Vegasın Gerçek Yüzü

• Konuyu başlatan DeletedUser63005
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Ben dünyaya 2. ayında fln başlamıştım sanırsam dünyaya ilk başlarda yalnızca pre kasmak amaçlı girdim daha sonra eski dünyalardan bir arkadaşım ergün bana bizimkiler 41de oynuyor baştan başla yap sana hamda atsınlar aktif adama ihtiyaç varmış dedi benimde vaktim vardı tamam dedim baştan başla yaptım kıta 46 ya düştüm. Dünya başında kıta 46da limit organize alarm kasırga exit gibi çeşitli klanlar vardı. Vegas kıta 46 ya tam manasıyla girmemişti ilk başlarda vegas limiti içine kattı daha sonra organize hüküm ve alarm klanlarını birleştirip pasifleri eleyip aktifleri tek çatı altında topladı ve benim yanıma kadar indiler. O ara benim kasırga ile olan kişisel savaşım patlak verdi ilk başlarda vegas bizim mütümüz bana destek çıkar dedim ama vegasın bana mızrak kılıcı 1 saate gelirken tek bir mızrak kılıç attırmadılar ama arrest klanı 20 saatten mis arası yaptı :) vegas kasırgaya tek bir kami dahi çıkmadı ve ben kasırgayı tek tek eritip toplarken kasırgalıları birde içlerine kattı. Rezerv ihlali yaşandı suçlu vegaslı oyuncuydu ama vegasın kurucusu olan kişi sezgin o 1 köyü bize kaptırmamak için asenadan güzel kıvırıp laf cambazlığı yaptı. Arka bölgede kasırga bitti. O ara efsane klanı kıtaya girmişti. Efsane kurucusu olan mazlumhanla benim sohbetim vardı yani bana ve o ara kıtada bulunan bangin 2 üyesine saldırma ihtimalleri yoktu arrest onlarla mütlük yapmıştı ve vegasın efsaneyle savaşı vardı bu savaşından dolayı dostluk gereği bangde arrestte savaşa dahil oldu ama bilin bakalım ne oldu :) vegas savaştan çekildi arrest ve ben efsane savaşında bir başımıza kaldık :) neyse efsaneyi aşağıya kadar ittik arrest soldan ittirdi ben vegasın içindeki bir dostum ve baho aşağıya doğru bir miktar ittirdik. Daha sonra vegas bir baktıkki efsanelileri içlerine katmış :) yine birkaç laf cambazlığı ile efsaneyi arreste kışkırttı bangi arreste kışkırtıp arresti yalnızlaştırdı ve pakttan ihracına sebep oldu. Daha sonra eski efsaneliler aracılığı ile vegasın ana bölgesinden birkaç kişi daha bu kıtaya giriş yaptı arrestle savaşmaya başladı. Daha sonra bangin ana bölgesinde kami isyan oldu meteor isyanla müt oldu vs vs. bang vs isyan savaşı başladı vegasta yukarda tuğra ile savaşa girdi işte asıl kaypaklıklar silsilesine geldik. Bang klanı isyan için bir op hazırlığı yaptı kamiler misler herşey hazır tüm klan cihan abinin start vermesini bekliyor cihan abide bir türlü saldırın demiyor sonradan bi baktıkki plan değişmiş bang tuğraya döndü tuğraya op yapıyor sebebide vegas cihan abiye " abi siz tuğrayı bizimle beraber vurun daha sonra bizde sizle isyanı vuralım demiş". Biz isyanı bırakıp tuğraya döndük tüm kamiler misler tuğraya atıldı tuğradan köy aldık vegasta bi güzel tuğranın içinden köyleri aldı daha sonra o sezgin denen dansöz yine laf cambazlıklarıyla tuğradan bi kaç kişiyi içine kattı daha sonra biz isyana döndük kişisel saldırıp mislemeler başladı daha sonra bang klanı mis kamileri topluyor cihan abi sezgini arıyo sezgin ortalarda yok telefonları açmıyo mesajlara cevap vermiyo vegasın yöneticilerine yazılıyor onlar sezginin izni olmadan tek kişiye kami mis atamayız diyor sonra bi bakıyoruzki arreste op planlanıyor :) sezgin bey haftalarca kaçtı telefonlara cevap vermedi mesajları okumadı hiçbir şekilde yardım edilmedi vegastan sizlere destek atılacak dedin yüzlerce üyeli vegastan 10-20 köye def yollandı. Neyse dedik savaşa devam ettik sonra bi öğrendikki bu muhteşem dostumuz dünya başında bang vegas asla kopmaz bunlar dünya sonuna ya beraber gider ya beraber silinir diyen kaypaklar ordusu bi teklif sunmuşlar isyana siz tuğraya destek vermeyin size bangi verelim desteklerimizi çekip yalnız bırakalım saldıralım demişler. Bunun üzerinede şu herkesin neden kuruldu diye merak ettiği "the end" klanı kuruldu klan içerisinde bir oylama yapıldı hesapmı silelim isyanlamı birleşelim yoksa herkesi kırmızı işaretleyip savaşıp gidelimmi diye klanımızın içindeki çoğu kişi isyanla birleşip vegası vurmak istedi o yüzdende isyanla birleşme kararı çıktı bunun üzerinede bangle isyan birleşti. Şimdi vegas isyanın onlara saldıracağını tahmin ettiği için sezgin bey ve dansözleri klan içerisinde hesap silicez sıkıldık fln filan diye bahanelerle dolaşıyormuş :). Şimdi gelelim son kısma;
Zamanında ben bang vegas ortak formunda defalarca siz arkaya bizim girmemizi istemiyorsunuz çünkü bizi vuracaksınız dediğimde vegas cihan abiye bu adam aramızı bozmaya çalışıyor diyip beni şikayet etmişlerdi ama hiçbirinin yazısı şikayeti inandırıcı değildi çünkü bu gerçek bir plandı bunu defalarca cihan abiye söyledim ama o vegas bana bunu yapmaz dedi inanmadı sonuç şimdi o en sevdiği vegas sırtından bıçakladı. Son olarakta zamanında arrest bana vegasın gerçek yüzünü anlattığında ben cihan abiyi dinleyip cihan abiye inanıp arresti yüz üstü bıraktım onları bu savaşta tek bıraktım gerçek dostluk etmedim o yüzdende tüm arrestten özür diliyorum haklarını helal etsinler.

