VEGAS vs ....

oblivan7

Mızrakçı
Köksöktüren arkadaş savunduğun adam senin yanına gelmeden önce fena klanına geçip fena kamyonu böyle böyle yapıyor böyle böyle yapıyor ben .... yapmaya gidiyorum diyip benide çağıran adam sonra ordada tartıştıp bir arkadaşla sana kadar sığınan adam sonra kamyona geçip gel sana davet attırayım yine diyen adam o kadar potansiyeli yüksek bir arkadaşımız ki ordan baba ordan Vegas ordan şirinler ordan pars vip devam ederse şaşırmayın kendi misleriyle kendini vurmuşum iyi yapmışım allah daha büyüklerini yaşatmasın....

Kardeşim yanlış anlama ama siz sonucu belli olan maçı oynuyorsunuz bi gece vakti 80 90 birime casus atıyorum sizin klana sizin diplomat bana dönüp Şirinler okadar savaştayken bize kami opu neden yapıyorsunuz diyor kamyon fena klanını geçtimmi siz fazla dayanamazsın gibime geliyor

UNCHARTED

Dük
Kardeşim yanlış anlama ama siz sonucu belli olan maçı oynuyorsunuz bi gece vakti 80 90 birime casus atıyorum sizin klana sizin diplomat bana dönüp Şirinler okadar savaştayken bize kami opu neden yapıyorsunuz diyor kamyon fena klanını geçtimmi siz fazla dayanamazsın gibime geliyor

80 90 birime casus neden atıyorsun ben oraya takıldım :D

toksic1

Acemi

Olduğu kadar be kardeşim olmadığı problem değil güzel seviyeli şekilde savaşlar geçsin kazanan bileğiyle kazansın kazanamayanda bileğiyle kaybetsin