senin benim puanimdayken kaç askerin vardi?.hem benim düsmanim yok.savunmaya ihtiyacim yok.

DeletedUser

Ziyaretçi
Alsınlar diye yazmışsında bu postunu görünce engellerler sanırım :) neyse aynı anda saldırı ve savunman olması iyiye işaret değil bunu bilsen yeter :)