Tolga224

Mızrakçı
Sana 1 kez cevap vereceğim. Öncelikle Vegas-Bang müttefikliği dünya başında başladı ve sonuna kadar devam edecek bir müttefiklikti. Müttefik diyorum çünkü Bang'in diplomasisi dahi Vegas tarafından yapılıyordu. Çok değil 1 ay öncesine gidiyorum. Vegas-Bang-Tehlike-Ares-Tuğra-Meteor klanları arasında SA var iken. Vegas ve İsyan arasındaki diplomasi konuşması şu şekilde. dünya finali 3 klan kalacak. Vegas-Bang-İsyan. Arkanızı temizlemeden bize savaş açmayın. Daha sonra Vegas-Bang-Tehlike, Tuğra klanına savaş ilan etti ve topluca op yapıldı. İşte burada Bang061-Cihan Bey bir anda DİPLOMASİCİLİK oynamak istedi- Meteor'a mesaj atıp, siz İsyan'ı vurun bizde destek vereceğiz diyerek DİPLOMASİ yapmaya çalıştı. Meteor bu yazışmaları İsyan'a gösterdi, İsyan'da bundan dolayı Bang'e savaş ilan etti.
Şimdi, siz diyorsunuz ki, Vegas bizi isyan'la başbaşa bıraktı. Sorum şu; Vegas'ın İsyan'a sınırı var mı? Ben savaşa katılsam ne olacak? Bang'i İsyan savaşına biz mi soktuk? Hayır. Sınırımız da yok. Ayrıca, devam eden bir Tuğra savaşı var.

Ares olayını hiç bilmediğin yazdığın her kelimeden belli. Biz Ares klanına Efsane savaşında 60 küsür köyüne destek veriyorduk. Nasıl Ares'i ortaya atmış oluyoruz ya da onları toplamak istemiş oluyoruz. Sen toplamak istediğin klanın sınırdaki 60 köyüne savunma atar mısın?
Ares'te yönetim değişti. Yaman abi varken Ares bizim alt klanımızdı. Sonra Ömer-necremo'yu yönetime getirdiler. Tam gelemedi. Klanlarında 2-3 farklı yönetim oluştu. Necremo sağa sola yalan yanlış ve hakaret edici kelimeler kullandı. Meteor'a biz sizinle birleşip vegas'ı vurcaz vs yazdı. Daha sonra Ares'ten bir kısım bize katıldı ve Ares dahıldı.

Efsane'nin bize katılma olayı da şöyle. Vegas-Ares, Efsane ile savaştayken. Biz EFSANEYE OP YAPTIK. Misler merkezden atılıyor. 80-90 saat. 1 oyuncunun 5-6 köyünü Vegas, 5-6 köyünü Ares rezervlemiş. Dedik ki Ares'e. x oyuncudaki bizim 5 rezervi siz alın, y oyuncudaki 5 rezervi bize verin. Biz op yapacağız parça parça gitmeyelim dedik. Ares'te o zaman opu beraber yapalım dedi. Tamam dedik. 1 hafta öncesinden operasyonun tarihini ve saatini verdik. Nitekim biz opa başladık ve dediğimiz tarihte ve saatte girdik. Fakat, ares o saatte saldırı çıkmadı. Adamlarda gidilmeyen köylerden bizim gittiklerimizi destekledi biz patladık. Ares'e niye gitmediniz dedik. HAZIRLANAMADIK DEDİLER. Olay burda başladı. 1 hafta da hazırlanamayan adamlar biz patladıktan 5-6 saat sonra misleri çıkıp bizim patladığımız adamların boş köylerini topladılar. 1 hafta da hazırlanama 5-6 saat içinde hazırlan. Neyin ne olduğu ortadadır. Bizde buna karşılık olarak efsaneden bazı oyuncuları klana alıp destekledik. Olay budur.

Sonuç olarak, bu dağılmalar diplomasilerin yanlış yapılmasından kaynaklandı. Burada ilk hatayı Bang061 attı daha sonra Sezgin'de aynı hatalarla devam etti.
Kalan klanlara başarılar dilerim. Benden bu kadar.
Bu mesajı sadece sana değil herkese cevap vermek için yazdım. İsyan klanı dünyayı kapatacaktır diye düşünüyorum. Hangi oyuncularla olur onu bilemem fakat 6-7 klanı birleştirmek ve ayakta tutmak zor iştir. Bazı konuşmalar kulağımda var ama yine de bol şanslar :))

en sıkılmayan 41 kişi dünyayı kapatır siz onu fazla takmayın bırakın onu isyan klanları düşünsün sona kalan oyuncuların çok önemli yok kaç dünyada bunu yaşadım hep kapatırım derken bir süre barbar toplamaktan sıkılıp hesaba girmeyi unutup barbar olmuşum :D

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Başlığı veganın gerçek yüzü okudum. "Allah vegan olmanızı isteseydi gökten pırasa gönderirdi" diyecektim

