VEFA'dan Vedaya

S A V A G E

Acemi
Saygıdeğer ekip arkadaşlarım ve büyüklerim,

Keyifle vakit geçirdiğimiz ve kapanmanın bizler için yüz güldüren tarafı olan mücadelemizi bir dünya daha noktalıyoruz.

Amacımız dünya başında giriş yapacağını duyuran ekiplerin imkansız görüp girmekten çekindiği bir savaşı verip, başlamadan kapandığı söylenen bir dünya için mücadele etmekti. Kapanmanın bitmesi ile birlikte bizlerinde artık yorgunluğumuzun artması sebebiyle veda etme vaktinin geldiğini ortak bir şekilde kararlaştırdık. Zaman zaman hırsımıza yenik düştüğümüz, oyun içerisinde kırdığımız, hatalı konuştuğumuz birileri de olduysa affola.
Bu noktada hem oyunculuk hemde karakter olarak duruşumuzu bozmamak bu dünya için değil bütün dünyalarda asıl hedefimiz olmuştur. Oyunun hangi şartlarda olursa olsun gereğini yerine getirdiğimizi düşünüyoruz.

Savaştığımız ekipleri tebrik eder. Emeği geçen bütün dostlarımızla tekrardan yan yana mücadele etmeyi temenni ederiz.

26050 adlı eklentiyi görüntüle

Herkes sevebilir ama; herkes vefalı olamaz,
VEFA öyle bir aşktır ki; her yürek kaldıramaz.

Sizleri tanımaktan çok memnun oldum. Buranın sadece bir oyun olduğunu unutmadan hareket eden, asıl amacı oyunu değil dostlukları kazanmak olan harika bir ekibin parçası olduğum için gurur duydum ve çok keyif aldım. Hepinize teşekkürler VEFA AİLESİ!!! Nice kan kırmızısı haritalarda buluşmak dileklerimle... :cool: