Verileri Dışa Aktar Sekmesi

Proletarya

Milis
Merhabalar,

Geçtiğimiz dönemlerde gelen güncellemeyle klanda yetkisi olan vatandaşlar gerekli izinleri veren üyelerinin asker sayısını, binasını vs. görebiliyor. Süper bir yenilik. Ama ne kadar uygulanıyor?
İzinleri açığım halde gelen mesajlar genellikle ''X Asker sayınızı bu mesaja geri dönünüz'' şeklinde.
Demek ki insanlar faydalı bir biçimde bu uygulamayı kullanamıyorlar. Kimi üye izni açmıyor(buna yapacak bir şey yok) Kimi yönetim tek tek bakıp not almaya üşeniyor. Kimi listelerken karıştırabiliyor vs.

Peki ''Verileri Dışa Aktar'' sekmesi yapılsa, burada seçili oyuncuların veya izni açanların tümünün toplu bir halde birimleri excel olarak dışa aktarılabilse nasıl olur? Ben ''Asker sayınızı bu mesaja dönün'' tarzı mesajlar görmem, yönetim bu tarz mesajlar atmaz. Bütün dünya mutlu olur, belki barış gelir.

Haydi kalın sağlıcakla.

Tibelda

Emekli Görevli
Güzel bir fikir gibi geliyor. :) Bu öneriyi destekliyorum. Ek olarak üye üye sorgulamak yerine izin veren tüm üyelerin aynı sayfada gözükeceği bir hale gelmesi de iyi olabilir. Tek sayfa olduğunu düşünürsek, kombine ekranında bulunan birim sembollerine tıkladığımızda olan listeleme de eklenebilir. Böylece üyeler alanı oldukça efektif kullanılabilir. Bahsettiğin gibi yıl olmuş 2021 hala "Kaç askerin var?" mesajı geliyor. :)

SungurAlp

Markiz
Biz bunu çoktan halletmiştik, sadece sirküler atıp o formu dolduruyorlardı, bu yeni gelen sistemi acil durumlar için kullanıyorduk, böyle bir sistem yine de güzel olur, hiç sirkü çekmek ile uğraşılmaz.

SungurAlp

Markiz
Güzel bir fikir gibi geliyor. :) Bu öneriyi destekliyorum. Ek olarak üye üye sorgulamak yerine izin veren tüm üyelerin aynı sayfada gözükeceği bir hale gelmesi de iyi olabilir. Tek sayfa olduğunu düşünürsek, kombine ekranında bulunan birim sembollerine tıkladığımızda olan listeleme de eklenebilir. Böylece üyeler alanı oldukça efektif kullanılabilir. Bahsettiğin gibi yıl olmuş 2021 hala "Kaç askerin var?" mesajı geliyor. :)

Aynen hala bi 2021'e ayak uyduramıyor klanlar :p Üzücü bir durum var, bu öneriyi destekledim :D

burçigin

Dük
Onurcum gayet vizyonlu ve mantıklı bir öneride bulunmuş. Umarım dikkate alınır. Mükemmel olacaktır yöneticiler için.