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Tolga bana masal anlatma sen o masalı burdakilere yutturabilirsin yok efsane klanına op yapmışlarmış fln filan vegas bang arrest ortak yönetim whatsapp konuşmalarınızı okudum necremo size allnob2ye op yapacaktık adamı niye klana alıyosunuz diyo sizin yöneticileriniz konuyu çevirip kıvırıp necremoyu suçlu konumuna getiriyor bu yazıyıda galiba sizden bir kişi hazırlamış hepinize ezberletmiş yada bilgisayarınıza flnmı kaydettiniz noktasına virgülüne kadar aynı yazıyosunuz siz gidin kendinizi klanınızdakileri kandırın. sizin hain olduğunuzu bu dünyaya ilk başladığımda söyledim kimse inanmadı en sonunda ihanet tescillendi öyle anlaşıldı ben burada cihan abiyi savunmuyorum ama senin o diplomasicilik yapıyo dediğin adama vegası vuralım sana ihanet etti dediğimizde ben vurmıycağıma dair söz verdim benide satsa sırtımdanda vursa sözden dönmek olmaz diyen bi adamdı. ayrıca sizin o destek verdik dediğiniz 60 köy genelde 5-6 köy fln çünkü aynı desteği bizede vercez dediniz desteklediğiniz köy sayılarına bakıyoruz herkes söylüyor toplasan 20 köyde destek var size soruyoruz 100 köyde desteğimiz var diyosunuz :) ayrıca kendi kendinlede çelişme isyana sınırımızmı var diyosun sizin isyana olan sınırınız efsane sınırından daha yakın hadi efsane ile eşit olsun ben bulunduğum kıtadan isyan sınırına 85 saate mis atarak geldimki sizin yukarıdaki köyleriniz maks. 40 saat tutar işinize geldiği zaman 80 saate mis atıyosunuz gelmeyince sınırımız yok diyip kaçıyosunuz efsaneye 80 saatten mis atıyosunuz çünkü arkanıza bangin girmesini arrestin yayılmasını istemiyosunuz isyana saldırmıyosunuz çünkü bangin yalnız kalmasını istiyosunuz siz gidin bu ayak oyunlarını başkalarını inandırın. Bu oyunu belki 13 yıldır fln oynuyorumdur çok çok değişik savaşlar gördüm sırtından vuranıda gördüm sözünde duranıda gördüm dostu için kendini set yapan klanada şahit oldum dünya sonunda dünya kapamak için savaşan 2 dost klanada ama şu 13 yıllık oyun hayatımda sizin gibi dönenini yalan söyleyenini ihanet edenini görmedim muht bundan sonrasındada sizin gibisi gelmez...

Haydi Selametle...

DeletedUser63005

Ziyaretçi
bu arada ben gökhanın yazdığına gülmüştüm crycoverın son yazdığı ile ilgisi yok

Sıkıntı yok hocam :)

Neyse konuyuda fazla uzatmanın manası yok zaten dost gibi görünüyorsunuz dostluk etmiyorsunuz düşman değiliz diyorsunuz düşmandan daha çok düşmanlık ediyorsunuz kısacası ayıdan post vegasdan dost olmaz..

DeletedUser55919

Ziyaretçi
Yine birileri yalan yanlış konuşma işine devam etmiş burda.. Her şeyden önce ARREST hiçbir zaman Vegasın alt klanı olmadı. Vegas hiçbir zaman öyle bizim 60 köyümüze destek falan atmadı 1 köyümüz bile Vegas tarafından desteklenmedi gerekirse ispatlayabilirim ama mantıklı olanı bize gelen herhangi bir desteğinizin raporunu görmem olurdu ama bulmanın imkanı yok. Crycover bir çok yerde doğru şeylere değinmiş olsa da bazı yerlerde yanlış bildiğini bende fark ettim; Örneğin, biz ortaya atılmış hissetmedik çünkü zaten güçlü bir klandık. Ben sağa sola yanlış hareket falan yapmadım, eğer yapmışsam niye hala burdayım? Yanlışı yapan sizdiniz her şeyin farkındaydım siz bizimle savaşmak istediniz bahaneyi de ordan buldunuz, sonrasında saldırmazlık anlaşmaları falan hep hikayeydi arada saldırmazlık varken zaten bize op hazırlanıyordu bilgimiz olduğu için zaten direk savaş açtınız. METEOR'la birleşmek nedir ya bana yalan söylüyor diyip duruyorsun sürekli cevap vermek istemiyorum ama ben hiçbir zaman METEOR'a birleşelim diye bir teklifle gitmedim böyle bir fikrim bile olmadı sen nerden biliyorsun benim bilmediğim şeyi? Operasyon konusuna girmiyorum bile artık midemi bulandırıyor bu konu yeter yani. Kendin daha bilmiyorsun konuları bir de başkalarına "bilmediğin belli" tarzı cümleler kuruyorsun arkamdan boş boş konuşup durma, bilmediğin konularda bilmediğin insanlar hakkında yorum yapma. Eğer benimle ilgili bir fikrin varsa bu fikir benimle tek kelime bile konuşmadan nasıl oluştu onu da anlamış değilim. Ben öncekinde de bana yalancı dediğin halde senin hakkında kimseye kötü bir şey söylemedim konuştuğum arkadaşlarıma sadece "hakkımda böyle bir cümle kurulduğu için üzüldüm" dedim ve yalan söylemişim bu konuyla ilgili bilgileri olup olmadığını sordum kendileri de bilgi sahibi olmadıklarını söylediler. Hakaret edici cümlelere gelince kimseye hakaret ettiğimi düşünmüyorum kendi arkadaşlarım arasında konuşurken ortamın samimiyetiyle söylemiş olabilirim onlar da sizi ilgilendirmez, belki bizden ayrılanlara kötü kelimeler kullanmışımdır o da yine sizi ilgilendirmez hak etmeyen hiç kimseye ağzımdan kötü bir laf çıkmaz direk olarak iletişime geçerek hakaret zaten etmem bire bir ilişkilerimde saygımı olabildiğince korurum. Bir şeyi yanlış bilirsin anlarım ama gereksiz ithamlarda bulunma bana yalancı diyorsun hiçbir ispatın yok göz göre göre burda yalan söylüyorsun yok 60 köyü destekledik de yok onlar birleşmeye kalktı da falan çocuklaşma sizi de böyle mi kandırdılar biz onların 60 köyünü destekledik ama onlar bize yanlış yaptı mı dediler? Her duyduğunuza inanmayın her yüzünüze güleni de dosttur dürüsttür sanmayın. Neyse konuyu uzatmanın anlamı yok sadece yanlış bilinen bazı şeyleri gördüğüm ve direk şahsıma itham olduğu için buraya yazmak zorunda kaldım bunlar geçmişte kalmış şeyler ama rica ediyorum beni tanımadan hakkımda bir şeyler yazmaya devam etme. Seninle bir kere daha muhattap olmayı düşünmüyorum, değmez, umrumda bile değilsin ama diğer insanlar hakkımda yanlış düşünmesin diye buraya yazdım.

Hakkımda kötü bir şey düşünen varsa benimle direk olarak iletişime geçebilir sıkıntı değil herkesle konuşurum gerekirse olayları da anlatırım. Ben herkesin ne yaptığını gördüm herkesi az çok tanıdım şimdilik burdayım bir gün bırakacak olursam da arkama baktığımda ne bir yalanım olur ne de bazıları gibi karaktersizce yaptığım herhangi bir hareketim olur içim rahat giderim. Herkesin arkasından iş çevirdikten sonra milleti tanımadan boş ithamlarda bulunduktan sonra benden bu kadar diyip de silmem hesabımı her konuda açık ve netim zamanında konuştuğum her şeyi de kanıtlarıyla konuştum.

Malum kişi hariç diğerlerine saygılar, sevgiler..

DeletedUser49018

Ziyaretçi
Geliyorum gidiyorum bu arkadaş burada ağlıyor

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Umarın gereken cevabı almışsındır tolga yada sende hala yalan dolanla kendini haklı çıkarmaya çalışanlardansındır bilemiyorum artık ama hiç değilse gider ayak vegasın nasıl bir klan olduğunu heleki o sezgin ve tayfasının nasıl döneklikler yaptığını insanların arkasından nasıl işler çevirdiğini birkaç kişiye duyurmuş oldum buda bana yeter zaten sezginde gerçekler ortaya çıkınca hesap siliyorum demiş bu ayıpta ona yetmiş belli :)

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Vegas kumar oynamayı bilmeden kumar oynamaya kalktı hemde büyük bi kumara kalkıştı ve kaybetti yanındada ona karşılıksız güvenen cihan abiyide sürükledi buda tüm herkese örnek olur umarım bu oyunda kimseye güvenmemek lazım diplomasi konusunda ben genel forumda diyeceğimi dedim artık zaten bangden sonra oynamanın maksadı yoktu geriye tek amacım kalmıştı vegasa verebildiğim zararı vermek oda bitti artık buda sezginciğe ders olsun bidaha bu oyuna girerse kaypaklık yapmanın sonuçlarını bu dünyada görmüş oldu onun dışında ben vegasın gerçek yüzünü mütlük döneminde anlattığımda bana yok öyle bişey diye oyundan mesaj atanlarında gıkı çıkmıyo şimdi buda size yeter zaten haydi selametle...

zazamontana

Yasaklı
bütün klanlar öyle örnegin ALAYINA İSYAN klanları menfaat girdimi durmazlar klandan atıp köyleri toplamaya çalışmak ayrı bir ironi dünyanın sonuna dogru top gibi fırıldaklar var kahpe bir dünyada kazanan olmaz