VETERAN kesim raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser49135
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48100

Ziyaretçi
Haktan seni sallayan yok hala anlamadın mı beooogluuum.Abilerim diye ağlıon paso bak onlarda ortalıkda yok.Sana kefil olucak bi insan gelsin suraya adam akıllı.Haktan küfretmez haktan hile yapmaz diyicek hadi kuzum bekliorm çağır abilerini.

DeletedUser

Ziyaretçi
gençler bu lafımı unutmayın. aklınızın 1 köşesinde muhakkak bulunsun. bu hayatta 3 şey bakidir.

1- cennetül baki
2- hüvel baki
3- mercimek baki

dağılın şimdi

DeletedUser49135

Ziyaretçi
Haktan seni sallayan yok hala anlamadın mı beooogluuum.Abilerim diye ağlıon paso bak onlarda ortalıkda yok.Sana kefil olucak bi insan gelsin suraya adam akıllı.Haktan küfretmez haktan hile yapmaz diyicek hadi kuzum bekliorm çağır abilerini.

ah bo olm benim küfür ettiğim hile yaptığım seni mi rahatsız ediyo, istediğimi derim istediğim hileyi yaparım sanane bundan, gerekli cezayı verirler, sen yine ben ceza yedin diye bişey diyemezsin, hiçbişeyim seni ilgilendirmez lan, hala konuşuyosun, sanane lan, sanane?

DeletedUser

Ziyaretçi
Aynen bak paşa paşa yedi cezasini bekliyor yarini :D xeske ceza yememek bilsem

DeletedUser48100

Ziyaretçi
ah bo olm benim küfür ettiğim hile yaptığım seni mi rahatsız ediyo, istediğimi derim istediğim hileyi yaparım sanane bundan, gerekli cezayı verirler, sen yine ben ceza yedin diye bişey diyemezsin, hiçbişeyim seni ilgilendirmez lan, hala konuşuyosun, sanane lan, sanane?

kuzum niye sinirlendin yav :D küfür et bakayım amcalarına bi de öle ceza ye

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Üstünden 1 yıl geçti ama hala bu başlığa girip 8. sayfadan 24. sayfaya kadar olan yorumları okuyup gülüyorum :D