VETERAN kesim raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser49135
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48100

Ziyaretçi
sen kimdin ki senin yerini doldurduk daha hesabı alır almaz ceza yiyen biri nası benimle aşık atıyo onu da anlamadım ne oldugunu herkes bilio istersen fazla konusma kirli çamaşırlarını dökmeyim şuraya.Beni klandan atıcakmış kimsin ki la sen beni klandan atıon 17lik ergen.

DeletedUser

Ziyaretçi
sen kimdin ki senin yerini doldurduk daha hesabı alır almaz ceza yiyen biri nası benimle aşık atıyo onu da anlamadım ne oldugunu herkes bilio istersen fazla konusma kirli çamaşırlarını dökmeyim şuraya.Beni klandan atıcakmış kimsin ki la sen beni klandan atıon 17lik ergen.

Ya tartışmayalım lütfen. En azından aramızda troll

DeletedUser49135

Ziyaretçi
hahaha yine başladın mercem, ben 17lik ergenim kabul ama sende 22lik ergensin(yaşını bilmiyorum) beni herkes biliyo haklısın şu oyunda 4 kişiyle aram bozuktur 2si zaten sizsiniz, ben sizin dediğiniz gibi biri olsaydım beni bu oyunda bu kadar çok seven olmazdı, dök bakalım ne kirli çamaşırım varmış, merak ediyorum, bunu dediysen söylemek zorundasın, ben neymişim öğreniyim, devam etseydim, maalesef tatildeydim sahil oyundan daha ağır bastı atıcaktım, ve kimse bana bişey demezdi seni attım diye hakaretlerinizi herkes okudu, herzamanki gibi cez yemem başkalarına dokunuyo ne diyim.

DeletedUser48100

Ziyaretçi
Herkesin sevmesi iyi bişey değil yanlız dikkat et arkandan kaypak derler :D beni sevmezler çoğusu ama en azından saygı duyarlar ben de onlara.Kirli çamaşırını dökmeme bile gerek yok ceza yedigin gün burda kardeşimin hesabıydı modum lütfen beni affedin demen yeter :/ neyse canım hadi derslerine çalış da iyi bi üniversite kazan.

DeletedUser

Ziyaretçi
Konuyu kapatalım kimse bir şey yazmasın lütfen( Bu konuyun değil aranızdakileri troll)

DeletedUser49135

Ziyaretçi
Herkesin sevmesi iyi bişey değil yanlız dikkat et arkandan kaypak derler :D beni sevmezler çoğusu ama en azından saygı duyarlar ben de onlara.Kirli çamaşırını dökmeme bile gerek yok ceza yedigin gün burda kardeşimin hesabıydı modum lütfen beni affedin demen yeter :/ neyse canım hadi derslerine çalış da iyi bi üniversite kazan.

işte herhangi bi kirli çamaşırım olmadığı için atıp tutuyosun, sana hiçbirşeyi kanıtlamak zorunda değilim mercem o ceza yediğim zaman seni nasıl bi mutlu ettiyse sürekli bunu diyosun, bilmiyorum üzüldükçe aklına belkide benim ceza yemem geliyodur sonra seviniyosundur

DeletedUser49135

Ziyaretçi
nedir sizin muhabbet ya laf döndürüp duruyosunuz ?

anlatıyım abi, w24ün başında ben ceza yedim biliyosun, tatildeydim, sonra bana bi hesap verdiler, ben tatildeydim arada foruma giriyodum yağma yapıp çıkıyodum foruma tatilden döndüğümde oyunun başına dönücem vs demelerimden gaza geldim bunlar, bana mesaj atmışlar şuna destek çektir diye, telefonda uygulamadan giriyodum cevaplamadım mesajını, sonra bunlar yönetim formunda konu açıp bana saydılar sövdüler, kimlerden bahsettiğimi anlamışsındır, cevap verince daha çok sövdüler tabiiki :D hala kendilerini haklı göstermeye çalışıyolar işte :D

DeletedUser50613

Ziyaretçi
konu dönuyor dolasıyor yıne bunların tartısmasına gelıyor ya :D

WhiteCr0w

Kılıç Ustası
işte herhangi bi kirli çamaşırım olmadığı için atıp tutuyosun, sana hiçbirşeyi kanıtlamak zorunda değilim mercem o ceza yediğim zaman seni nasıl bi mutlu ettiyse sürekli bunu diyosun, bilmiyorum üzüldükçe aklına belkide benim ceza yemem geliyodur sonra seviniyosundur

klan formunda bizzat kendin her worldde multiyle oynarım ilk defa multisiz başladım onda da ceza aldım diye yazmıştın. hatta bir abimiz kızmıştı yazdıklarından dolayı. bu ayıp sana yetmeli ama sen sürekli kaşınıyorsun. bir sus artık oyuna gir de dediğin gibi oceanı bitir. her gün forumda 50 kez bitiriyorsun bir kere de oyun da bitir be çocuk.

DeletedUser49135

Ziyaretçi
klan formunda bizzat kendin her worldde multiyle oynarım ilk defa multisiz başladım onda da ceza aldım diye yazmıştın. hatta bir abimiz kızmıştı yazdıklarından dolayı. bu ayıp sana yetmeli ama sen sürekli kaşınıyorsun. bir sus artık oyuna gir de dediğin gibi oceanı bitir. her gün forumda 50 kez bitiriyorsun bir kere de oyun da bitir be çocuk.

yine salladın be whitecrow, ben oceanı bitirmeye geldim, veya ocean için geldim dedim forumda bunun neresi bitirmek?

haklısın demişimdir multi şeyini ama sizin gibi (bu kısım hakaret içeriyo) bunun şaka olduğunu anlamamıştır :D kendi klan formumda rahatca bişeyler yazamıcaksam niye var orası, beni tanıyanlar zaten onların şaka olduğunu biliyo.

DeletedUser48100

Ziyaretçi
Multiden cezayı da şakadan aldın ztn :D

Yav haktan hala ne konusuosun anlamadım ki gelip burda "kardeşimin hesabı yüzünden bana ceza verdiler." dedin mi demedin mi yav lafı dolandırma 2 dk delikanlı ol.forumda da sana atıp tutmadık emin ol ztn ne oldugun herkes bildigi için kendi haline bıraktık.4 kişi sevmio demişsin bunlar ztn büyük ihtimal esat samet abdil ve benim.Git bi başlık aç şu w24 de kime yamuk yaptık kime yanar döner iş yaptık kim hakkımızda 1 tane kötü laf söyleyebilicek.Sonra bi de kendi hakkında aç 10 kişi multin ve uslubundan dolayı sana laf söyler.

WhiteCr0w

Kılıç Ustası
şakadır canım tabi zaten bi sözünün arkasında durabilsen şaşardım :) genel formu okuyan herkes görüyor zaten senin ne yazdıklarını boş yere tartışmak istemiyorum.

DeletedUser49135

Ziyaretçi
o ceza da olmasa yazıcak bişeyiniz olmıcak, o ceza olmasa zaten siz böyle konuşamazdınız :D

ben ne yazmışım yav sizden başka gören yok o yazılarımı sanırım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Benim bildiğim forumdaki ss ile şikayet etmişler tamam konu kapansın artık.

DeletedUser48100

Ziyaretçi
Bak ne de güzel demişsin daha oynamam diye yine dicem ama sen anlamicaksın delikanlı olmak iyidir.

DeletedUser48100

Ziyaretçi
Reiz hatırlarsın bu repliği "Montaj bu montaj.Montaj tabi.." :D