Veri Gizliliği Kanunları

• Konuyu başlatan DeletedUser17190
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser17190

Ziyaretçi
daha önce açıklandı mı bilmiyorum. Önceden birini şikayet ettiğimizde ve şikayetimiz sonuçlandığında oyuncunun ceza alıp almadığına dair geri bildirim alıyorduk. Şimdi ise Veri Gizliliği Kanunları dolayısıyla bilgi verilemediği yazilıyor ve aşağıdaki link atılıyor.

bir oyuncunun ceza alıp almama durumu kişisel veri midir ? Bu konuda bilgi verilemeyeceği bu metnin hangi maddesine göre söylenmekte

Worafz

Okçu
daha önce açıklandı mı bilmiyorum. Önceden birini şikayet ettiğimizde ve şikayetimiz sonuçlandığında oyuncunun ceza alıp almadığına dair geri bildirim alıyorduk. Şimdi ise Veri Gizliliği Kanunları dolayısıyla bilgi verilemediği yazilıyor ve aşağıdaki link atılıyor.

bir oyuncunun ceza alıp almama durumu kişisel veri midir ? Bu konuda bilgi verilemeyeceği bu metnin hangi maddesine göre söylenmekte
Oyunlarda gördüğüm en saçma kural bu şekilde kimlerin ne şekilde kollanıp ne şekilde ceza aldığını bilmiyoruz. Veri gizliliği adı altında çok rahat şekilde istenilen kişiler kollanabilir defalarca bu konuda bildirim açmama rağmen karşılık alamadım :)

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Bir oyuncunun ceza alıp almama durumu kişisel veridir. Linkini verdiğiniz sayfadan inceleyebilirsiniz, ayrıca daha detaylı incelemelerinizi Genel Veri Koruma Yönetmeliği (General Data Protection Regulation – GDPR) 'yi araştırarak yapabilirsiniz.

Bu yasama organları tarafından konulan uyulması zorunlu olan yasal bir düzenlemedir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.